mc.CraftMaria.com | 1.8 - 1.13 | EMEK FACTİON SEVERLER İÇİN YEP YENİ BİR SUNUCU !!! 0 LAG

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
mc.CraftMaria.com
play.CraftMaria.com
mc.CraftMaria.com

SUNUCU İÇİ FOTOĞRAFLAR YAKINDA EKLENECEKTİR!
mc.CraftMaria.com
play.CraftMaria.com
mc.CraftMaria.com

Son düzenleme:

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim.
Teşekkürler sunucu hakkındaki düşüncelerinizi ve eleştirilerinizide yazarsanız sevinirim her türlü şeye açığım oyuncular nasıl eğlenirse öyle yapmak isterim sunucuyu :şapka:
[automerge]1543440344[/automerge]
Sunucuya yeni eklentiler eklenmiştir.
Sunucumuza gelip bakabilirsiniz :)

Son düzenleme:

KadirSpecial

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu ve konu tasarımı güzel olmuş başarılar, daha fazla görsel ekleyebilirsin, görselleri eklerken boyutunun konu tasarımına uygun olmasına dikkat et.

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucuya benziyor oynamaya başladım, ancak konu tasarımı güzel ama biraz eksik kalmış gibi gözüküyor onu düzeltirseniz 10/10 olacaktı.
Başarılar

Son düzenleme:

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

SUNUCU İÇİ FOTOĞRAFLAR YAKINDA EKLENECEKTİR!

Bu yazıyı yazmak yerine her şeyi hazırlayıp öyle konuyu açmalısınız. Emek faction demişsin ama sunucuda lapis var. Resimlerde yetkililerin resmini koymuşsun ama 2 tane craftmaria tilkisi var. Hazır konu mu kullandın orası boş kaldı diye mi öyle yaptın bilmiyorum ama saçma duruyor. Gerçekten copyright alınmadıysa en altta copyright yazman çok saçma. Arka plandaki filtre kahve çaydanlığı ve kahve bardağının konu ile alakası nedir? Özenle yaptığımız sunucuda mimarilerimiz yazmışsın ama sadece iron kazma alanının fotoğrafı var. Daha bunları düzgün yapmıyorken sunucu açmak bence yanlış bir adım. Umarım bunları düzeltir ve ileride daha başarılı olursun.

Selcyius

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu yazıyı yazmak yerine her şeyi hazırlayıp öyle konuyu açmalısınız. Emek faction demişsin ama sunucuda lapis var. Resimlerde yetkililerin resmini koymuşsun ama 2 tane craftmaria tilkisi var. Hazır konu mu kullandın orası boş kaldı diye mi öyle yaptın bilmiyorum ama saçma duruyor. Gerçekten copyright alınmadıysa en altta copyright yazman çok saçma. Arka plandaki filtre kahve çaydanlığı ve kahve bardağının konu ile alakası nedir? Özenle yaptığımız sunucuda mimarilerimiz yazmışsın ama sadece iron kazma alanının fotoğrafı var. Daha bunları düzgün yapmıyorken sunucu açmak bence yanlış bir adım. Umarım bunları düzeltir ve ileride daha başarılı olursun.
Yorumunuz ve eleştiriniz için teşekkür ederim. Konu tasarımını @KadirSpecial ' a yaptırdım teşekkürlerimi sunuyorum burdan. fotoğrafları ben çekemiyorum bilgisayarım yüzünden çekecek birisinide bulamadım henüz :(

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Keşke böyle sunucularda yeni şeyler görebilsek ama olmuyor..