MİNECRAFT TÜRK YAZ ÇEKİLİŞİ

İstediğiniz Oyuna Oy Verin

• Kullanılan toplam oy
    196
  • Anket kapatılmış .

<<AveraL>>

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asıl Talihliler:
1. KadirBerk
2. BayPenguen
3. Erkin Fırtına

13.07.2014 Saat 13:11 'e kadar bana ulaşmak zorundalar !
Üç gün içerisinde bu arkadaşlar bana ulaşmaz ise ödüller yedek talihlilere verilecek !
[DOUBLEPOST=1405011800,1405011664][/DOUBLEPOST]

Daha öncede belirttiğim gibi cekilisyap.com'un liste sıkıntısı var ama <> bu kişiye çıksaydı zaten asıl liste bende olduğu için seni bulurdum .[DOUBLEPOST=1405012058][/DOUBLEPOST]

Senin ismin 152. sırada saat 12:00 da katılım sondu sen saat 12:15 te katılmışsın yani kendini şanslı say 15 dakika için kimseyi kırmam.

Toplamda 152 kişi var listede bazı arkadaşların multi hesap olduğu bariz olduğu için çekiliş listesine koymadım bazılarının forum kullanıcı adları farklı adam başkasının ismini yazmış kullanıcı adı geçmişine bakıyorum bu tip katılım yapanların eski kullanıcı adı ise katılabilirler ancak başkasının yerine katılanlar vardı
Bidaha çekiliş yaparsanız yine katılıcam şansımı sonuna kadar deniyicem ama bu sefer listeye beni sadece AveraL diye koyarsanız sevinirim.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Şans onları bulmuş demek ki. Eh ne yapalım heyecan olsun. Geçen yılbaşında amorti çıkmamasından daha kötü hissetmiyorum. :D

Güzelİnsan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Asıl Talihliler:
1. KadirBerk
2. BayPenguen
3. Erkin Fırtına

13.07.2014 Saat 13:11 'e kadar bana ulaşmak zorundalar !
Üç gün içerisinde bu arkadaşlar bana ulaşmaz ise ödüller yedek talihlilere verilecek !
[DOUBLEPOST=1405011800,1405011664][/DOUBLEPOST]

Daha öncede belirttiğim gibi cekilisyap.com'un liste sıkıntısı var ama <> bu kişiye çıksaydı zaten asıl liste bende olduğu için seni bulurdum .[DOUBLEPOST=1405012058][/DOUBLEPOST]

Senin ismin 152. sırada saat 12:00 da katılım sondu sen saat 12:15 te katılmışsın yani kendini şanslı say 15 dakika için kimseyi kırmam.

Toplamda 152 kişi var listede bazı arkadaşların multi hesap olduğu bariz olduğu için çekiliş listesine koymadım bazılarının forum kullanıcı adları farklı adam başkasının ismini yazmış kullanıcı adı geçmişine bakıyorum bu tip katılım yapanların eski kullanıcı adı ise katılabilirler ancak başkasının yerine katılanlar vardı
he bende Adımı arıom sağol :)

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yedek Tahlililer Arasındayım En Azından.

Bunu Bulamayanlarda Var :D