[MİNİGAME] Krallar Savaşı v.1 | Scoreboard | 4vs | Kit | Başarım | Market | Takım Seçme ve dahası!

Skript Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    4

giresun283428

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar!

Bugün karşınızda bomba gibi bir Skript ile karşınızdayım. Skript şu an geliştirilme aşamasında, v.2 sürümünde Eggwars tarzı bir şey yapacağım. Detaya oldukça önem verdim ve sizleri düşünerek yaptım. Yapımı yaklaşık 1 buçuk ayımı aldı fakat sonunda tamamladım. En kısa zamanda yeni mikrofon alıp oyun içi videosunu çekeceğim. Skripti Görmek isteyen olursa test sunucuma gelip görebilir. İsteyenler özelden, skype yada Discorddan ulaşabilirler. Neyse daha fazla uzatmadan konumuza geçelim;

Oyunun başlaması için 4 oyuncu gerekli. Eğer oyuncu eşitliği sağlanırsa 60 saniye geri sayaç başlar. O arada herkes takımını, kitini ve özelliğini seçer. Eğer sayaç devam ediyorken 1 kişi çıkarsa sayaç iptal edilir ve oyuncu eşitliğinin sağlanması için beklenilir. Eğer kimse çıkmazsa oyun başlar fakat ondan önce takım dengeleyici sistemi devreye girer. Yani takım seçmeyen kişi cezalandırılır ve izleyici moduna atılır. Fakat 1 kişi seçerse oyun iptal edilir ve oyuncu eşitliğinin sağlanması için beklenilir. Oyun başladıktan sonra eğer oyuncu kit seçmişse kitini verir eğer özellik seçmişse özellik verir. Tabi özellik seçip oyun başlamadan ayrılırsa Coin iade edilir. Oyuncular yerlerine ışınlanırlar ondan sonra hangi takımdalarsa ona özel kıyafet giydirilir. Tabi tab'da ve sohbet'te hangi takımda olduğu gözükür. Scoreboard'da oyuncular ve takımları gösterilir. Oyuncu öldüğünde Scoreboard'da hangi takımdaysa üstü çizilir ve öldü işareti gösterilir. Oyuncu oyunun ortasında çıkarsa veya herkes ölüp haritada 1 kişi kalırsa oyun biter, kazananın ismi duyurulur sonra da havai fişekler patlayıp herkes lobiye aktarılır.

ÖZELLİKLERİ

Oyunun başlaması için 4 oyuncu gerekli
Özellik satın alıp oyun başlamadan oyundan çıkarsa Coin iade edilir
Eğer takım seçmemiş ise cezalandırılır ve izleyici moduna atılır. Eğer haritada 1 kişi kalırsa oyun iptal edilir
Takım Dengeleyici
Oyuncular envanterine tıklayamazlar (lobi)
Oyuncular Blok Kıramazlar (lobi,oyun)
Oyuncular Acıkmazlar (lobi)
Oyuncular yere eşya atamazlar (lobi)
Oyuncular birbirlerine vuramazlar (lobi)
Eğer oyun başladıktan sonra oyuna katılırsa izleyici moduna atılır
Eğer harita yenileniyor iken oyuna katılırsa haritadan atılır
Takım Seçebilir
Markete Girebilir
Kit Seçebilir
Başarımlarına Bakabilir
Haritadan Ayrılabilir
Tab ve Sohbet'te Takımı Gözükür
İzleyici Modundayken sohbet'te mesajı değişir
Takım seçtikten sonra daha Takım seçemez

/ks olustur
/ks sil
/ks aktif
/ks pasif
/ks beklemelobisi
/ks izleyiciyeri
/ks baslamayerimavi
/ks baslamayerikirmizi
/ks baslamayerisari
/ks baslamayeriyesil

/ks oyuncuekle [Sadece kurulum yaparken kullanın]
/ks oyuncusil [Sadece kurulum yaparken kullanın]

/coinver <oyuncu> <miktar>
/coinal <oyuncu> <miktar>

Ek paket eggwars tarzı olucak. Oyuncuların kendilerine ait blokları olucak (bloğu daha düşünmedim). Kendi bloğunu kıramıcak. Eğer oyuncu öldüğünde bloğu kırılmamışsa 5 saniye sonra tekrar doğucak. Eğer bloğu kırılmışsa izleyici moduna atılcak ve scoreboard'da takım öldü gözükcek. Her takımın kendi yerinde market olucak köylüye sağ tıklayıp eşya satın alabilecekler. Ücretli olucak.

KURULUM VİDEOSU

NOT: Dünya Eggwars tarzı olursa iyi olur. (boş dünya)
Ayriyetten Oyunculara tuzak için sadece lav ekleyin.

OYUN VİDEOSU YAKINDA YÜKLENECEK!

Ücret: 13 TL

Discord: Suğat Aktaş#1895
Discord Sunucumuz: https://**********/ZkCVm8m
v.1 Sürümünü her güncellediğimde konuyu düzenlicem ve Satın alanlara Ücretsiz olarak vericem

Ücretli Kişiye Özel Skriptler Yapılır!

Son düzenleme:

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bence pahalı aynı işlevi gören birçok plugin mevcut.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
güzele benziyor
oldukça iyi
20tl :/ beğenmedim.

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala skriptle mg mi kodluyorsunuz. Şahsen ben para vermem. Eklenti olsa getir önüme koy 40 TL bile veririm. Ama başarılar...