[ MC.DESTRADA.NETWORK ]> GALAKTIK SKYBLOCK | UZAYA YOLCULUK | GERÇEK PARA ÖDÜLLÜ <

Sunucumuzu değerlenidiriniz :

• Muhteşem bir sunucu

• Güzel bir sunucu

• Ortalama bir sunucu

• Kötü bir sunucu

• Berbat bir sunucu

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ancienty

play.Royal-Craft.com | En iyi OPSkyblock sunucu!
En iyi cevaplar
0
1.11.2 sürümü ile girmeyi denedim fakat sunucunun 1.8.8 olduğunu söyledi konuda 1.12'ye kadar yazıyor.
Via version yüklerseniz sevinirim :)
Merhabalar,

ViaVersion var fakat sanırsam bir hatası var, teşekkürler yorumunuz için düzeltmeyi deneyeceğim!

Konu güncel!

mc.destrada.network --> Aktif
destrada.network --> Website - Aktif

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hahahah İçeriklerimi Çalmakta Bir Numara Olan Kişilere Saygılar hshah Ulan be

Ancienty

En iyi cevaplar
0
hahahah İçeriklerimi Çalmakta Bir Numara Olan Kişilere Saygılar hshah Ulan be

Kendi özgün yarattığımız/düşündüğümüz ve kodlayıp/kodlatıp sunucuya koyduğumuz şeylere "benim içeriklerim" diyorsun, güldürme bari, boş boş baltalama yapmaktan başka çaren yok tabii, sunucu kalitesi olarak bayağı bir önündeyiz sonuçta. :)

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
3 yıldır bu işlerdeyseniz birşeyler biliyorsunuz demektir. Deniyeceğiz değil deneyeceğiz olmalı.Bana göre profesyönel mimar ve developerlarımız var derken ego kasmışsınız bunu çoğu sunucu yapıyor ama size olmamış. oyuncu - vip eşitliği sloganıyla vip satıyorsanız helal olsun. çünkü bunu herkes anlamayabilir. pay to win olmayacak deseydiniz kolay anlaşılırdı. başarılar.

Ancienty

En iyi cevaplar
0
3 yıldır bu işlerdeyseniz birşeyler biliyorsunuz demektir. Deniyeceğiz değil deneyeceğiz olmalı.Bana göre profesyönel mimar ve developerlarımız var derken ego kasmışsınız bunu çoğu sunucu yapıyor ama size olmamış. oyuncu - vip eşitliği sloganıyla vip satıyorsanız helal olsun. çünkü bunu herkes anlamayabilir. pay to win olmayacak deseydiniz kolay anlaşılırdı. başarılar.
Teşekkürler, konu tasarımını hazırlarken ufak bir hata yapmışım, özür dilerim.
Onun dışında profesyonel mimar ve developerlarımız var derken ego kasmıyordum bunu belirteyim, zaten mimarlar daha hiçbir şey yapmadı ego kasabileceğimiz :D.
Pay to Win konusuna gelirsek şöyle bir durum var ki, normal olarak VIPler oyunculardan daha hızlı kasılıyorlar, ama bu durum şu ki örn: asd isimli eşyayı sadece en iyi VIP'e sahip olanlar alabilecek değil, onlar bu eşyayı alabilecek, aynı eşyayı oyuncular da alabilecek ama farklı yollar ile, örneğin kutular, gizemli sandıklar, event kutuları, ay taşlarından vs.

Değerli yorumunuz için teşekkürler!

Son düzenleme:

TheMonsters2929

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi özgün yarattığımız/düşündüğümüz ve kodlayıp/kodlatıp sunucuya koyduğumuz şeylere "benim içeriklerim" diyorsun, güldürme bari, boş boş baltalama yapmaktan başka çaren yok tabii, sunucu kalitesi olarak bayağı bir önündeyiz sonuçta. :)
Ne Güzel Konuşmussun Bak İçerikleri Çalmayı Geçtim Bari İsmimi Çalmayın Be Kardeşim 5 Yıldır Bu İşteyim Bu Bir Baltalama Değil Gerçektir Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır Siz Benim Ürettiğim Şeyleri Kopyalayıp Üzerinden Prim Yapın Tabi. Bu Da İyiymiş..

Ancienty

En iyi cevaplar
0
Ne Güzel Konuşmussun Bak İçerikleri Çalmayı Geçtim Bari İsmimi Çalmayın Be Kardeşim 5 Yıldır Bu İşteyim Bu Bir Baltalama Değil Gerçektir Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytandır Siz Benim Ürettiğim Şeyleri Kopyalayıp Üzerinden Prim Yapın Tabi. Bu Da İyiymiş..
Boş mesajlarınızı da alıp konumdan uzaklaşır mısınız lütfen.

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Güzel Diğer Skyblocklardan Farklı Olduğu İçin Daha da Güzel Sunucuya Puanım: 10/9

Ancienty

En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzel Diğer Skyblocklardan Farklı Olduğu İçin Daha da Güzel Sunucuya Puanım: 10/9
Değerli yorumun için teşekkür ederim!

Kendimizi her gün geliştirmeye çalışıyoruz.

Konu güncel, sunucu aktif!

LeeSeen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KitPvP de eklenecekmiş diye duydum, doğru mudur?

Ancienty

En iyi cevaplar
0
Güzel sunucuya benziyor. Başarılar!
Değerli yorumun için teşekkür ederim, oyuna da bekleriz. :)
[automerge]1524247779[/automerge]
Konu güncel ve sunucu aktif!
[automerge]1526479360[/automerge]
Konu ve sunucu aktif!

Son düzenleme:

LeeSeen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yeni konu tasarımı gayet başarılı olmuş, tebrikler tekrardan.