Lütfen Yardım

Emrecraft54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben singleplayer da peaceful da (barışçıl) oynuyorum ev yapıorum her seferinde bi şey çok kötü bağırıyo hayvan falan değil biliyorum yemin ederim yalan değil ne olabilir bu arkadaşlar herobrine falan dedi korktum biraz gerçeklik payı var mı sizce bu ne olabilir ?

Xerberus

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu hangi sürümde oynadıgına baglı eğer çok tırsıyorsan sesi kapatmanı söyleyebilirm 1.2.5 de hiç herobrinela karsılasmadım ..Tabi sende Herobrine modu varsa ?!

Xerberus

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi ozaman normal bir sestir herobrine kaldırıldı bu surumlerde

XxHeRoBriNeXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.4.5 de var diyorlar ama tırsmak istemiyorsaniz Barışcıl da oynayın çünkü ben nasıl spawnlanir videosunu izledim gökten önünüze düşüyorlar dalgın oldugunuz bi anda 10 metre zıplıyorsunuz

XxHeRoBriNeXx

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben MC ye uzun ara vermiştim geçen gün girdim Herobrine sesi dediğiniz şey bi anda geliyor banada oldu ve çok tırstım ama araştırma yaptim herobrine diye bişe yok..

canavar3232

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ıspartada multiplayer oyun açan yani çoklu oyun açan söylesin ve nasıl girecem başka şehirde biri olsa onun sunucu adresini açsam yazsam entra tıklıyom sunucuya bağlanılMadı yazıyo şehir dışonadakimede girikiuomu
???????????????????????????????????????????????????????????????:cry:

canavar3232

Marangoz
En iyi cevaplar
0
knklar ben barışçıl oynuyom kolaya alsam hani şu minecraftta blok felan koyuyon yakıyon canlanıyoya barışçılda olurmu

Manyakwolf

հεгօաօlբ
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar herobrine sesi dediğiniz şu ansızın çalan çığlık tarzı müziklermi? eğer öyleysxe onların herobrine yle alakası dahi yok oyunun kendi özelliği o :)