Yardım Luck Perms

Manyakuska

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben Sunucumda Luck Perms Yetki Pluginini kullanıyorum ve Sunucumuzun Tabını editlemek istediğimizde bir plugin yüklememiz gerekiyo oda TAB plugini oluyo fakat biz bu plugini yükliyince /lp user [isim] parent set [grup ismi] şeklinde kullanınca tabda rankı değişmiyo bunun çözümü bilen var mı ?

2. Olarak Luck Tab Plugininde Tagları nasıl HEX color kodları ile editliyebileceğimi bilen var mı ?

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Ben Sunucumda Luck Perms Yetki Pluginini kullanıyorum ve Sunucumuzun Tabını editlemek istediğimizde bir plugin yüklememiz gerekiyo oda TAB plugini oluyo fakat biz bu plugini yükliyince /lp user [isim] parent set [grup ismi] şeklinde kullanınca tabda rankı değişmiyo bunun çözümü bilen var mı ?

2. Olarak Luck Tab Plugininde Tagları nasıl HEX color kodları ile editliyebileceğimi bilen var mı ?
Merhaba, TAB eklentisinden prefix ayarlaması yapmanız gerekmektedir.
Ayrıca TAB eklentisinin doğru ve düzgün çalışan sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Luck TAB eklentisinde prefix ayarını HEX renkleri ile yapmanız için 1.16 sürümlerinden birini kullanmanız gerekiyor diye hatırlıyorum.

Sevgilerimizle...