LoL Veigar

Brkmn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

118211

LoL Veigar
'Kötülüğün Minik Efendisi'

Kötülük yapmak için can atan bir yordle olan büyücü Veigar, kimselerin yaklaşmaya dahi cesaret edemediği güçlere kucak açtı...

Namıdeğer Kötülüğün Minik efendisi yani Veigar, aslına bakıcak olursak foruma bir konu ile giriş yapmam gerekiyordu.
Ben de dedim ki bu neden en çok oynadığım şampiyon olmasın ?
Neyse fazla uzatmadan konuya giriyorum.

Veigar

Özellikler

118212

Yetenekler

118213

Kısaca yeteneklerden bahsedeyim.

(Q)Uğursuz Saldırı : Veigar'ın gönderdiği karanlık enerji ışını, isabet ettiği ilk iki rakibe Büyü Hasarı verir. Katledilen her hedef için Veigar kalıcı olarak bir miktar Yetenek Gücü kazanır.

(W)Karanlık Madde : Veigar'ın hedef noktaya gökten düşürdüğü büyük karanlık madde kütlesi, iniş anında büyü hasarı verir. Acayip Kötülük Gücü yükleri, Karanlık Madde'nin bekleme süresini azaltır.

(E)Kara Delik : Kısa bir gecikmenin ardından, Veigar 3 saniyeliğine hedef bölgede uzayı büker ve bölgenin sınırından geçen rakiplerin sersemlemesine neden olur.

(R)Ezeli Patlama : Hedefteki rakip şampiyona isabet ederek hedefin eksik can miktarına bağlı olarak artan, büyük miktarda büyü hasarı verir.

Ve son olarak,
herhangi bir büyü ile rakibi öldürdüğümüz de (minyon da dahil) yetenek gücü kalıcı olarak artar.

Bugünlük benden bu kadar size iyi haftasonları görüşürüz.

-Brkmn

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
q yeteneği ile minyon kestiğimizde veya rakip öldürdüğümüzde*

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali