mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ve eğlenceli bir server.
Bir kaç kere girdim oyuncu ortamı baya iyi.
Konu düzeni geliştirile bilir.
8/10

aroSas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda baya oynuyorum..Hatta vip bile aldım..
Ama hileleri önleyemiyorsunuz..!
Admine hile var diyoruz arena gel diyoruz ss al diyo ss alıyoz işim var..
Size bırakıyorum...

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuda baya oynuyorum..Hatta vip bile aldım..
Ama hileleri önleyemiyorsunuz..!
Admine hile var diyoruz arena gel diyoruz ss al diyo ss alıyoz işim var..
Size bırakıyorum...
Haklısınız hilesiz faction sunucuya hileyle girmenin mantığnı bir türlü çözemedik. SS'i /iletişim'deki skype adresinlerinden birine yollarsanız bakabiliriz. Teşekkürler.

güncel :)

hala güncel :)

anti hile güncellendi!

güncel

güncel

güncel

MT_Yemliha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısınız hilesiz faction sunucuya hileyle girmenin mantığnı bir türlü çözemedik. SS'i /iletişim'deki skype adresinlerinden birine yollarsanız bakabiliriz. Teşekkürler.

güncel :)

hala güncel :)

anti hile güncellendi!

güncel

güncel

güncel
anti hilelerin görmediği hileler var daha gelişmiş şeyler kullanmanızı tavsiye ederim hile icin

MT_Yemliha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bulabildiğmiz en iyi anti-hileyi kullanıyoruz. Hileler için anti-hilelerden daha iyi bir çözümünüz varsa yazın, değerlendirelim :)
hileyi serbest bırakıp belirli ayarları koyun o sınırı geçmesinler bu şekilde sizde rahat edersiniz oyuncularda tabi bu serbest olmasını gerektiriyor ama sınırı siz koydugunuz sürece bi sorun olacağını sanmam yani ben denedim birsürü eklenti hiçbirisi engellemiyor oyüzden tavsiye tabi uyup uymamak size kalmış

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hileyi serbest bırakıp belirli ayarları koyun o sınırı geçmesinler bu şekilde sizde rahat edersiniz oyuncularda tabi bu serbest olmasını gerektiriyor ama sınırı siz koydugunuz sürece bi sorun olacağını sanmam yani ben denedim birsürü eklenti hiçbirisi engellemiyor oyüzden tavsiye tabi uyup uymamak size kalmış
Öneri için teşekkürler, böyle bir sistem yaparsak hile kullanmayan oyuncularımıza haksızlık yapmış oluruz. Yinede mantıklı.