Lucky "Project" Sorunsalı

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
En son bana dediği şey şu:
bandicam 2021-01-14 15-18-34-460.jpg

Cidden seni ilk yazdığında arkadaş olunabilecek iyi biri sandım
hemen mesajları silmeye çalışıyor, cidden çok yazık.

arkadaş canlısı olabileceğini keşke baştan reddetseydim bu durum çok üzücü.

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
En son bana dediği şey şu:
Ekli dosyayı görüntüle 189017
Cidden seni ilk yazdığında arkadaş olunabilecek iyi biri sandım
hemen mesajları silmeye çalışıyor, cidden çok yazık.

arkadaş canlısı olabileceğini keşke baştan reddetseydim bu durum çok üzücü.
Senin gibi gereksiz herkesi aşağlayan birisini olduğunu çok yeni fark ettim ve hemen sildim. Zaten seninle neden ortaklık yapayım ki? 1 Kişiye satmış gibi gösteriyorsun adam bot, başkalarına discordumda yaşanan olayları söylüyorsun hadi bunu geçtim. Bot müşteri yapmışsın adam hiç aktif değil ve olmadı bile logo yaptırmış 500'den fazla arkadaşım var 1 tanesi ile bile arkadaş değil hepsi neredeyse minecraftla ilgili. Ben ortaklık yapalım demedim say diyorum hala konuyu evirip çevirip ortaklık konusuna getiriyorsun dediğim gibi arkadaş olabileceğimizi sanmıştım ama senle onuda yapamayız birdaha rahatsız etme beni.

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Senin gibi gereksiz herkesi aşağlayan birisini olduğunu çok yeni farkk ettim ve hemen sildim. Zaten seninle neden ortaklık yapayım ki? 1 Kişiye satmış gibi gösteriyorsun adam bot, başkalarına discordumda yaşanan olayları söylüyorsun hadi bunu geçtim. Bot müşteri yapmışsın adam hiç aktif değil ve olmadı bile logo yaptırmış 500'den fazla arkadaşım var 1 tanesi ile bile arkadaş değil hepsi neredeyse minecraftla ilgili. Ben ortaklık yapmaylım demedim say diyorum hala konuyu evirip çevirip ortaklık konusuna getiriyorsun dediğim gibi arkadaş olabileceğimizi sanmıştım ama senle onuda yapamayız birdaha rahatsız etme beni.
ve bana arkadaş olalım yazısını ilk yazan sen olman :D

he birde o müşteri benim önceden bir arkadaşım olur minecraft sunucusu açıyordu bende ona düşük bir ücretli hediye yaptım en azından senin gibi birinin mesajına hemen aldanıp dcden banlamıyorum

bu da hediyem olsun: Bilgi sızdırmak :)

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
ve bana arkadaş olalım yazısını ilk yazan sen olman :D

he birde o müşteri benim önceden bir arkadaşım olur minecraft sunucusu açıyordu bende ona düşük bir ücretli hediye yaptım en azından senin gibi birinin mesajına hemen aldanıp dcden banlamıyorum

bu da hediyem olsun: Bilgi sızdırmak :)
Boş birisisin, ben sadece senin gibi birisiyle düşman olmak istemediğimden dolayı böyle arkadaşlık teklif ettim.

Müşteriyi 7 gündür inceliyorum hiç aktif bile olmadı minecraft sunucusu açıyor ama sadece senle arkadaş demek, ücretli bir hediye (: Bedava logolardan vermişsindir yine öyle değil mi. BOŞ

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Boş birisisin, ben sadece senin gibi birisiyle düşman olmak istemediğimden dolayı böyle arkadaşlık teklif ettim.

Müşteriyi 7 gündür inceliyorum hiç aktif bile olmadı minecraft sunucusu açıyor ama sadece senle arkadaş demek, ücretli bir hediye (: Bedava logolardan vermişsindir yine öyle değil mi. BOŞ
bence gayet eğlenceli birisiyim yada öyle demeyeyim bu seferde sen egolusun dersin :D

Müşteriyi 7 gündür fln incelemiyorsun sunucumda 2 gündür varsın cidden gözüm kapalı yazsam daha isabetli yazarım .D

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
bence gayet eğlenceli birisiyim yada öyle demeyeyim bu seferde sen egolusun dersin :D

Müşteriyi 7 gündür fln incelemiyorsun sunucumda 2 gündür varsın cidden gözüm kapalı yazsam daha isabetli yazarım .D
tm abi (tanıdıklarım var discordunda)

Merite

Marangoz
En iyi cevaplar
1
senin gibi bir loser ile sidik yarışına girmeyeceğim​

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
senin gibi bir loser ile sidik yarışına girmeyeceğim​
bu komikmiş, ilk önce arkadaş olalım sonra abi gibi engelleyelim sonrasındada böyle söylenlemlerde bulunalım cidden o kadar komiksinki karnıma ağrılar giriyor IDJGUERHUJYERJYB