MafiaSurvival.hosthorde.net > 2 yıl sunucumuz ödendi! >tecrübeli survival sunucu > emek %100 online!

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Mafia Survival 2013 tarihinde açılan bir survival sunucuydu. ilk açıldığında tecrübesi olmadığı için kapandı. plugin tuortial videoları izlemeye başladı plugin editleme ve kullanma işlemeyi öğrendi. 2014 yılının başlarında bilgisayarında 376 tane plugin vardı hepsinin özelliklerini biliyordu Mafia Survival Bu pluginleri türkçeleştirdi. Birkaç alanda da kullanmaya başladı. 2014 yaz aylarında hub sunucu açtı. fakat arkadaşı az girdiği için kapattı online sayısı yinede iyidi. 2015 yılında Mafia Survival Sizlerle!
ip adresimiz > MafiaSurvival.hosthorde.net
Kurucu : Salim Gürses
Kurucu : Serhat Almez
Admin : Muhammed Mollaoğlu
Asistan : Burak Ayaz

ip : MafiaSurvival.hosthorde.net
[/url][/IMG]

Son düzenleme:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden hala 1.7 ? Sırf 1.8 olmadığı için gelip bakmayacağım, benim gibi düşünen oyuncularda vardır elbet

Sent from my iPhone using Tapatalk

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neden hala 1.7 ? Sırf 1.8 olmadığı için gelip bakmayacağım, benim gibi düşünen oyuncularda vardır elbet

Cok yakında 1.8 olacağız güncellemeler yapıp hemen geleceğiz saygılarla

Moderatör tarafından düzenlendi:

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
COK YAKINDA 1.8 OLACAĞIZ GÜNCELLEMELER YAPIP HEMEN GELECEĞİZ SAYGILARLA
1.7 den 1.8 e geçerken ormanın tamamen silinmesi yeniden yapılması gerekecek, çünkü ormanda 1.7 chunkları var keşfedilmemiş yerlerde 1.8 chunkuna dönünce çakışıp serveri çökertebilir

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7 den 1.8 e geçerken ormanın tamamen silinmesi yeniden yapılması gerekecek, çünkü ormanda 1.7 chunkları var keşfedilmemiş yerlerde 1.8 chunkuna dönünce çakışıp serveri çökertebilir

Bunu Biliyordum ama 2-3 ay oynayınca herkeze itemlerini sanal cheste koymalarını isteyeceğim yani itemler gitmeden 1.8 eklenecektir

AndRoGeoR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+15 oyuncu ile açıldı. Yakın zamanda batihosta geçilip hub olacakmış. Umarım gelişir.

otaku3338

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Bir Sunucu Survival Sunucu Arıyon Kaçırmasın .

otaku3338

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İlgili Adminler Ve Hoş Sohbetiyle En İyi Survivol Sunucu

fyreUK

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum Yazanlar Yan Hesap Gibi de Neyse Ben Sustum Haklı Olan Haksız Düştüğü Dünyada Birşeyler Söylemeye Gerek Yok .

SalimBey

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum Yazanlar Yan Hesap Gibi de Neyse Ben Sustum Haklı Olan Haksız Düştüğü Dünyada Birşeyler Söylemeye Gerek Yok .
Alakaşı yoktur yan heşap olşa şürekli yaparım işşizmiyim ben 1 kere yapıp cıkayım ?

GabrieL258

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
acemi server blaze kırılmıyor claimde pvp kapalı adamlar nerde kapışacak ölcek olan claime kaçar ölmez ayrıca Türkçeyi kirletmeyin hocanızdan Türkçe öğrenip öyle server açın böyle yazıları yazan genelde 10-11 yaşındaki çocuklar oluyor