Marbleus & Planego | Hakkında kısa bilgilendirme.. Yalancılık & Dolandırıcılık.

Cylonce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar..
Marbleus & Planego sunucusu hakkında kısa bir bilgilendirme geçmek istiyorum. Şimdi kendileri 27.12.2019 tarihinde benden harita satın alacaktı. Discord üzerinden konuştuk. Nuri' 21#1048 , Arda#1022 , Marbleus#2584 . Planego sunucusu için Faction & Skyblock haritası alıcaklardı.

@Marbleus Kahraman ÖZYURT, bana geldiğinde tarih şekli şu oldu; Standart warplar yapılsın.. Kanıt 1.1
& 1.1

Şimdi kahraman tanıdığım olduğundan ön ödeme istemiştim normal olarak ücreti önden alırım. Sonrasında kendisine sormuştum "alıcaksan uğraştır beni almıcaksan uğraştırma." şunu demişti; Kanıt 1.2
& 1.2

Bana bunu kendisi demişti "almayanı s** abi çok acelemiz var." ben bu planego sunucusu için 5-6'dan fazla eklenti paketi siparişlerimi geri çevirdim işleri görülsün diye Kahraman' defalarca mesaj atmama rağmen bana geri dönüş sağlamadı..

10.01.2020'de mesaj gönderdim cevap olmadı ertesi gün, ertesi gün mesajlar gönderildi cevaplanmadı diğer ortakları ile görüşmüştüm "bizlerde haber alamıyoruz" dediler.

Yukarıda sordum, soruşturdum defalarca sordum.. "Tekrar bahseder misin" ilgilenmediler, ilgilenmediler kısacası ben bunları düşünürken bunlar benim ile dalga geçtiler. Sunucu açıcaklar bir de insanlar ile nasıl iletişim kurarlar kim bilir..

iddia 1.1 planego: Biz senden fotoğraf, görsel istedik sen bana göndermedin..

Kanıt 1.3
&

İlk ada tamamladığımda Kahraman' hesabına fotoğraf göndermiştim detaylı harita görseli istediğinde ben iş yerinde çalışıyordum saat anlaşmıştık 4 civarı gibi ekran açıcaktım "kendisi vermişti" bekledim gelmedi..

Şimdi gelelim teslim süresine Kahraman geldiğinde bana şunu demişti; Beğenmedim sat bana harita ile ilgili bir tarif verilmedi sadece söylenilen şey şuydu; Standart warplar olsun"

Gelelim şimdi planego yalancılıklarına..

Şimdi grup oluşturuldu Marbleus, Nuri', Arda.. Üçlüsü konu açacağım dediğimde hop, hop Kahraman zıpladı.. Şu yalanı uydurdu buyrunn;

Kov aga, banla dcden - Nuri' 21 şaşkın; ne oldu la?

Beni gruptan çıkartıp mesajlarını Kahraman teker, teker sildi. Buyrun;

Şimdi gelelim "Kahraman yönetici değil" harita paralarını neden ödeyen o peki onu geçim bu nedir?

Bana burada iftira atılmak için hazırlanan planego ekibi..

upss!

Bu konuyu açma sebebim bilgilendirme planego sunucusunda bulunan yöneticilerin ne kadar yalancı, oyalama, hakaret, iftira insanların üstünden eğlenmek bu tarz şeyler yapıyorlar.. Kimseye ben zorla harita satamam doğrudur fakat bunlar bana tarif, anlatma vs. yapmadılar.

Cylonce

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Linkler yarın düzeltilicektir.