MajesTürk adlı sunucuda Admin tarafından gereksiz discord banı yemem.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar direk konuya gireceğim MajesTürk adlı sunucunun Discordun'da Rehberle Emeğin ne olduğu hakkında tartışıyorduk ben şu anki sunuculardan birkaçının oyunculara aslında emeklerini vermediğini 3000 çalışan birinin 1000 kazandığını söyledim Rehberde haklı olabileceğimi söyledi. Sonradan konuya katılan Admin konuyu anlamadığını tekrar anlatmamı istediğini söyledi. Ben tekrar anlatınca "sen yanlış yere gelmişin burası op skyblock değil." gibi saçma bir cümle söyledi. Bende haklı olduğum bir konuda böyle saçma bir şey söyleyen Admin'e "Sana anlatsam da anlamazsın peh" yazdım bunun üzerine saniyesinde discord'dan ban yedim. (Bu arada arkadaşlar imla kurallarında pek iyi değilim kusura bakmazsınız inşallah.)

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
keşke konu ile alakalı bi kaç görsel atsaydınız bu sayede bu konuyu tartışmamız daha doğru olur.

azeirel91

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorum Silebilsem Keşke

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Dediklerin doğru diyelim böyle saçma bir nedenden ban yemen cidden komedi :D böyle bir yetkili varsa yetkisinin acilen alınması gerek bence ayrıca tüm sunucular tartışmaya açıktır eğer sunucular tartışılmalarına dayanamıyorsa hemen bu sunucu işinden vazgeçseler iyi olur.

Konuyu açıklarmısınız @Yamtar ?