Konu kapatıldı.

AtakanW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu kapatıldı.

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Hoş fakat MagicSpells eklentisi ile yapılmış olması biraz kötü duruma sokuyor, bunun yanı sıra böyle pek bulunmayan sunucu türlerine yönelmeniz gerçekten mutluluk verici. Bunların dışında konu tasarımına biraz daha özen gösterilmesini öneririm Atakan bey, başarılar! :)

AtakanW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hoş fakat MagicSpells eklentisi ile yapılmış olması biraz kötü duruma sokuyor, bunun yanı sıra böyle pek bulunmayan sunucu türlerine yönelmeniz gerçekten mutluluk verici. Bunların dışında konu tasarımına biraz daha özen gösterilmesini öneririm Atakan bey, başarılar! :)
Teşekkür ederim Avrillavigne, Öncelikle "Bunların dışında konu tasarımına biraz daha özen gösterilmesini öneririm" derken neyi kastettiniz?

Ayrıca magicspells'in herhangi bir eksiği yok, Tersine yeni sistemlerimizle fazlası var :) Skill'ler yapılmak istenenlere birebir aynı oldu. Videoda gösterdiğimiz skill'ler ise ancak dağın tepesinde kalan kısım denebilir. Yani dağın altı, Hatta yerin altındaki kısmı da var. :) Yaklaşık 1 ay sonrasına sunucu gayet ilerlemiş olacak. Yüksek seviye skill'ler de yakın zamanda ortaya çıkabilir, Hm.?

MustafaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Minecraft içinde kendime ait birsürü yapım bulunuyor, yani bi tekin designer/builder'ım haritada yardım gerekirse bana ulaşabilirsiniz. (Bana Derhal Ulasın!)

Gmail : [email protected]

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Teşekkür ederim Avrillavigne, Öncelikle "Bunların dışında konu tasarımına biraz daha özen gösterilmesini öneririm" derken neyi kastettiniz?

Ayrıca magicspells'in herhangi bir eksiği yok, Tersine yeni sistemlerimizle fazlası var :) Skill'ler yapılmak istenenlere birebir aynı oldu. Videoda gösterdiğimiz skill'ler ise ancak dağın tepesinde kalan kısım denebilir. Yani dağın altı, Hatta yerin altındaki kısmı da var. :) Yaklaşık 1 ay sonrasına sunucu gayet ilerlemiş olacak. Yüksek seviye skill'ler de yakın zamanda ortaya çıkabilir, Hm.?

Sunucu içerisinden fotoğraflar eklenebilirdi en basitinden, MagicSpells ise bana göre biraz "eski kafalı" bir eklenti, bu yüzden hoşuma gitmiyor.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Magicspells, Avatar plugini, Smash gibi skill kodlama pluginlerine karşı çok daha çeşitli. Sınırları yok yeni keşfettiğimiz sistemle. Gerekirse skill ile yazı da yazabiliriz, Değişik şeyler de oluşturabiliriz, Aklınıza gelecek her şey çok kısa bir zamanda rahatça kodlanıyor. Bu yüzden magicspells'e laf etmenizi önermem gayet sağlam bir plugin. :) Eski kafalı olma imkanı yok çünkü dediğim gibi sınırları yok, Yenilenebilir ve geliştirilebilir.
Biz fotoğraf kadar "eski kafalı" tanıtım koymak yerine tanıtım videosuyla serverin küçük küçük kısımlarını koyduk, Tanıtım videosu da yeterli olmuştur diye düşünüyorum.

Başka bir sorunuz var mıydı?
Fark edersiniz ki eklentinin içeriğine, geliştirilebilirliğine ya da yapılabileceği şeylere herhangi bir şey söylemedim; sadece sol tık kombinasyonu bana göre biraz "eski kafalılık".

AtakanW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Fark edersiniz ki eklentinin içeriğine, geliştirilebilirliğine ya da yapılabileceği şeylere herhangi bir şey söylemedim; sadece sol tık kombinasyonu bana göre biraz "eski kafalılık".
Slot'lara teker teker skill koyup, 9 skill ile sınırlanmak geri kafalılık değil de, Tek slota 1 milyondan fazla skill koyabilmek mi geri kafalılık?

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Slot'lara teker teker skill koyup, 9 skill ile sınırlanmak geri kafalılık değil de, Tek slota 1 milyondan fazla skill koyabilmek mi geri kafalılık?
Şu an hangi sunucu konusuna yorum attığımızı hatırlatmak istiyorum, bence savunmanız kendi sunucunuz üzerinden olmalı; başkalarından değil.

AtakanW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu kapatıldı.

Son düzenleme:

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzele Benziyor.Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

Son düzenleme:

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
emek <3 2 gündür bekliyorum geleceğim
-------------------------------------------------------------------------
YgtGamingTR
developer
WWE Türkiye kurucu
sıradan bir forumdaş

kunduzistila

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu içinde sadece seçtiğiniz sınıflar ile ws atmaktan hiçbir eğlence alamadım açıkçası. Onun dışında sınıflar arası eşitsizlikte yok değil. Sonuç olarak sunucunuzda oyuncular için pvp dışında başka bir aktivite sağlamanız gerekiyor.

dankKEk

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
sunucu mükemmel ötesi kusursuz efsanevi güzel gözüküyor keşke minecraftım açılsa oynamak isterdim ya.