LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Mete Özefe
Yaşınız: 13
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim : MeteSpearly & YT
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): MeteSpearly
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: Yaklaşık 4 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 2 hafta önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Hileler yüzünden malesef 7 puan.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır olmadı.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Önceden SaklıOyuncu , GreenPvP , ShadowPvP , xFall gibi büyük serverlerde yetkili oldum. Tabikide küçük serverleri saymıyorum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabiikide , her zaman.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucumuzda bir sürü hile bulunmakta , ve bunlarla ilgilenen yetkililer çok az. Bu sebeple yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabiikide , yetkili olduğum çoğu serverlerde yetkili ekibinin tümüyle Skype'den konuşmuşluğum var
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Küçük , büyük birçok serverde yetkili oldum. Büyük bir tecrübem var.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 2 kez mute yedim. Birincisi sunucuda ''hack'' dendiğinde mute yeniliyormuş bilmiyordum. İkinciside tekrar aynı sebepten unuttuğum için yazdım o kadar.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Mutlu , güler yüzlü bir şekilde davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır , asla küfür ve argo kullanmam ve kullanımınada karşıyım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Elbette dediğim gibi güler yüzlüyüm kavgaya karşıyım bu sebeple kimsenin kalbini kırmayı sevmem
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Evet , Hile korumasını değiştirmek istiyorum .
GreenPvP'nin kurucusuyum ancak senin gibi birini görmedim.
xFall ile çalışıyorum, ismini hiç duymadım.
Reddedildiniz.

xBestT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Yusuf Emre Tonoğlu
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:Yusuf Emre Tonoğlu
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):RealLife
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:1 ay önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 ay
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hyr
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:yok bu ilk olucak inş
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evt hemde cok
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:işimi cok iyi yapmak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evt hemde cok iyi
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Saygılı olmam ,adaletli olmam
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hyr
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Nazik saygili dürüst
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):sinirlenince ama hile kullananlara :D
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evt
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:hyr bi yetkili olakta bakariz yeni şeylere :D

YunusKarsli

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Yusuf Emre Tonoğlu
Skype veya Facebook adresiniz:Yusuf Emre Tonoğlu
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):RealLife
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:1 ay önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 ay
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9.5
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hyr
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:yok bu ilk olucak inş
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evt hemde cok
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:işimi cok iyi yapmak için
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:evt hemde cok iyi
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Saygılı olmam ,adaletli olmam
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hyr
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Nazik saygili dürüst
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):sinirlenince ama hile kullananlara :D
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:evt
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:hyr bi yetkili olakta bakariz yeni şeylere :D
Başvurunuz reddedildi.

WeewS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Uğur Altun
Yaşınız: 16
Skype veya Facebook adresiniz: live:ugurardaaltun skype adresim.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ToxaGameTV
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 1-2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 1 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1 Haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7 çünkü hack koruması yetersiz.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi PvP - UHC - FFA serverim olmuştu.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Kesinlikle
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzda 1 haftadır oynuyorum ve gerçekten güzel bir emek sunucu yapmış olduğunuzu biliyorum. Ben de buna yardım etmek istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: İnsanlar, konuşa konuşa anlaşır.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bence hiç kimsenin kimseden fark gözetmemesi gerekir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Sizin serverinizde bir kere bir şey yazmaya çalışırken mute yedim. (daha demin) kurucuya danışacaktım.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Herkes eşittir ve herkese aynı davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Otomatik mute sistemi bazen gerekmeyen şeylerde de mute atıyor. Bunu düzeltmek isterdim.

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız: Ada Gürsoy.
Yaşınız: 17 yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz: Ada Gürsoy (fotolar kardeşimin)
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): hiroytuza.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 8 yıldır oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 2 ay önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 aydan beri.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10'da 10.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: hayır !
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: UnioCraft'ta Rehber'im, GameTurkMC'de moderatorrum, GamersTurk.mc(KAPANDI) pluginerım.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: HEMDE NASIL.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzu beğendim ve yetkili olmak istedim :).
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: EVET ANLAŞABİLİRİM.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: küçümsemek olmuyormu ?
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Mute yemiştim oda boşuna.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: nasılsın, iyimisin gibi ifadeler kullanırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): ASLA KULLANMAM.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: ANLAŞABİLİRİM.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var: ADALET eklerim , kaldırmak istediğim bir şey yok çünkü server zaten her şey hazır.
NOT: beni alırsanız çok sevinirim LuckMC ailesi sizleri çok seviyorum saygılarımı sunuyorum :)
İYİ GÜNLER

Son düzenleme:

AhmeTTBuraQQ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Ahmet Burak Karataş
Skype veya Facebook adresiniz:ahmo20041
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN)Samba6
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:4 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9 lobi den dolayı
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Flare networkda 1 haftalık moderatörlük yaptım sonrada server kapandı
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:ben aralıksız oyun oynayan biriyim bu serverde aralıksız oynayıp herşeyi takip altına alabilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:gayet esprili yerine gelincede ciddi biriyim samimiyimde.yani anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:bende herkes gibi bir oyuncuyum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:1 kere hackden ban yedim sonrada hacki bıraktım
Oyunculara nasıl davranırsınız?:çok sertte davranmam çok yumuşakda davranmam
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır.kesinlikle
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:ankaşabilirim.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:lobiyi değiştirirdim sadece.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Tunahan Küçükturgut
Skype veya Facebook adresiniz: facebook.com/tunaktrgt
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): TunaHD
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5-6 yıldır.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Daha yeni.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Daha yeniyim.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Yetkili olduğum sunucular kapandı.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Tabii.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucu güzel çünkü.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Cana yakın biriyimdir anlaşırım.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Sakinim işime önem veririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Saygılı davranırdım sunucu üzerindeki şikayetlerini dikkatli bir şekilde dinler çözüm odaklı çalışırdım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Nadir.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Tabii.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Register bölümündeki kısa şifreye uzun denmesini düzeltebiliriz :)
Bekleyenler listesindesiniz.
Gözümden kaçmış :)

Adınız ve Soyadınız: Uğur Altun
Skype veya Facebook adresiniz: live:ugurardaaltun skype adresim.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): ToxaGameTV
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 1-2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Yaklaşık 1 hafta önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1 Haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7 çünkü hack koruması yetersiz.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi PvP - UHC - FFA serverim olmuştu.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Kesinlikle
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuzda 1 haftadır oynuyorum ve gerçekten güzel bir emek sunucu yapmış olduğunuzu biliyorum. Ben de buna yardım etmek istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: İnsanlar, konuşa konuşa anlaşır.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bence hiç kimsenin kimseden fark gözetmemesi gerekir.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Sizin serverinizde bir kere bir şey yazmaya çalışırken mute yedim. (daha demin) kurucuya danışacaktım.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Herkes eşittir ve herkese aynı davranırım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Kullanmam.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Otomatik mute sistemi bazen gerekmeyen şeylerde de mute atıyor. Bunu düzeltmek isterdim.
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız:Mustafa Kav******(Güvenlik açısından.)
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:mustafa_furkan1
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):hlebChanbelYT.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4,5
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:GreenPvP kapandıktan sonra
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Açıldığından itibaren.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:9,5(Buçuk puanı verememe sebebim aşırı derece hile ve makro var.)
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Evet ama olduğum sunucularda maalesef kapandı.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:İnsanlara yardım etmeyi ve
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Adil,anlayışlı ve yardımsever biriyim.(belki bunlardır.)
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Evet YunusKarslı tarafından bir ban yedim ama onda hesabım çalınmıştı ve durumu ona izah etim helalleştik
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Büyüklerimin kardeşi küçüklerimin abisi olurum.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Bnana karşı kullanılmadıkça asla.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Büyüklerimin kardeşi küçüklerimin abisi olurum.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Belki survival games ya da skywars olabilir ama kaldırmak istediğim bir problem yok.
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Ahmet Burak Karataş
Skype veya Facebook adresiniz:ahmo20041
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN)Samba6
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9 lobi den dolayı
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Flare networkda 1 haftalık moderatörlük yaptım sonrada server kapandı
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:ben aralıksız oyun oynayan biriyim bu serverde aralıksız oynayıp herşeyi takip altına alabilirim.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:gayet esprili yerine gelincede ciddi biriyim samimiyimde.yani anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:bende herkes gibi bir oyuncuyum
Hiç ban veya mute yediniz mi?:1 kere hackden ban yedim sonrada hacki bıraktım
Oyunculara nasıl davranırsınız?:çok sertte davranmam çok yumuşakda davranmam
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):hayır.kesinlikle
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:ankaşabilirim.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:lobiyi değiştirirdim sadece.
Reddedildiniz.

MeteSpearly

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
GreenPvP'nin kurucusuyum ancak senin gibi birini görmedim.
xFall ile çalışıyorum, ismini hiç duymadım.
Reddedildiniz.
Hayır GreenPvP nin kurucusu siz değilsiniz 2 yıl önce bir server vardı GreenPvP Efsanelerin Ötesi , xFall PvP de 2 gün boyunca DenemeHelper oldum lütfen bilmeden konuşmayınız :)

TheFreezeOwl

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adını:uzaylı::uzaylı:z ve Soyadınız:oktay Emeçtimur.
Yaşınız:14.
Skype veya Facebook adresiniz:oktay Emeçtimur Facebook Adresim Onun Dışında Gmailim [email protected] Skypem: Yok Bana Gmail Yada Faceden Ulaşırsanız Kabul Edildiysem Yüklerim Geri :D Olmazsa Canınız Sağolsun.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):TheFreezeOwl.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2.5 Senedir Yaklaşık.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:5 Hafta Oldu WPOktay Diye Bir Hesabım Daha Var 1 Bin Bounty.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?5 Hafta.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8 10 Değil Çünkü Her Sunucuda Olduğu Gibi Bu Serverinde Kusurları var.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Evet Oldum BayDoctorun Svsinde VİP Onun Dışında şu an Kapanmış Olan (Paradan Dolayı) 6 Serverde Yöneticilik Ve Moderatörlük Yaptım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Baydoctorun Swsinde VİP Oldum Ve Kendi SWLerimde 6-7 tane onlarda Kurucu Oldum Günde 10-15 kişi geliyordu REKOR:25 Kişi :D Verebilirim Ama Sizin Swniz Olduğu İçin Daha İyi Kararlar Alabilirsiniz :D.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Hissediyorum Ama Bir Yanlışım Swde Kargaşaya Sebep Olacağı İçin Dikkatlı Olmam Gerektiğini Düşünüyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:olmak İstememim Sebebi Diğer İnsanlar Gibi Yok Ben Adminim Şuyum Buyum Değil Gördmümki Sunucuzda Çok Admin Yok Yada Var Ben Bilmiyorum Çok Uğrayanını Görmedim Sohbet Görevlilerini Gördüm Sadece Bide AlperenYildizi.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:tabii ki Özellikle Alperenle :D Olta Spammer :D (Şaka Yapıyorum).
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Hiçbirşey Yetkili Olsam Bile Onları Mutlu Edemediğim Sürece Ne Anlamı Var ?
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Sürekli Yiyorum Çünkü Otomatık Mute Olayınız Var Çok Sinir Bozucu Bikaç Arkadaşım Sürekli Chatte S Yazıyor Mute Yedimmi Diye Korkudan :D Ban Yemedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Dediğim Gibi İnsanlar Bana Hakaret Etmediği Sürece bir şey Olmaz Canları Sağolsun Anneme Küfür Etmezlerse :D
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Her İnsan Gibi Bende Kullanıyorum Ama Beni Çok Sinirlendirmeniz Yada Hack Olmanız Gerekir Ama İçimden Küfür Ederim Chatte Anasına Küfür Etmem Sonrada Olay Bittikten Sonra Helallik İsterim :D.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Anlaşabilirim .
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Var Özellikle Şu Otomatik Mute Olayı Onun Dışında Oyuncuların Bounty Olarak 100 Den Başlamasını İsterdim.

.Not:LuckyMc Ailesine Selam:bayrak:

Buarada Şunuda Eklemek İstiyorum Swde Gece 12 Yada 1 E Kadar Oluyorum Ama Yetkili 12den Sonra Pek Yok :D Ve Evet Yazım Kurallarında Sadece Noktaya Dikkat Ediyorum Ama Böle Forumlarda Bişeyler Yazmayı Çok Seviyorum Mesela Eski Swmizin Şeylerini Hep Ben Yazardım (Tanıtımlarını) . :şapka::uzaylı:

Son düzenleme:

BYR3D

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Emir Balay
Yaşınız:17
Skype veya Facebook adresiniz:[email protected]
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):r3dEmir
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:5 Yıl
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:1 hafta boyunca
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10/9
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Çok Eskiden candymc diye bir şey servemizi vardı
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Hoş İnsanları Saygılı Kurucuları Sevecen
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:onlar Bana Saygılı Davranırlarsa Bende Onlarla Anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bilgimin Olması
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?:İyi Dürüst Ve Adaletli
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Hayır Ani Sinirden Azımdan Kaça Biliyo
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet Anlaşabilirim
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Server Güzel Kaldırmak İstediğim Be Emek Bozmak Gibi bi amacık yok

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır GreenPvP nin kurucusu siz değilsiniz 2 yıl önce bir server vardı GreenPvP Efsanelerin Ötesi , xFall PvP de 2 gün boyunca DenemeHelper oldum lütfen bilmeden konuşmayınız :)
Ben o GreenPvP'yi bilmiyorum, kendi sunucum olan GreenPvP'den bahsediyorum.
xFallPvP'de DenemeHelper diye bir rank yok, DenemeRehber var.

KaanOzgenTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  1. Adınız ve Soyadınız:Kaan Özgen
    Yaşınız:14 yaşımdan gün alıyorum.
    Skype veya Facebook adresiniz:Skype:Jack Borrohom
    Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):KaanOzgenTR
    Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2 yıla dayanmakta.
    Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?Sanırım ilk açıldığından sonraki günlerde keşfettim.
    Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Üst satırda yazdığım gibi ilk keşfettiğim günlerden beri oynuyorum
    Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:Vereceğim puan 9 olurdu.Çünkü sunucuda çok fazla hileci var.
  2. Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır.
    Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?Daha önce DemirPvP isimli bir sunucuda moderatör oldum.
    Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:İçimde hafif bir heyecan var.
    Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Adaleti sağlamak,sunucudaki oyuncuları event yaparak eğlendirebilmek için.
    Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Tabii ki,neden olmasın ?
    Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?Sanırım beni onlardan ayıran özelliğim eğlenceli hareketlerim olabilir.
    Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hatırladığım kadarıyla hayır.
    Oyunculara nasıl davranırsınız?:Hile kullanıp kabullenmeyenlere sinirlenebilirim ancak asla küfür etmem ve argo kullanmam.
    Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Bazı zamanlar kullanabilirim ancak bunu şakalaşırken yaparım sinirlendiğimde yapmam.
    Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Elbette.
    Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:KitPvP

Son düzenleme:

DenizhanAga52

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Canpolat Denizhan KORKMAZ
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : polatgaming61
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):polat_Kingg
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:6
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:on beş,yirmi gün nce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:on beş gündür oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Dokuz puan olurdu.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayir olmadim.Ama olmakta isterdim.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Kendi açtığım beş on tane server var.Onlarda yetkili oldum.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet,hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuda çok fazla eksikler var,hackerler var.Bu yüzden olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Bilmiyorum.Ben çok kibar bir insanim.Onlarda kibarsa anlaşırız Allah'ın izni ile.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:pvpim çok gelişmiş durumda yedi yıldır minecraft oynadigim icin.Hemen hemen herşeyi biliyorum.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Hayir yemedim.Çünkü orucum bozulabilir. :)
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Kibar davranirim.Eğer haklı ise hakkını ararım.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yani yüzde beş oraninda.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet anlaşırız.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Macro,hack,fly koruması eklemek istiyorum.Ve bir oyuncumuz bin puan olunca skin değiştirme vermek istiyorum.