mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1vs1 Turnuvasından Sonra Hangi Turnuvaya Olacak belli mi?

NWHero

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Pekiya Katılımlar Ne Şekilde Olacak_?

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Diğer Sunucularıda Denedim Fakat Bana En Çok Yakın Olan Bu Sunucu
yorumunuz için teşekkür ederiz

Server'a Duel Sistemi Gelmiş Bugün Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş Fakat Bazı Ufak Tefek Sıkıntılar Var.
Yorumunuz için teşekkür ederiz problemleri discord sunucumuzdan rapor edebilirsiniz.

Sunucuya duel de eklenince ayrı bir güzel olmuş
yorumunuz için teşekkür ederiz

Problem Kalmadı Yav Duelde Arenada Bazen yer Bulunmuyordu Fakat Çözüldü
Çözümler çözümler eninde sonunda bizi bulur.

İlk Defa Faction Oynayacağım Rehber Ve Diğer Yetkililer Çok İlgilendi Çok Güzel Server Elinize Sağlık.

Diğer Sunucularıda Denedim Fakat Bana En Çok Yakın Olan Bu Sunucu

Okullar açılacak ama her akşam yine girmeye devam edeceğim çünkü sunucu çok zevkli teşekkürler AldenSH
yorumunuz için teşekkür ederiz DE... AldenSH ?

Badkapp632

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Online sayısında ciddi ölçüde azalma oldu okullardan olsa gerek ama yakın zamanda toparlayacağına inanıyorum :)

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Online sayısında ciddi ölçüde azalma oldu okullardan olsa gerek ama yakın zamanda toparlayacağına inanıyorum :)
Böyle bir azalmayı zaten bekliyorduk ve bundan dolayı her hangi bir şekilde sorun yaşamayacağız. Bu durumu ön gördüğümüz için gerekli önlemleri aldık ElzemCraft her zamanki gibi kapanmadan sıfırlanmadan devam edecek.

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip alanlarıda unutmayalım tabi :D O kadar sevdimki okul zamanında bile vip aldım xD

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı olmuş. Oyunu lapise değil de çiftçiliğe yıkmanız, ideolojiler vb. sıradışı komutlar sizin için çok iyi olmuş. Minimarket'e ayar çekilse fena da olmazdı hani. Spam diyip atıyor.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok başarılı olmuş. Oyunu lapise değil de çiftçiliğe yıkmanız, ideolojiler vb. sıradışı komutlar sizin için çok iyi olmuş. Minimarket'e ayar çekilse fena da olmazdı hani. Spam diyip atıyor.
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Minimarket konusunda düzenlemeler yapmayı planlıyoruz.

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girilmiyor. Ne zaman açılacak?