Lots'o Network - Forumun eşsiz, minimal konu tasarımı!

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Selam saygıdeğer forum üyeleri!
Uzun bir süredir grafik paylaşmamam grafik yapmadığım anlamına değildir. Arka planda sürekli denemeler ve kendimi daha iyi nasıl geliştirebileceğim hakkında bir sürü çalışma yapmış bulunmaktayım. Kısa süre içerisinde bu grafiklerimi derleyip forum halkına tanıtım amaçlı sunacağım. Gelelim bu gün ki konumuza, Lots'o Network sunucu konu tasarımına. Grafikte şu olur bu olur demeyin. Sunucu konunuz forumda onay olması için belli başlı standart içeriklere sahip olması gerekmektedir. Bu standartlar çerçevesinde yapılmıştır. Kişisel zevkleriniz grafikte yoksa "Sarı renk keşke mavi olsaydı." tarzında kişinin zevkine bağlı yorumlarınız gereksiz görülecektir. Grafik sunucu sahibinin beğendiği şekilde yapılmıştır. Gelelim çok konuşarak anlattığım grafiğe.

>> Buraya tıklayarak diğer projelerimi görebilirsiniz.

Son düzenleme:

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Vip alanı konu tasarımına göre çok gereksiz süslemeye yer verilmiş benim bakışıma göre.

Son düzenleme:
En iyi cevaplar
0
Majoras dan alın keyfinize bakın. Ellerine sağlık süper gidiyorsun.

Kiaoglu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sıkıcı aternos sunucularınızdan vazgeçemiyorsunuz biliyorum ama, Lots'o Network sizlere iyi gelecek.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kusura bakmayın fakat sayfayı açar açmaz bir taş gördüğümü sandım: Screenshot ayrıyetten buradada bir yumurta var sanki : Screenshot buradada sanırım bilim tarafından henüz keşfedilmemiş bir gezegen varmış gibi duruyor : Screenshot

Yani bu tür tek resim üzerine çalışmaları çok nadir beğeniyorum belki problem bendedir.

Butlu

http://selim.pw
En iyi cevaplar
0
Pek "minimal" bulmasam da, güzel çalışma olmuş... :1:

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kraterler bence tasarımı biraz bozmuş ama onun dışında her şey gayet hoş ve güzel. Başarılar!

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Yine harika bir tasarım, tebrikler.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Çok şık olmuş, senden de bu beklenirdi zaten. Fakat gördüğüm kadarıyla şu "Hakkımızda" ve "Sistemlerimizden Bazıları" bölümündeki H ve diğerinde S harfleri görünmüyor tam olarak. Onlar da düzelirse geriye hiç eksik kalmıyor. Başarılarının devamını dilerim ve bir Künefe hediye ederim.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Vip alanı konu tasarımına göre çok gereksiz süslemeye yer verilmiş benim bakışıma göre.
Süslemelere gereksiz diyebileceksek grafikte geriye ne kalacak? Tamamen işlevsel olmasına gerek yok arada göze güzel görünecek süslemeler yapılabilir.
kusura bakmayın fakat sayfayı açar açmaz bir taş gördüğümü sandım: Screenshot ayrıyetten buradada bir yumurta var sanki : Screenshot buradada sanırım bilim tarafından henüz keşfedilmemiş bir gezegen varmış gibi duruyor : Screenshot

Yani bu tür tek resim üzerine çalışmaları çok nadir beğeniyorum belki problem bendedir.
Diğer konu tasarımlarını inceleyin bu kadar benzetme yapabilecek misiniz? Kullandığım yaratıcı objeleri açıkladığınız için teşekkür ederim, herkesin yaptığı tasarımlar objeler yeterince sıkmadı mı? Sadece alışık değilsiniz bu tarz grafiklere.
Çok şık olmuş, senden de bu beklenirdi zaten. Fakat gördüğüm kadarıyla şu "Hakkımızda" ve "Sistemlerimizden Bazıları" bölümündeki H ve diğerinde S harfleri görünmüyor tam olarak. Onlar da düzelirse geriye hiç eksik kalmıyor. Başarılarının devamını dilerim ve bir Künefe hediye ederim.
1549400847962.png

Hakkımızda bölümü için en yukarıda siyah kalın büyük harflerle başlık yazmışım iki kere başlık yazmayacağımı düşünmeniz lazımdı 2. yazan şeffaf hakkımızda yazısı sadece dekor amaçlı. Yoksa başlık işlevi taşımıyor o yüzden okunmasına gerek yok sadece harfler görünsün.

Eleştirileriniz için teşekkür ederim, takipte kalmayı unutmayın!

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Güzel tasarım olmuş ama açıklama kısmında yazdıklarını beğenmedim. İnsanlar fikirlerini belirtmek için yorum yapıyor bunlara müdahele etmenin anlamı yok :)