Turnuva LoL Turnuvası [Katılımsızlık Sebebiyle İptal]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
@Cranky arkadaşlar 50 level ve üstü katılamayacak mı diye soruyor ayrıca, eğer katılamazlarsa yeni hesap açabilirler. Sonuçta yeni hesap açmak oynayışa etki etmiyor. :)

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
takımlarin 3 kişi olması gibi saçma bi kural olmasa katılabilirdim gerçekten cs oynuyoruz sanki mobada kişi sayısını azaltmak nedir

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
takımlarin 3 kişi olması gibi saçma bi kural olmasa katılabilirdim gerçekten cs oynuyoruz sanki mobada kişi sayısını azaltmak nedir
Şahsen bu saçma bir kural değil. Her koridora 1 kişi düşse yine yetmektedir. Fakat senin tercihin başka yönde olabilir, takımında fazla kişinin bulunması oyunu daha eğlenceli hale getiriyor fakat katılım sayısı böyle az olabilir. Yani demek istediğim şu katılan takım sayısı bir takımda 3 kişi bulunurken 8 takım oluyorsa mesela takımdaki kişi sayısı 6 oldu diyelim katılacak takım sayısı 3-4 yahut 5 filan olur. Böylelikle turnuva denilen bu sistemin anlamı kalmaz. Bu benim şahsi düşüncemdir. Ayrıca takım sayısının ritmik olması gerekiyor mesela takım sayısı 5 oldu diyelim 1. gün 2 takım karşılaştı 2. gün 2 takım daha karşılaştı 3. gün tek bir takım karşılaşacak o takım boşta kalacak. Kim karşılaşacak o takım ile?

R

RlarkGraphic

Ziyaretçi
Şahsen bu saçma bir kural değil. Her koridora 1 kişi düşse yine yetmektedir. Fakat senin tercihin başka yönde olabilir, takımında fazla kişinin bulunması oyunu daha eğlenceli hale getiriyor fakat katılım sayısı böyle az olabilir. Yani demek istediğim şu katılan takım sayısı bir takımda 3 kişi bulunurken 8 takım oluyorsa mesela takımdaki kişi sayısı 6 oldu diyelim katılacak takım sayısı 3-4 yahut 5 filan olur. Böylelikle turnuva denilen bu sistemin anlamı kalmaz. Bu benim şahsi düşüncemdir. Ayrıca takım sayısının ritmik olması gerekiyor mesela takım sayısı 5 oldu diyelim 1. gün 2 takım karşılaştı 2. gün 2 takım daha karşılaştı 3. gün tek bir takım karşılaşacak o takım boşta kalacak. Kim karşılaşacak o takım ile?
takımdaki oyuncu sayısını arttırmak takım sayısını neden azaltsın ki?
20.seviyeye kadar gelmiş bir oyuncu normal bir takıma alışmış olacaktır
-normal takım:top,jung,mid,sup,adc-
ve siz alışılmışın dışında bir turnuva düzenlerseniz buna katılım elbet az olacaktır, burada kimseye suç atmıyorum elbet 3v3 seven insanlar da vardır ancak 5v5 seven kesimle kıyaslandığında daha az olduğu kesinlikle gözlenebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...