MASTER Survival - We Are Back! [ play.mastersurvival.xyz ]

bertugg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende Sana Diyorum Ki Bu Plugin Paketi Toplanmış Sağdan Soldan Toplamışsın Desene Herkese Çömertce Ben Yapmadım Editledim Bu Plugini Topladım Sağdan Soldan Desene Ben Sana Kötü Söz Etmiyorum İtiraf Et Diyorum...
Senin hayatında belkide hiç duymadığın kodları biliyor arkadaş onun için dimi sunucusu +80 online üzeri çekiyor Minecraft Alemi sizin gibilerden çok sıkıldı daha demin yorumlarda plugin paketini paylaşmışsın daha kod yazmayı bilmeyen ve kendini pluginci olarak tanıdan youtubede prim kasan tipsin ziyarete gelirim sunucunu merak etme Sakın bana plugin bana ait deme Plugin sana ait olsa youtubede paylaşıp link koymassın anladınmı beni dostum emeğe saygı biraz küçücük aklınızla yorum yapıyorsunuzya sizi tebrik ediyorumya

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Senin hayatında belkide hiç duymadığın kodları biliyor arkadaş onun için dimi sunucusu +80 online üzeri çekiyor Minecraft Alemi sizin gibilerden çok sıkıldı daha demin yorumlarda plugin paketini paylaşmışsın daha kod yazmayı bilmeyen ve kendini pluginci olarak tanıdan youtubede prim kasan tipsin ziyarete gelirim sunucunu merak etme Sakın bana plugin bana ait deme Plugin sana ait olsa youtubede paylaşıp link koymassın anladınmı beni dostum emeğe saygı biraz küçücük aklınızla yorum yapıyorsunuzya sizi tebrik ediyorumya
katılıyorum

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu fakat biraz karışık geldi yeni gelen oyuncular sıkıntı yaşayabilir.

bertugg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzel Nedemek Harika Sunucuya deişik sistemlerr gelmiş efsane :D

Ali731

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Hiç Güzel Deil Claim Attım Claimim Silindi diyorum kimse beni takmıyo

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz'da hiçbir haksız kazanç yoktur, kesinlikle sebepsiz yere hiç kimsenin parası sıfırlanmadı.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Merhabalar hocam, sunucu konunuzun çok özenli fakat karışık olduğunu belirtmek istiyorum.
Sistemleriniz konusunda ise aynı fikirde değilim, aksine güzel bir bakış açısıyla yaklaşılmış.
Forum sunucu konunuzun altında, farklı arkadaşların veya sunucu destekcilerinin diğer yorumlara cevap vemresi bence biraz miğde bulandırıcı olmuş. #BartuGG# tarzı arkadaşımızın bakış açısının ne olduğunu pek bilememekle birlikte, bunların sizin sunucunuza leke olacağını, gelişmenizde negatif bir etki sağlayacağını belirtmeliyim. Bu pürüzleri kaldırmanız temennisiyle, başarılar dilerim.

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar hocam, sunucu konunuzun çok özenli fakat karışık olduğunu belirtmek istiyorum.
Sistemleriniz konusunda ise aynı fikirde değilim, aksine güzel bir bakış açısıyla yaklaşılmış.
Forum sunucu konunuzun altında, farklı arkadaşların veya sunucu destekcilerinin diğer yorumlara cevap vemresi bence biraz miğde bulandırıcı olmuş. #BartuGG# tarzı arkadaşımızın bakış açısının ne olduğunu pek bilememekle birlikte, bunların sizin sunucunuza leke olacağını, gelişmenizde negatif bir etki sağlayacağını belirtmeliyim. Bu pürüzleri kaldırmanız temennisiyle, başarılar dilerim.
Değerli yorumunuz için teşşekür ederim.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Çok sevdim çok iyi sistemleri var 10 üzerinden 10