Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft serverminecraft server

Duyuru MİNECRAFT 10. YIL DÖNÜMÜ & Minecraft Türkiye Konferansı

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Koordinatör
Mesajlar
1,059
Puanları
3,990
117955

117957MİNECRAFT 10. YIL DÖNÜMÜ
17 Mayıs 2019


Zaman çok hızlı akıp geçiyor, öyle değil mi? Herkes, günü geldiğinde kendi doğum gününün kutlanmasıyla neşeleniyor ve zamanı geldiğinde de arkadaşlarının doğum gününü kutluyor. Ama durun, sanırım bir şeyi unutuyoruz... Peki neyi unutuyoruz? Aklıma gelmedi, sonra söylerim.

Ah durun, şimdi aklıma geldi; Minecraft 10 yaşına basıyor! Evet yanlış duymadınız. Oyunun kurucusu Notch Minecraft'ın ilk sürümünü 17 Mayıs 2009'da yayınlamıştı; zamanın bu kadar hızlı geçmiş olması çok ilginç değil mi? Buna özel bu hafta gönlünüzden geçen duyguları, anılarınızı, Minecraft'ın sizin için ne anlam ifade ettiğini ve aklınıza gelen paylaşabileceklerinizi içeren "Doğum Günün Kutlu Olsun Minecraft" başlıklı konular açabilir miyiz? Sanırım böyle bir şeyi yaparak forumu altı üstüne getirmiş oluruz ama biz yine de bir deneyelim.* :D


117956Bu hafta cuma günü Mojang, Minecraft'ın 10. yıl dönümüne özel ve kayda değer öneme sahip bir şeyler duyuracak! Peki bunlar ne olabilir? Yeni bir güncelleme mi? Yeni bir oyun mu? Sanırım bu sefer bayağı ilginç şeyler duyuracaklar; bu yeni şeyleri görmek için sabırsızlanıyorum.

Ama durun, Minecraft Türkiye ailesi'de bu güne özel bir şey yapacak mı? "Tabii ki de hayır. Böyle şeylere ayıracak vaktimiz yok." diyecektim ama ayırmayı başardık!MİNECRAFT TÜRKİYE KONFERANSI - 17 Mayıs 2019
Bu büyük güne özel, 17 Mayıs Cuma günü saat 21:30'da Minecraft Türkiye Discord sunucumuzda herkesi sesli çağrıya davet ediyoruz. Peki sesli çağrı'da neler konuşacağız?
  • Minecraft'ın geçmişi ve anılar
  • Minecraft Topluluğu
  • Mojang'in 17 mayısta duyuracağı büyük yenilikler
  • Minecraft Türkiye'nin RESMİ Minecraft sunucusunun açılışı
  • ve dahası için herkesi davet ediyoruz.
Minecraft Türkiye Discord kanalında yok musun? Hemen buraya tıkla ve sunucuya katıl.
* Pazar günü saat 18.00'a kadar forum içerisinde "Doğum Günün Kutlu Olsun Minecraft" başlıklı bir konu açıp, anılarınızı anlatmayı, duygularınızı paylaşmayı unutmayın. Ödüller kazanabilir ya da sürpriz bazı fırsatlar yakalayabilirsiniz!

Yarın herkesi bu büyük konferansımıza bekliyoruz. :notch:


Doğum Günün Kutlu Olsun Minecraft
 

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Koordinatör
Mesajlar
1,059
Puanları
3,990
Discord Sunucunu Atabilirmisiniz Orda Olucam


Bu yeniliklerin tam olarak ne olacağı bilinmiyor ama bu konuda bazı fikirlerin vardır @Pluginsel , ne gelecek oyuna sence?
Minecraft: Dungeons
Minecraft: GO
Oyunlarının çıkışı olabilir :)

Minecraft'ın güncellemesi ile ilgili bir spoyler verilmez bence, bunu MINECON'a saklarlar.
 
Üst Alt