manyak bir fikirim var

Entee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama önce yardım etmeniz lazım açıksız bugsuz düz 1.8.X plugin paketi lazım sonra bunun içine bir skriptim var bu skript ile oyunda 2 tane manager açılıyor septör ve şövalye diye septor ve şövalyelerin kendine ait özel bir köyü var pazar alanı diye bir yer var bu pazar alanında saatlik kiralayabiliyorsunuz ve kale içinde yuvarlak bir güvenli bölge var afk ve başka işleriniz ve size vurulmasını istemiyorsanız oraya geçebilirsiniz septörler septörlere saldıramaz sövalyeler sövalyelere saldıramaz bunlar 2 beylik gibi fakat sövalye ve septörler savaşabilir ama kale içinde savaşamazlar bir tanede zararsız dünyamız var bu zararsız dünyada kimse kimse ile savaşamaz bu dünya domuz kesmek elmas vs gibi şeyler çıkarmak içindir kaleler arası savaş olabilir septörler istedikleri zaman birlik halinde şövalye kalesini basabilir vs gibi fakat bunun için ilk önce iyi bir skriptçiye ihtiyacım var biz zaten skripti yaptık ama bize yardım edecek biri lazım Serverimizin adı rashed olacaktır.. yorumalarda belirtirseniz seviniriz

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
asla tutmaz kitleye göre hareket etmiyosun

Entee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
asla tutmaz kitleye göre hareket etmiyosun
tutması önemli değil illaki seven oyuncular olucaktır bana kemik kitle yeter ne az ne çok para için server kurmak istemiyorum yenilikçi bir server olmak istiyorum o yüzden çoğu server hep aynı olduğu için böyle düşünceler içindeyim

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
tutması önemli değil illaki seven oyuncular olucaktır bana kemik kitle yeter ne az ne çok para için server kurmak istemiyorum yenilikçi bir server olmak istiyorum o yüzden çoğu server hep aynı olduğu için böyle düşünceler içindeyim
Sunucunun işlemesi için para gerek bunun farkındasın umarım, kendi cebinden vermediğin sürece pek bir gelir bekleme. Maddi sıkıntıyı farkettikten sonra hala açmakta istekli isen açtığın zaman gelip bir denerim.

Entee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun işlemesi için para gerek bunun farkındasın umarım, kendi cebinden vermediğin sürece pek bir gelir bekleme. Maddi sıkıntıyı farkettikten sonra hala açmakta istekli isen açtığın zaman gelip bir denerim.
illaki bir geliri olur yeni bir özellikli server ve tutuacağından eminim bu yüzden bu kadar net konuşuyorum tuttuktan sonra gelir elde bi şekilde edilir zaten maddiyat açısından sıkıntımız yok

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
illaki bir geliri olur yeni bir özellikli server ve tutuacağından eminim bu yüzden bu kadar net konuşuyorum tuttuktan sonra gelir elde bi şekilde edilir zaten maddiyat açısından sıkıntımız yok
"ve tutuacağından eminim" sen yap yine yapman sana emin ol bişeyler kazandırıcak ama tutmicak minecraft oynayanların istediği şeyler bunlar diil hani tamam seven birini bul fakat düşündüğün gibi her gün harıl harıl oynayan bi kitle olmadığı için zamanla 0'ı görüceksin

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İllaki bir geliri olur diyorsun fakat bende avatar sunucularımı böyle açtım elime geçen maddi destek 0 bunun yüzünden cebinden en az 2 sunucunun 1,2 aylık parası çıkmıştı bundan dolayıda sunucuda upgrade yapamamış düşük sistemli olduğu için tutmamıştı kemik kitle bile işe yaramaz olacaktır.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
farklılık güzel birşeydir. fakat bende denedim 4 takımlı survival server açtım 2014'de ormana dağılıyorlardı her takım ama tutmadı insanlar bildiğini oynuyor.

Entee

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bunun Öncesinde Açtığımız İçin böyle emin konuşuyorum servere biz giremiyorduk o kadar doluydu fakat sonra araya sınavlar girdi ve ilgilenmedim serverle bu yüzdende kapattım serveri

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
heyt be atinasagayı hatırlattı