mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu chatine "ideolojileri böyle beklemiyordum.Faşist veya komünizm bekliyordum.Doğacılık ne lan?" dediğim için 12 saat mute yedim "siyaset" den rehberleri böyle ise hiç oynanmaz boşuna girmeyin dandik server zaten
Faşizm komünizm gibi ideolojileri koymamamızın sebebi bu ideolojilerin hala tartışılan yanlarının olması, tartışılan yanı olmayan veya tamamen olmayan ideojiler seçmeye çalıştık.

Susturulma konusuna gelelim;
Uygulamanın yanlış olduğunu kabul ediyorum. İşlem uygulayan rehberin ve sizin oyun adınızı verirseniz olayla ilgileneceğim.

Son olarak "dandik" diyerek betimlediğiniz şeyleri ayrıntılı bir şekilde yazarsanız kendimizi daha az "dandik" hale getirebiliriz :D

KralSoykan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverin kalitesi modlarınız ve rehberlerinizden belli oluyor. Faşist ve Komünist dediğim için 12 saat ban yedim ayrıca moda açması için helpopdan yazınca rahatsız etmekten 30 dakika yasaklandım.Yatırdığım kredilerde heba oldu yasaklayan moderatör HellionKaiser muteleyen okul çocuğunu bulamadım(iyi mesaj kastık he)

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Serverin kalitesi modlarınız ve rehberlerinizden belli oluyor. Faşist ve Komünist dediğim için 12 saat ban yedim ayrıca moda açması için helpopdan yazınca rahatsız etmekten 30 dakika yasaklandım.Yatırdığım kredilerde heba oldu
Faşist ve Komünist dediğim için 12 saat ban yedim ayrıca moda açması için helpopdan yazınca rahatsız etmekten 30 dakika yasaklandım.Yatırdığım kredilerde heba oldu
Pekii isminizi buldum, daha önce kredi almamışsınız. Size sorununuzu çözmek için cevap yazıyorum fakat olmayan durumlar yaratıp, yalan söyleyecekseniz cevaplamayacağım

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
alacaktım banlandığım için vazgeçtim
Demek vazgeçtiniz? Ah çok üzüldük.
Bu arada keşke söylediğiniz şeylerin sorumluluğunu alıp "söyledim" diyebilseniz. Ben ona bunu yaptım oda bana bunu yaptı yazabilseniz kendinizi sudan çıkmış ak kaşık gibi göstermeye çalışmasanız :)
[20:11:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Yardim] [Konuk] OyuncuSoykan: lan
[20:11:32] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Yardim] [Konuk] OyuncuSoykan: lan rehber
[20:11:38] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Yardim] [Konuk] OyuncuSoykan: bu siyasetmi
[20:11:42] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Yardim] [Konuk] OyuncuSoykan: gava(Son bir harf forum kurallarına uymak için sansürlenmiştir)

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hile Korumasıda Son Ayardan Sonra Çok İyi Duruma Geldi Elinize Sağlık

FANDOZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
koca serverda bi adam gibi yetkililiğini ypaan GameModeOn çerçeveli oyuncu sırf mükemmel server dedim diye 1 gün banladı ve ben küfür etmedim sebebi ise benim mükemmel server demem servera ailevi küfürmüş gamemodeon adamdır size kolay gelsin ben bu dakikadan itibaren serveri bırakıyorum.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
koca serverda bi adam gibi yetkililiğini ypaan GameModeOn çerçeveli oyuncu sırf mükemmel server dedim diye 1 gün banladı ve ben küfür etmedim sebebi ise benim mükemmel server demem servera ailevi küfürmüş gamemodeon adamdır size kolay gelsin ben bu dakikadan itibaren serveri bırakıyorum.
TM. Gerçekten bunu dediğiniz ve bunu dediğiniz için ceza aldığınıza dair bir kanıt var mı? Yoksa tarih versenizde olur, biz kontrol ederiz.

FANDOZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kanıt var fakat gerek yok o çerçeveli oyuncunun serverinde oynanmaz
keşke tek kurucu GameModeOn olsaydı en çok emek onda

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bence Hepsi İşini İyi Yapıyor. Hangi Anlamda Dediğine Bağlı İyi Oyunlar..

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya daha çok rehber almalısınız...
Kendi rızamla istifa etmiş bir rehber olarak 50 60 online yakalayan sunucuda 3 tane rehber var 1 tanesi günde 1 saat veya 30dk giriyor 1 tanesi günde 10 15 dk 3. ise rehber ama daha görmedim sunucuda tatilde sanırım
Bayram bitti rehber yok sunucuda herkes istediği gibi konuşup kuralları çiğniyor (bende dahil) sizden ricam lütfen daha çok rehber alınız

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya daha çok rehber almalısınız...
Kendi rızamla istifa etmiş bir rehber olarak 50 60 online yakalayan sunucuda 3 tane rehber var 1 tanesi günde 1 saat veya 30dk giriyor 1 tanesi günde 10 15 dk 3. ise rehber ama daha görmedim sunucuda tatilde sanırım
Bayram bitti rehber yok sunucuda herkes istediği gibi konuşup kuralları çiğniyor (bende dahil) sizden ricam lütfen daha çok rehber alınız
Rehber alımlarımız sürekli aktif fakat başvuru yok bu yüzdende alım olmuyor.