IP: LovenSurvival.Batihost.Net | Survival Sunucu | 1.8 | SanalMarket | Takaslar | | Team | Kasalar | SpawnerParçasi | Kazma | #YENİ SUNUCU AKTİF!

Loven_MC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

• İPdresi: LovenSurvival.Batihost.Net​
  • Web Sitesi: Yakında!l​
  • Sunucu Versiyonu: 1.8​
  • Toplam Ram: 10 GB​
  • Sunucu Türü: Survival​
  • Sunucu Lokasyonu: Turkiye

138983

138984

138985

138986

İP: LovenSurvival.Batihost.Net
İP: LovenSurvival.Batihost.Net

Ekli dosyalar

• 1542224417887.png
    1542224417887.png
    736.8 KB · Görüntüleme: 2,731
  • 1542224467036.png
    1542224467036.png
    516.3 KB · Görüntüleme: 3,080
  • 1542224515867.png
    1542224515867.png
    700.8 KB · Görüntüleme: 3,064
  • 1542224542906.png
    1542224542906.png
    512.1 KB · Görüntüleme: 3,264
Son düzenleme:

Modesa

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımi gayet güzel başarılar dilerim.

AkdenizliMOff

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fotorafları shaderle cekseydin bide yazıları ortalasan güzel olurdu

SwindlerFC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun buildleri geliştirilmeli kesinlikle. Onun dışında güzel, kolay gelsin.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
.

Son düzenleme:

Fedro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Basit sunucu hiçbir özelliği yok duyduğuma göre hileliymiş o zaman kısacası 1,2 ay açık kalan sunuculardan farkı yok sunucuyu yorumlamak
istersem;

1-Konu tasarımı aşırı basit
2-Ekstra sizi ayrı kılan bir özelliğiniz yok
10/1

Düzeltmeniz dileğiyle.
ilk önce yine bilgilendirdiginiz icin sagol fakat sunucuda hile yasaktir bilginize o bılgıyı sıze kım vermise yanlıs solemis 2inci dediginiz bizi ayrı klan birsey yok dıyorsunuz aktifligimiz ve oyuncularla ılgılenıyoruz ve oyunculara survival tadi yaratıyoruz bazı serverler gibi vip alanlara ustunluk saglamıyoruz serverde herkes essitir. sunucu bassit diyorsunuz fakkat diger sunucuların halını goruyorsunuz Sizin bizi kotuledıgınız acıkca bellidir bu sunucu actık accalı bızımle ugrasıyorsunuz. Fakat Hicbirsey Bildiginiz Yok İyi Forumlar Dilerim

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk önce yine bilgilendirdiginiz icin sagol fakat sunucuda hile yasaktir bilginize o bılgıyı sıze kım vermise yanlıs solemis 2inci dediginiz bizi ayrı klan birsey yok dıyorsunuz aktifligimiz ve oyuncularla ılgılenıyoruz ve oyunculara survival tadi yaratıyoruz bazı serverler gibi vip alanlara ustunluk saglamıyoruz serverde herkes essitir. sunucu bassit diyorsunuz fakkat diger sunucuların halını goruyorsunuz Sizin bizi kotuledıgınız acıkca bellidir bu sunucu actık accalı bızımle ugrasıyorsunuz. Fakat Hicbirsey Bildiginiz Yok İyi Forumlar Dilerim
Peki ormanda hileyle vs atan gördüm rehber bile hile açıyordu sanırsam, sizi ayrı kılan özelliğiniz dediğim sunucu içi özellikler,diğer sunucularda olmayan özellikler demek istedim. Sunucunuz evet basit hiçbir zorluğu yok açık ve net, kötüleme dediğiniz şey eleştiri kötüleme ayrı yere girer konuyu kirletme vs.Aşırı derece önyargıyla bana yaklaşmıssınız benim kimseyle uğraştığım falan yok sadece eleştirimi yapıp giderim, hiçbirşey bildiğiniz yok da demişssiniz zaten sunucunun durumu belli kısacası 1,2 ay açık durup kapanan sunuculardan farkı yok. Kısacası eğer bir sunucu övgüyü hak etmişsse iyi iş başarmış demektir eğer güzel bir övgü hak etmemişsse o sunucunun klasik sunuculardan farkı yok demektir.

İyi forumlar.

Fedro

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki ormanda hileyle vs atan gördüm rehber bile hile açıyordu sanırsam, sizi ayrı kılan özelliğiniz dediğim sunucu içi özellikler,diğer sunucularda olmayan özellikler demek istedim. Sunucunuz evet basit hiçbir zorluğu yok açık ve net, kötüleme dediğiniz şey eleştiri kötüleme ayrı yere girer konuyu kirletme vs.Aşırı derece önyargıyla bana yaklaşmıssınız benim kimseyle uğraştığım falan yok sadece eleştirimi yapıp giderim, hiçbirşey bildiğiniz yok da demişssiniz zaten sunucunun durumu belli kısacası 1,2 ay açık durup kapanan sunuculardan farkı yok. Kısacası eğer bir sunucu övgüyü hak etmişsse iyi iş başarmış demektir eğer güzel bir övgü hak etmemişsse o sunucunun klasik sunuculardan farkı yok demektir.

İyi forumlar.
Bu Bilgilendirmeniz icin ilk once tesekur ederım Fakat bize ss geldikce ben elimdekı gelen Herseyi yapıyorum cogu oyuncular Billir Beni. Yine cevabım su olacaktir. Serverimiz Zaten orta emek survival üzerine kurulmustur herkezin Zevki Ayrıdır Rehblerdeki bilginlendırme icinde tesekur ederım yeniden

Size İyi Forumlar Diliyorum.
Saygılarımla

Frambuaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel, geliştirdikçe daha da iyi olacaktır. Başarılar.

SlametTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Çok Güzel Beyeniyorum Sevinerek Oynuyorum her şey Kendi Kodlamanız Biliyorum Herkezi Serverinize Bekliyorum