Majes Türk | YENİ SEZON | EMEK SKYBLOCK ve OP SKYBLOCK | Play.MajesTurk.Net | 32 GB RAM | Sınırsız Eğlence | MajesTürk Kalitesi | 1.8.X

iZombieHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ÇOK GÜZEL BİR OP SKY BLOK İSMİM iZombieHD GELİN OYNAYALIM MUHTEŞEM

Kürşad00

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımınız ve mapleriniz çok hoşuma gitti yetkililer çok ilgili herkese tavsiye edebilirim.

asdfgbvcxz

ActionNW
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel fakat son zamanlarda eventler in yarım saat geciktiği bile oluyor server mükemmel,opskyblock a piyasadki en uygun server bile diyebilirim fakat bug olmuş 2 gün geriye alındı 2 günde 1 stack zümrüt block spawnerim varsa 5 olmuştu 2 stack elmas blok spawnerim varsa 6 olmuştu serverde oynadım 2 gün geriye alındı nerdeyse bütün emeğim gitti tek bi eventte telafi yapıyorlar eventi kaçırdım imkanlardan dolayı daha sw ye o gün başlayan adam telafi alıyor 1 haftalık adam alamıyor böyle bir adaletsizlik olamaz server yönetimi adil olunca yorumumu düzenleyeceğim !!!

HakanDvcgl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarım Arche network'ten alıntı mı yoksa o mu sizden alıntı

hcyl

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hadi bu haritalarla sunucu açtınız da bildirim atmaya utanmadınız mı 1/10 harita vasat ayrıca:
Screenshot_1.png

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girmedim daha ama öncelikle sunucuyu beğenen kişiler hep aynı şeyi yazmış. Biraz garip ama neyse. Bunların çoğuna cevap vermişsin “teşekkür” ederek. Peki neden negatif yorum yazanlara cevap vermiyorsun? Görmezden gelme taktiğini mi uyguluyorsun? Sorunlarını görmezden gelerek çözemezsin çünkü er ya da geç seni bulurlar.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Sürüm ve haritalar dışında güzel bir sunucu, başarılar dilerim.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Konu tasarımı çok hoş. Başarılar. :şapka: