Lol Rakip Burayı Görüyor

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

banner.png

Lol-karakteleri.jpg

Lol Rakip Burayı Görüyor

Merhaba arkadaşlar bugün size "Lol Rakip Burayı Görüyor" hakkında bilgi vereceğim.

League Of Legends'te "Rakip Burayı Görüyor" adında bir özellik getirmeleri güzel olmuş bence. Eskiden Rakip Kayboldu, Geliyorum, Bana Yardım Et, Dikkat, Tehlike gibi uyarı verebiliyorduk takım arkadaşlarımıza. Rakip Burayı Görüyor uyarsınında eklenmesi güzel olmuş. Örnek olarak takım arkadaşımız geliyor çalıdan geçecek biz çalıdan geçeceğini gördük ve rakibin totem attığını fark ettik. Takım arkadaşımıza "Rakip Burayı Görüyor" uyarısını geçeceği yerin üzerine atarak başka taraftan gelmesini sağlayabiliriz. Takım arkadaşınız rakibin görmediği yerden gelir ve size yardımcı olabilir.

Rakip Burayı Görüyor Uyarısı Nasıl Kullanılır?

│ İlk önce oyuna giriyoruz. Oyuna girdikten sonra maça giriyoruz. (Maça girmeden ayarlanmıyor.) Maça girdikten sonra "Esc" basıyoruz. "Kısayol Tuşları" adlı butona tıklıyoruz. Kısayol Tuşları adlı butona tıkladıktan sonra "İletişim" kısmına tıklıyoruz. İletişim kısmından "Alanda Totem Var Sinyali" adlı butonu buluyoruz. Butona tıklayarak tuş atıyoruz. Tuş atadıktan sonra "Tamam" butonuna tıklayıp çıkıyoruz. Atadığımız tuşu kaydettikten sonra "Atadığımız Tuşa" tıklıyoruz. Oyun içerisinde tıkladığımız zaman tıkladığımız yerde "Rakip Burayı Görüyor" uyarısı çıkıyor ve arkadaşlarınızı uyarabiliyorsunuz.

Evet, arkadaşlar konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilmişimdir.

Moderatör tarafından düzenlendi: