Lost Vanilla / Türkiye'nin en eski vanilla sunucusu / oyna.lostvanilla.com.tr / 1.20.2 / 8 Yıllık Tecrübe

DokuzCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir daha da benim kemik kitlemi çalmaya çalışmamanız dileğiyle^^

Screenshot_30.jpg

Screenshot_31.jpg

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu zamana kadar gerçek kitlesini oluşturan ve oyuncularının her zaman yanında olan Lost Vanilla kurucusu Cem'i tebrik ediyorum saygılarımı sunuyorum. Gerçekten vanilla keyif online olunca çok güzel oluyor bu deneyimi tattığım için çok mutluyum. BAŞARILAR!

LostVanilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir daha da benim kemik kitlemi çalmaya çalışmamanız dileğiyle^^

Ekli dosyayı görüntüle 186078

Ekli dosyayı görüntüle 186079
1.Öncelikle insanlar istediği sunucunda oynayabilir bu kitle çalmak olmaz çünkü discord üzerinden istediğiniz kişileri özel mesaj yolu ile istediğiniz bir oyuna veya sunucuya davet edebilirsiniz. Bunda bir sakınca görmüyorum.
Ahmetbasaran adlı oyuncunu sadece arkadaşları çağırıp benim sunucumda oynamak istediğini belirti benim konuyla uzakta yakından bir alakam yok.

2.Bana küfür eden oyuncuyu affettim bu tolerans konusunda diğer sunucuya hak verin bence.

3.Ayrıca üsteki @Kirito adlı kullanıcıya gerekli uyarıları yaptım yorumunu sildirdim sizden aynı davranışı bekliyorum.^^

- Saygılarımla Lost Vanilla Admini
- Cem

SkyNegative

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hırsız çok adam evimden çıkmıyor amıq

FreeCraftTR

oyna.freecrafttr.com
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Durmadan yeni disord link'i oluşturmanıza gerek yok. Çözüm çok basit 1 tane kalıcı discord link açın daha sonrasında bir yere kaydedin sürekli yeni link açmanıza gerek yok. Discord sunucunuzda adminleride uyarınki yanlışlıkla bile olsa yeni sınırsız discord link'i oluşturmasın böylece hem siz uğraşmassınız hemde insanlar kaçmaz.:)

LostVanilla

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Durmadan yeni disord link'i oluşturmanıza gerek yok. Çözüm çok basit 1 tane kalıcı discord link açın daha sonrasında bir yere kaydedin sürekli yeni link açmanıza gerek yok. Discord sunucunuzda adminleride uyarınki yanlışlıkla bile olsa yeni sınırsız discord link'i oluşturmasın böylece hem siz uğraşmassınız hemde insanlar kaçmaz.:)
Arkadaşım, bende biliyorum onu yapmayı ama nedensiz bir şekilde discord linkleri silip atıyor yenisi oluşturuyoruz.

SkyNegative

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dünyanın en iyi serveri

Son düzenleme: