maperofficial - Minecraft GIFT CODE Ödüllü Mimari Yarışması!

Bu yapıyı nasıl buldunuz?

• İyi

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maperofficial

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya neden katılıyorsunuz?:
eğlenmek, yeteneğimi görmek ve yerış duygusunu ortaya çıkarmak için
Mimarlık hayatınız hakkında kısa bir bilgi verir misiniz?:
2 yıl önce çok iyi yapılar yapardım bunu 1 yıl önce başka bilgisayara geçmekle azalltım ama hala devam ediyorum ve iyi bir build'im var. yaratıcı maynkraft sunucusunu bulduğumdan beri (8 şubat tarihinde yaklaşık 15 gün olacak) tekrar yapı isteğim yerime geldi ve tekrar aynı hızla yapıyordum.
Sunucudaki Kullanıcı Adı:
maperofficial - 1.arsa
Yaklaşık olarak mimarlık sürenizin başlangıcını belirtir misiniz?:
3 Şubat 2014
Yaptığınız yapıyı kelimeler ile tanıtır mısınız?:
bir şehirde kar yağıyor ve çocuklar az.fakat orası 10'a yakın çocuk olan küçük bir mahalle olduğu için mutsuz olan yok. woodwindy markası elektrik santrallerinde ürün bulundurup, özel kar oyun alanı yapıp bir de o şubede hem mağazası hem de kar deposu (depo biraz pis ve sadece kar var) bu kadar şeyi de sadece karlı günlerde kullanıma açıyor. orada ev yok çünkü karda iyi olan şeyler var ve evde de oturmak hiç iyi gitmez. kitap da okumak çok keyifli olur. sohbethane'de sohbet etmek de, karda oyun oynamak da. tabikide bazı iyi gitmeyen binalar da var ama onlar da gerekli olan şeylerdir. kar madeni adlı ekstra yer de yeraltında bulunan karlar olmuş gibi duruyor. tabelaları okuyarak mantığın tamamını anlayabilirsiniz.ne kadar yoğun kar yağdığı da anlaşılıyor gibi.
Yapının bitmiş halini içeren minimum 1 görsel:
bu görsel, haritanın tepeden bakışının her yerini gösterir.​

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...