Map önerisi

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, bir sunucu açacağız lakin uzun uğraşlar sonucu yaptığımı şehir haritamız silindi, bunalımdayız. Varsa 19.yüzyıl yöresini andıracak bir şehir haritası bildiğiniz, bizimle paylaşmanız çok makbüle geçer. Semi-Roleplay sunucusu diye düşünüyoruz. Victorian dönemi ya da 1960'lar da geçebilir ki bu durumda 20.yy haritası da olabilir.

Nefessa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, uzun bir süre boyunca birçok sunucu açtım. Güncel sunucularda oynadım ve rol yaptım. Mapınızın silinme nedenini bana söylerseniz ve yapmak istediğiniz rolün nasıl bir evrende geçeceğiniz anlatırsanız sevinirim Zira 20yy çok gelişmiş bir harita. Lakin victorian dönemi birazcık geride kalmış bir dönem bana tam olarak istediğiniz mapın tarihini söylerseniz size yardımcı olabilirim

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba, uzun bir süre boyunca birçok sunucu açtım. Güncel sunucularda oynadım ve rol yaptım. Mapınızın silinme nedenini bana söylerseniz ve yapmak istediğiniz rolün nasıl bir evrende geçeceğiniz anlatırsanız sevinirim Zira 20yy çok gelişmiş bir harita. Lakin victorian dönemi birazcık geride kalmış bir dönem bana tam olarak istediğiniz mapın tarihini söylerseniz size yardımcı olabilirim

Victorian döneminin sonlarına doğru, biraz fantastiklik katılacak. Yani demek oluyor ki, oyunda steampunk etkenler olacak. Tabii bunu 1960'lı yıllara da bir şekilde bağdaştırmaya çalışacağız. Buna en uygun verilebilecek konsept ismi, Mythpunk olur elbette. Arabalar, zeplinler ve metro istasyonları olacak. ama uçak ya da tank yerine daha günümüze ilkel kalmış savaş aletleri, evren de daha işlevli olacaklar. Tabii oyun başlangıç olarak no man's land diye tabir edebileceğimiz, etrafında başka bir yer olmayan yer de olacak. Polislerin bile tüfek ve sopadan başka aleti olmayacak, bir nevi işgal edilmiş küçük bir şehir de başlanacak oyuna. Orduyla yazılı antlaşmaya göre de, dışarı çıkışlar belirli bir sınıra kadar geçerli, onun dışında çıkan infaz edilecek. Oyuncuları bir ara da tutmayı hedefliyoruz anlayacağın. Tabii çok ileride bu tam tersine de dönebilir olaylar örgüsü sunucunun lehine işlerse. Ayrıca, Map'i yapmaya başladığımız sıra da, sunucu almak için para vermemiştik. Aternos üzerinden we plugini aracılığı ile bina yapıyorduk. Taa ki aniden sunucu kendiliğinden çöktükten sonra sadece 2-3 bina eklemiş olmamıza rağmen, her şeyin silinip yeni bir harita açılmasıyla haritamız silindi. Yine de çok şey eklemiş olmasak bile, 3 saatlik emek ve detaylı işlemeli binalar yapabilmiştik. Yazık oldu..