Wittchen

Can verdiğin bayrağın tabutuna sarılmış...
En iyi cevaplar
0

817016.png

Lol Ticket Atma

Merhaba değerli forum üyeleri, bugün sizlere League of Legends oyununda nasıl ticket atılacağını göstereceğim.

Sitemiz

tr.leagueoflegends.com/tr/

adim1.PNG

Sitemizin ana ekranında üst tabloda bulunan seçeneklerden Destek butonuna basıyoruz.

adim2.PNG

Ekranın üst kısmında bulunan Bilet Gönder butonuna tıklıyoruz.

adim4.PNG

Yardım alacağımız kategoriyi bu ekrandan seçiyoruz.

Bilet Kategorileri

Hesap Kurtarma Hakkında

Herhangi bir çalınma veya şifre unutma durumunda başvuracağınız bilet kategorisidir. Destek alabilmeniz için hesabınıza kayıtlı olan elektronik posta adresiniz istenir. Başlık ve açıklamasını yazarak League of Legends yetkililerinden detaylı bilgiye sahip olabilir, destek alabilirsiniz.

Teknik Bir Sorun Hakkında

Hesabınızla siteye giriş yaparak oyundaki teknik sorunu yetkililere bildirebilirsiniz. Bu sorunlar en kısa süre içinde düzeltilir. Oyunda kullandığınız sihirdar isminiz, oyuna giriş yaptığınız kullanıcı adınız ve karşılaştığınız hata istenir. Hesabınızın istenme sebebi sorunun hesabınızdan veya işlemciden kaynaklandığını anlamak içindir.

Hesap Yönetimi ya da Değişiklikleri Hakkında

Hesabınızda yapılan değişikliklerden haberiniz yok mu? Hesabınızın başka kişiler elinde olduğunu düşünüyorsanız bu bilet kategorisinden yardım alabilirsiniz.

RP Satın Alımı Hakkında

Riot Games'in resmi sitesinden satın aldığınız Riot Puanları'nda bir hata çıktığında bu kategoriden yardım alabilirsiniz. Kullandığınız yöntem ve gelen PIN kodunu yazdığınız zaman onlar kontrol edilir ve size geri dönüş yapılır. Riot Games şirketine bağlı olmayan sitelerden yapılan alışverişlerde dolandırılan kişilerden Riot Games sorumlu değildir.

Hesabımdaki Disiplin İşlemi Hakkında

Hesabınızın askıya alındığında veya sohbet kısıtlamasının sebepsiz yere geldiğini düşünüyorsanız bu kategoriden yardım alabilirsiniz.

Yıldız Muhafızı Etkinliği Hakkında

Bu etkinlik hakkında sorularınızı bu kategoriye yöneltebilirsiniz. Bu sorulardan bazıları şunlardır;
Yıldız muhafızı görevlerinizden bir kaçında hata oluştuğunda,
Yıldız muhafızları ganimetlerinde sorularınız/sorunlarınız olduğunda,
Yıldız muhafızı etkinliğine özel temalarını nasıl kapatacağınızı öğrenmek için,
bu kategoriye başvurabilirsiniz.

İzinsiz Olarak Kartımdan Yapılan Ödeme Hakkında

Başka kişiler tarafınca kartlarınızdan çekilen Riot Puanları hakkında bu kategoriye başvurabilirsiniz. Kartların sizin üstünüze kayıtlı olduğu anlaşıldığında ödeme yapılan hesaptaki Riot Puanları geri alınır ve kart sahibine parası teslim edilir.

League of Legends/Riot Games Hakkında

Oyuna yeni başladınız ve pek bilgiye sahip değilsiniz. Bu kategorideki yetkililer oyunu size anlatırlar, tanıtırlar. Oyun hakkında bilgi almak için en uygun kategoridir.

Hesabımdaki Ters İbraz (Chargeback) İşlemi Hakkında

Ters ibraz, ödenmesi gereken Riot Puanlarını ödememek anlamına gelir, bu Riot Puanlarının ücretleri ödenmediği sürece hesap askıya alınır. Yanlış bir işlem yapıldığını düşünüyorsanız bu kategoriye bir ticket atabilirsiniz.

merch.riotgames.com Sitesinde Yaptığım İşlem Hakkında

Bu sitede oyuncak figürlerini ve tişörtleri alabilirsiniz. Tişört veya figür elinize ulaşmadığında bu kategoriden destek alabilirsiniz.

Ön Siparişim Hakkında

Ön siparişi iptal etmek için veya siparişin geleceği hesabı değiştirmek için kullanılan kategoridir.

Olumsuz Bir Davranışı, Hileyi ya da Zararlı Bir Bağlantıyı Bildirmek İstiyorum

Oyunda gördüğünüz hile kullanan oyuncuları ihbar etmek için kullanılan kategoridir.

Bu konum buraya kadardı arkadaşlar, umarım gerekli bilgiye ulaşabilmişsinizdir. İyi günler, iyi forumlar!