MİXED(Oyunlardan ortaya karışık bir hikaye)

Ryuk_AMV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
gardını al ! diye bağırdı karşımdaki dev adam . mavi kalın bir şövalye zırhı giymiş , elinde dev bir kılıç olan bir adam karşımda kılıcını bana doğrultmuştu

-yanlış yere girdin evlat ! Bunun cezasını canınla ödiceksin . dedi

ben bir maceracı , gezgin , yeri gelince suikastçiyim dünyayı dolaşırken yemyeşil ağaçlara rastladım . aralarından geçince ise bir koridora girdim ortada bu geniş adam karşıma çıktı .

-gelde cezamı çektir ozaman ! deyip bağırdım tabii ki karşıdaki gülüp üstüme doğru koşmaya başladı . Yer sallanıyordu sanki , elindeki kılıcı etrafında döndere döndere üstüme gelmeye başladı

bende kın ‘ımdaki hançeri çekip duvara zıplayıp duvardan adamın kafasına zıpladım . adam ise beni havada tutup fırlattı , bu adam gerçekten güçlüydü . Nasıl bunu yeneceğim derken aklıma bir fikir geldi
ağaçların arasına geçip koştum ve ağacın üstüne tırmandım dal ve yapraklardan beni göremedi ve arkamdan gelip beni aramaya başladı fakat bidaha kılıcını sallamaya başladı ve tüm ağaçları yıktı bendr bu sebeple aşşağı düştüm . beni görüp

- benden saklanabileceğimimi sandın seni salak ! dedi

Bende gücümü kullanmamın zamanının geldiğini anlamıştım deyip karşımdaki adamın arkasına ışınlanıp saldırdım ve hançerimi sırtına geçirdim .
Büyük bir sesle bağırıp geri çekildi . Sanırım onu sinirlendrmiştim fakat bana zarar vermesini izin vermeyecektim bu kadar eğlence yeterdi

d karşımdaki adamı gücümle havaya kaldırdım . Kılını hareket ettiremiyordu , tam hançerimi kafasına saplicakken yanağımdan aşırı büyük bir hızda bir hançer geçti direk arkama alevden bir duvar kurup büyük adamın kafasına dirseğimle vurup bayılttım ve duvarı kaldırıp hançeri atan kişiye baktım . Kızıl saçlı 2 tane hançeri olan güzel bir kadın vardı gözlerime bakıp

- Garen i rahat bırak yoksa senin en kötü kabusun olurum ! Dedi

- Sende kimsin ve büyük adamı niye istiyorsun ?

- Bu seni ilgilendirmez onu rahat bırak yoksa kötü şeyler olur !

bu kadına dersini vermeliydim , gücümle kılıç ve kalkan yaratıp ona doğru saldırıya geçtim

1. BÖLÜM SONU

Ryuk_AMV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nasıl buldunuz ve devamı gelsinmi ?

Diggo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel ama konu neki pat diye başlamışın:D

fahretdin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir nevi oradan buradan alınmış özeti çıkmış gibi bir şey olmuş. Enteresan diyorum. :1:

Ryuk_AMV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu kadına dersini vermeliydim , gücümle kılıç ve kalkan yaratıp ona doğru saldırıya geçtim .

2. Bölüm Koruyucu

Aynı anda birbirimize koşuyorduk , ben kalkanımı kaldırıp hücum ettim planım kalkanımla ona vurup arkasından hançeri saklamaktı . Neredeyse yetişecektikki kızıl saçlı kadın havaya zıplayıp havadayken bana hançerini fırlattı , hançer yere düştü ıskalamıltı . Kadın ise arkama düştü.Hemen kendimi toparlayıp ona döndüğümde bana :
Iskaladıgımımı sandın seni aptal . Deyip güldü ve yerdeki hançere ışınlaıp yerde aldı ve sırtıma sapladı . Canım açımıştı ama savaşmalıydım , tam o anda gücümle onu havaya kaldırıp duvara fırlattım üstüne bir alev topu oluşturup ona fırlattım ki hançeriyle engelledi . İkimizde bitkin düşmüştük bana dönüp:
Tamam 2 miz aynı güçteyiz savaşı bitirelim evimize dönelim bu 2 miz için daha iyi olur dedi.

Savaş canlısı biri değildim . Kabul ettim kadın Garen in yanına gidip onu çözdü ve ormandan yürümeye başladı bende ormandan yoluma gidecekken bir keşiş koridorun ortasında belirdi .
- Durun !

Diye bağırdı 3müz arkamıza baktık Ve üstndeki siyah cübbeyi çıkarıp :
-Ben Corvo Attano (oyun adı :Dishonored) ben bu koridorun ve ormanın koruyucusum !
Dedi

Neden geldin buraya dedi Garen

-Bu ormandan ayrılın yeterince etrafı yıktınız ! Siz dua edinki günümde değilim yoksa şu an sizi yaşatmazdım !

Sen kendini kim sanıyorsunda bize laf atıyorsun dedim

Bu size son uyarım ya gidin ya ölün !
Dedi kızıl saçlı kadın ve Garen yanıma geçip :
-yiyorsa Gelde öldür ozaman bizi . Dedi

Corvo sustu elindeki sopa bir kılıca dönüştü yüzünde korkunç bir maske belirdi ve :
-Kabusunuz benim !