mc.CraftMaria.com | 1.8 - 1.13 | EMEK FACTİON SEVERLER İÇİN YEP YENİ BİR SUNUCU !!! 0 LAG

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
>Emek
>Lapis

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yine lapis,kasa içeren bilmem kaçıncı sunucu daha.

Son düzenleme:

Nelerath

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek bir faction da lapis olması biraz saçma değil mi? Sonuçta emek sunucuda olması gereken, o xp yi elde edip seti yapmadaki zorluğun verdiği değer...

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azından op faction değiliz o yeter :)
Ben den daha beterleri var diye de işin içinden sıyrılmak olmaz.
Şahsen bir plugin kodlayacak kadar java bilmeden sunucu açmayı tasvip etmiyorum.
Tek sunucuya birden fazla harita ekleyip sunucuya hub demek gibi ironik bir şey bu.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Emek bir faction da lapis olması biraz saçma değil mi? Sonuçta emek sunucuda olması gereken, o xp yi elde edip seti yapmadaki zorluğun verdiği değer...
Her emek faction diyen sunucular farklıdır bizde farklıyız diğer emek faction sunucularına göre :)

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her emek faction aynı olmak zorunda değil emek vermesi gereken başka şeyler var sunucumuzda.
Hayır kardeşim, lapis olan hiçbir sunucu ''emek'' değildir, bunu demenin tek sebebi clickbait yapıp OG kitleyi çekmeye çalışman.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hayır kardeşim, lapis olan hiçbir sunucu ''emek'' değildir, bunu demenin tek sebebi clickbait yapıp OG kitleyi çekmeye çalışman.
neyse uzatmaya gerek yok sen öyle düşünüyor olabilirsin saygı gösteriyorum ama bana göre öyle değil :)

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
neyse uzatmaya gerek yok sen öyle düşünüyor olabilirsin saygı gösteriyorum ama bana göre öyle değil :)
>bana göre

öyle bir şey yok, nasıl mühendislik doktorluktan çok farklıysa bu da çok farklı. OP Factions de, 10 dakikada P4 çekersiniz de, ama bile bile emek deme.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
>bana göre

öyle bir şey yok, nasıl mühendislik doktorluktan çok farklıysa bu da çok farklı. OP Factions de, 10 dakikada P4 çekersiniz de, ama bile bile emek deme.
Bizim sunucu şöyle diyim 10 dakikada kimse p4 yapamaz burda op değil yani :)

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yeni sistemler eklemiştir sunucumuza gelip bakabilirsiniz..