Mağara Evi - WhoIsLance

Nasıl olmuş?

• Kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok kötü

Kullanılan: 0 0.0%
  • :c

Kullanılan: 4 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İyi akşamlar, hayırlı Ramazanlar arkadaşlar. Küçük, şirin bir mağara evi yapmak istedim. Uzun süredir Minecraft oynamıyordum. Herhangi bir komut vesaire kullanmadım dolayısıyla. Yorum atarsanız beni mutlu edersiniz.

Resimler acemice olabilir, idare edin artık.

2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png 10.png 11.png 12.png 13.png 14.png 15.png

Son düzenleme:

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
3 Senedir böyle konuları yorumlamıyordum, ölmüş bir kategoriyi ayakta tutmaya çalışman ilgimi çekti ve resimlere şöyle bir göz atınca tam da görmeyi umduğum bir şekilde yapılmış mağara evini gördüm. Renk uyumu güzel ve yapıya bakınca "şurası fazla göze batıyor keşke eklemeseydin" gibi bir düşünce de geçmedi aklımdan. Zaten yapı güzelliği ya da harika bir mimari blok oyunlarıyla değil konsepte uygunluk ve yaratıcıklıkla ilgili bir şeydir.

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
3 Senedir böyle konuları yorumlamıyordum, ölmüş bir kategoriyi ayakta tutmaya çalışman ilgimi çekti ve resimlere şöyle bir göz atınca tam da görmeyi umduğum bir şekilde yapılmış mağara evini gördüm. Renk uyumu güzel ve yapıya bakınca "şurası fazla göze batıyor keşke eklemeseydin" gibi bir düşünce de geçmedi aklımdan. Zaten yapı güzelliği ya da harika bir mimari blok oyunlarıyla değil konsepte uygunluk ve yaratıcıklıkla ilgili bir şeydir.

Teşekkür ederim değerli yorumun için, etiket listemin içinde sende vardın. Bildirim mi geldi yoksa spontane bir şekilde mi gördün konumu cidden merak ettim.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şeyi düşünmüşsün de tuvaleti nerede bunun?
dışarıda yap diyenlerin telefonlarının ekranı çatlıyormuş bilginize
hatta anakartı da yanıyormuş
teknik servis de kullanıcı hatası diyip ilgilenmiyormuş

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
her şeyi düşünmüşsün de tuvaleti nerede bunun?
dışarıda yap diyenlerin telefonlarının ekranı çatlıyormuş bilginize
hatta anakartı da yanıyormuş
teknik servis de kullanıcı hatası diyip ilgilenmiyormuş

Onuda düşündüm aslinda :D kadraja girmemiş sadece

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Mağra deyince itici bir yer düşünmüştüm de sen bayağı şeker bir yer yapmışsın, tek bir detay eklesen iyi olur o da şöminenin üstüne bir tablo. ^_^

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mağra deyince itici bir yer düşünmüştüm de sen bayağı şeker bir yer yapmışsın, tek bir detay eklesen iyi olur o da şöminenin üstüne bir tablo. ^_^

Şöminenin genişliği 3 Blok olsaydı evet dediğin gibi ortasına 1×2'lik güzel bir tablo koyardım. Ama bu hâlinde güzel gözükmedi. Koydum geri kaldırdım o yüzden. Teşekkür ederim bu arada

WhoIsLance0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Güzel de hep aynı yerlerin fotoğraflarını çekmişsin :)

Her yeri elimden geldiğinde detaylı yapmak istedim, o yüzden de farklı açılardan çektim fotoğrafları. Küçük bir yer sonuçta, göstereceğim yerler sınırlı. Teşekkür ederim bu arada kardeşim.