Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri

DarkSad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri.jpg

Marvel’s Avengers Sistem Gereksinimleri
Merhaba değerli forum okurları, bu konumuzda geçtiğimiz aylarda çıkış yapan, Marvel evrenini konu alan süper kahraman oyunun sistem gereksinimleri hakkında konuşacağız. Hadi başlayalım!

Crystal Dynamics tarafından geliştirilen, Square Enix tarafından yayınlanan ve Marvel evrenini konu alan süper kahraman oyunu Marvel's Avengers'ı alacak birçok kişinin aklına takılan bir soru var. "Acaba bilgisayarım oyunu kaldırabilecek mi?", işte bu sorunun cevabını bu konuda vereceğiz! Tabii ki sistem gereksinimlerine geçmeden önce oyun hakkında birkaç bilgi vermemiz gerekiyor. O zaman oyun hakkında konuşmaya başlayalım!

Marvel avengers sistem gereksinimleri.jpg

Marvel's Avengers ve Crystal Dynamics
Sistem gereksinimlerine geçmeden yapımcı şirket ve oyun hakkında birkaç bilgi sunalım. Oyun, Crystal Dynamics tarafından geliştirilen, Square Enix tarafından yayınlanan bir tür aksiyon rol yapma, dövüş oyunudur. Ana hikayesi Marvel evreninde geçmektedir. Oyun 14 Ağustos 2020 tarihinde yayınlandı ve yayınlandığı günden itibaren eleştirilerin odağı oldu. Yeni nesil konsollara da çıkacak olan oyun, şu anda PlayStation 4, PC, Google Stadia ve Xbox One platformlarında aktif olarak oynanabiliyor. Oyunun fiyatına bakacak olursak: 289 TL. Süper kahramalarını seven oyunlar için güzel bir oyun olsa bile birçok kişi tarafından eleştirildi.

Oyunda hikaye modu bulunmaktadır. Ana amaç ise görevleri yerine getirerek eşyalarını geliştirmektir. İstediğiniz karakterler arasında yer değiştirmek ve bütün karakterlerin kendine has özellikleri olması ufakta olsa oyuncuları kendine çekiyor. Iron Man, Hulk gibi ünlü Marvel karakterleri de oyunun içerisinde yer alıyor. Oyunda çok oyunculu mod olduğunu söylemiştim. Bu nasıl çalışıyor? Aslında çok basit, hikaye modunu 4 kişilik arkadaş grubunuz ile rahat rahat oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra tek kişilik görevlerde oyun içerisinde yerini alıyor. Oyunun hikayesi orjinal Marvel filmlerinden gelmektedir. Yani Marvel'ın dağılışı ve yeniden toparlanışını konu almaktadır. Ek olarak belirtmeliyim, oyun Türkçe dilini desteklemiyor. Bundan sıkıntı çekebilecek arkadaşlar İngilizce olarak oynayabilir fakat Türkçe'nin yerini tutmaz. Fiyatının 289 TL olduğunu belirtmiştim, isterseniz oyuna ek eşyalarla başlamanızı sağlayan 388 TL'lik paketi olarak oyuna hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Oyunu ve şirketi anlattığımıza göre sistem gereksinimlerine geçiş yapalım!

MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-4160 veya AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 950 veya AMD 270
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 75 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 8GB
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 110 GB kullanılabilir alan
Bu konumuzda kısa süre önce çıkış yapan, süper kahraman oyunu Marvel's Avengers'ın sistem gereksinimlerine göz attık. Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim, görüşmek üzere!

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ekran Alıntısı.PNG

Bu bilgisayarı alsam Marvel oynamazdım "ŞAHSEN" :)