Master Survival Kapandı = Nedeni İçeride

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz sıfırlandı, lag sorunu bot sorunu v.s giderildi sorunsuz aktif 22:00'da telafi etkinliği !

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nitrado Geçiş Yaptık
MasterSurvival.nitrado.net
Adresinden Giriş Sağlayabilirsiniz.

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk günden sıfırlanması sizin için kötü bir başlangıç oldu, ama başaracağınıza inanıyorum.

OktayOfficial

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk günden sıfırlanması sizin için kötü bir başlangıç oldu, ama başaracağınıza inanıyorum.
Haklısınız hocam,elimizde olan bir şey yok. Hosting Değiştirdik sorunlar vardı sıfırlamak zorunda kaldık.
MasterSurvival.nitrado.net Adresinden Giriş Sağlayabilirsiniz.

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Alımlar Discord Üzerinden Başladı ;
TG9e26T

ReisSilo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Nedeni Video'da Anlatılmıştır.
Dişli 1 rakip diye sevinmiştim reyis,erken bırakman kötü oldu bizde 2 gündür bakımdayız aynı şeyleri bizede yapıyorlar yılmanı tavsiye etmiyorum her şey bitmiş değil, discordumuza gel görüşelim koruma felan birbirimize verelim ama bırakmak olmaz. Ayrıca serverinde çok emek vardı onada üzüldüm

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dişli 1 rakip diye sevinmiştim reyis,erken bırakman kötü oldu bizde 2 gündür bakımdayız aynı şeyleri bizede yapıyorlar yılmanı tavsiye etmiyorum her şey bitmiş değil, discordumuza gel görüşelim koruma felan birbirimize verelim ama bırakmak olmaz. Ayrıca serverinde çok emek vardı onada üzüldüm
Takdir ederim seni dostum benim.
Asıl başarı sevgisini kazandığın rakiplerindir.

Oktay Kardeşim gel elimizden geleni deneriz ederiz bi hal çare bulmaya gayret gösteririz, bizde oyuncular tarafından çok tepki gördük fakat direnmeye gayret ediyoruz, bırakmak olmaz dediği gibi discord adresimize buyur birşeyler düşünelim edelim.

oktay0619

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerçekten teşşekür ederim yorumunuz ve desteğiniz için hocam discord sunucunuza geleceğim Sizden Ve Sizin gibilerden Allah Razı olsun şu an Minecraft Survival Türkiye Sunucuları Varsa Sizin Gibi Adamlar Sayesinde
Takdir ederim seni dostum benim.
Asıl başarı sevgisini kazandığın rakiplerindir.

Oktay Kardeşim gel elimizden geleni deneriz ederiz bi hal çare bulmaya gayret gösteririz, bizde oyuncular tarafından çok tepki gördük fakat direnmeye gayret ediyoruz, bırakmak olmaz dediği gibi discord adresimize buyur birşeyler düşünelim edelim.
Yorumunuz için çok teşşekür ederim hocam Allah sizden Razı olsun.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geçmiş olsun Oktay Bey