Map Seviyeniz!

Uygulamayı Beğendiniz Mi?

• Kullanılan toplam oy
    29

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar HalBenHB Şirketler Grubu olarkak (başkanı benim) map değerlendirme işine girdik.Biz bu sanal şirketler grubunda Mapları değerlendirip puanlandıracağız.Örneğin ben 4.Seviye bir map yapımcısıyım.Kararı beraber verdiğimiz için malesef 7.Seviye map yapıcısı var.Ancak artık iflas etti :) .Şimdi sizin yapacağınız mapları vermek ve bizim değerlendirmemiz.Map sayısı fark etmez.Verilen puanlar istatistiksel tablomuza kayıt edilecektir.Orada ne zaman kaçıncı seviye olmuşsunuz göremeyeceksiniz.Ancak size mesaj yardımıyla yollanacaktır.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Mapınız İncelenmektedir.

Şanlısın ki diğer üyeler de açık.

Bu tür server inşaatçisi veya göze hoş gelen yapı yapanları ayrı bir gruba alıyoruz.

Yani 100. seviye olman imkansız.

Puanlar:

Halbencik:9/10
Marİo:10/10
ibrahim:6/10
GaRDaS:8/10
Jenli:8/10
+

Puan ile insaatçiler kategorisine giren ilk kişisin (Çünkü senin mapınla birlikte açtık.Göze hoş gelen bir şey yok onda saadece yapılar) ve kategorinde 530 puan ile 3.Seviyeye erişebildin üzgünüm.

Ancak haklısın.Bizim kategorimizde 100.Seviye olabilirdi.

Ve server ile yapıldığı açık.Egeyle Minecraft Oynuyoruz serveri.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim elimde olan bir şey değil beraber oyluyoruz.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
HalBenHB Şirketler Grubu hiçbir hileye bulaşmayacaktır.

Ancak gerçekten güzelse 10 verilebilir.Örneğin 5.Seviye olmak üzereyim ben.Eğer öyle bir şey olsaydı kendimi 50. veya 60. seviye yapardım.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bence adil değil. Değerlendirmek için sokaktan rastgele 5-10 kişiye sormanız lazım. Mesela sen 4. seviyesin. Başka bir değerlendirme grubuna göre 2. seviye olabilirsin.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Bence adil değil. Değerlendirmek için sokaktan rastgele 5-10 kişiye sormanız lazım. Mesela sen 4. seviyesin. Başka bir değerlendirme grubuna göre 2. seviye olabilirsin.

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim kaçıncı seviye olduğum çıktımı doktor bey .... :D

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Uygun bir değerlendirme değil.Siz SkyBlock gibi bir harita yapmadınız.Ya da Ant Farm gibi.Bu nasıl bir değerlendirme anlayışı? Kurucu falanda değilsiniz ya da çok iyi builderler.Gözlerinizi açın diye söylüyorum.

trkrap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Uygun bir değerlendirme değil.Siz SkyBlock gibi bir harita yapmadınız.Ya da Ant Farm gibi.Bu nasıl bir değerlendirme anlayışı? Kurucu falanda değilsiniz ya da çok iyi builderler.Gözlerinizi açın diye söylüyorum.
Ya boşver eğlenmeye bak, büyük olasılıkla map hırsızı falanlar :)

kolerak8

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamlar şirket kurmuş biz hala eliz.... Espirisini yaparak başlıyorum.Uygulama tamamen saçma.Anlamsız bir şekilde anlatılmış.Demonist %100 Haklı...

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Tamam. Biz de grup kurduk 1 kişilik grubumuz. Ve senin seviyen 1.

halbencik

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Biliyorum. :D

Ve map hırsızı değilim öyle olsam direkmen maplardan bakardım.

Ve gerçekten haklısın şirketi öylesine kurduk :D

Ve zaten yönetici ben değilim alsında.Sadece moderatörüyüm.

Ve saçma olduğunu biliyorum.Ancak Başkandan direk emir var.Ve bazı cümleleri söyleyen onlar.Ekmek parası işte yapıoz.Yakında premium hesap alabBİLİRMİŞ?O yüzden.

Not:bu mesajı büyük ihtimalle lider görmesin diye sileceğim.

ooooo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konu çok saçma hem baskan benim dion hemde deilim dion konu arşive gitmeli bence