mc.CraftMaria.com | 1.8 - 1.13 | EMEK FACTİON SEVERLER İÇİN YEP YENİ BİR SUNUCU !!! 0 LAG

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yukarıdaki arkadaşların derdini anlatayım buraya yazayım ben hemen klanlarıyla anlaşmışlar ve sohbette spam yaptılar 10 kişi birden ve hepsine 3 saat mute attım sonra event saati geldi mvp+ larda fly var ve eventi fly ile yapmaya çalıştılar kurallara aykırı bu ve bende banladım olay budur yani :)

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanmış olduğunuz Lapis haritası MuzCraft'a aittir. En kısa zamanda haritayı kullanmayı bırakın.

furkankudret789

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kurucu Svde sadece b yazdılar diye 1 klan 12 kişi 4ü vip sadece hepsi 1 kere b yazdı diye 12 kişiye ban attı bence haketmiyor. adamların parasını çaldı

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kurucu Svde sadece b yazdılar diye 1 klan 12 kişi 4ü vip sadece hepsi 1 kere b yazdı diye 12 kişiye ban attı bence haketmiyor. adamların parasını çaldı
Olayı yanlış anlatıyorsunuz insanlara böyle olmazki :(
ben burda anlattım herşeyi
Yukarıdaki arkadaşların derdini anlatayım buraya yazayım ben hemen klanlarıyla anlaşmışlar ve sohbette spam yaptılar 10 kişi birden ve hepsine 3 saat mute attım sonra event saati geldi mvp+ larda fly var ve eventi fly ile yapmaya çalıştılar kurallara aykırı bu ve bende banladım olay budur yani :)

mhakanki

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. sunucu incelemesi için uğrayacağım..

ArifErdoganK

Her zaman en iyiye! MUZCRAFT.COM
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba. sunucu incelemesi için uğrayacağım..
Lapisi incelediğinizde bu sunucunun emek hırsızı ve birçok sunucuyu taklit ettiğini anlayacaksınız, izleyicileriniz size güveniyor. Konuyu rapor olarak bildirdim en kısa zamanda konuyu kaldıracaklardır. Biz olduk siz emeğinizden olmayın.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lapisi incelediğinizde bu sunucunun emek hırsızı ve birçok sunucuyu taklit ettiğini anlayacaksınız, izleyicileriniz size güveniyor. Konuyu rapor olarak bildirdim en kısa zamanda konuyu kaldıracaklardır. Biz olduk siz emeğinizden olmayın.
Yediremiyorsun 1 ayda sizi geçtiğimiz için değil mi?