mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

TheDeathy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HAYATIMDA BÖYLE KALİTELİ BÖYLE GÜZEL SERVER GÖRMEDİM
HERKEZE TAVSİYE EDERİM....

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim. Klasik Factions'dan farkı yok. Hileler uçuşuyor. Adam kanka pardon killaura açık unutmuşum yazıyor chate takan yok :D SS almaya dahi girmedim 3 kurucu varken bunun olması ayıptır. Gelen ilk yorumlar yineliyorum hep yeni üyelerden. Arada bir tek tük iyi yorumlar var onlar da zamanında alım olacağı için yalakalık amaçlı atılmış. Girip bakabilirsiniz tabii ben daha başka bir şey diyemem.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
1 - Sunucunuzun Yetkilileri İyi Değildir.
2 - 1 veya 2 Map Alıntı Alınıp Editlenmiş.
3 - Sunucu'da VIP'Lere Öncelik Veriliyor
4 - Yetkililer TROLL Atıyor.
Evet Daha Sayabilirim Bunlar Bir Kaç Tanedir.
Bu Sadece Bir Eleştiri'dir.
Küfür/Hakaret/Tehdit Gibilerle Karşılık Vermeyiniz. (Forum Yetkililerine Şikayette Bulunulur.)
Teşekkürler, (Mehmet_BL) / DreaMMC / Skype:thiagogamer333 / https://forum.gamer.com.tr
Yetkilileri iyi değildir ve troll atıyor gibi cümlelerle kendimizi düzeltmemizi bekleyemezsiniz. Kim? Ne zaman? Nerede? ne için?
Bunun dışında viplere her sunucudan çok daha düşük önem veriyoruz zümrüt/demir/altın gibi viplerin erişebildiği kaynakların fiyatına oyun içinde bakarak bunu anlayabilirsiniz.
2 numaralı maddeyi okuyunca kalp krizi geçirdim. Jail harici tüm haritalarımız CerceveliOyuncu tarafından yapılmıştır.
Üzerinde ince düşünülmüş eleştiriniz için teşekkür ederiz.

Beğenmedim. Klasik Factions'dan farkı yok. Hileler uçuşuyor. Adam kanka pardon killaura açık unutmuşum yazıyor chate takan yok :D SS almaya dahi girmedim 3 kurucu varken bunun olması ayıptır. Gelen ilk yorumlar yineliyorum hep yeni üyelerden. Arada bir tek tük iyi yorumlar var onlar da zamanında alım olacağı için yalakalık amaçlı atılmış. Girip bakabilirsiniz tabii ben daha başka bir şey diyemem.
Arada bir tek tük iyi yorumlar var onlar da zamanında alım olacağı için yalakalık amaçlı atılmış.
Hadi bizi geçtim burda eleştirilmek için konu açıyoruz. Peki oyuncularımıza YALAKA diyip nasıl kestirip atabiliyorsunuz? Belkide sunucuyu gerçekten sevdiler? O yorumu atan kişilere sordunuzmu bu söylediğniz şeyi? Hilelere gelince son zamanlarda hileci/hile poltikamızı aşırı değiştirdik bulabildiğmiz en iyi korumayı aldık ve bir hile durumunda sınırsız yasaklama uyguluyoruz.
Yorumunuz için teşekkürler

TheDeathy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server efsane

Ekli dosyalar

• 2018-02-17_09.52.56.png
    2018-02-17_09.52.56.png
    433.3 KB · Görüntüleme: 412
  • 2018-02-17_09.53.04.png
    2018-02-17_09.53.04.png
    434.9 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Furkan4772

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normalde ben faction sevmem ama bu server sayesinde factionun tadını çıkarıyorum. Başka sunucularda faction bu kadar hoş değil.
Serverin iyi yanları:
1-Serverde oyuncu sayısı yüksek.
2-Aile ortamı var.
3-Buildler iyi.
4-Klasik bir faction serveri değil kaliteli sistemler var.
5-Boss olayı çok iyi bosslar sayesinde eşya kasabiliyoruz.
Serverin kötü yanı yok.
Serverin ömrü uzun oynamanızı tavsiye ederim. Adaletsizlik te yok. Oyun ortamı küfürsüz, adaletli ve kaliteli.
Benim şu ana kadar girdiğim en iyi faction server diyebilirim.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Normalde ben faction sevmem ama bu server sayesinde factionun tadını çıkarıyorum. Başka sunucularda faction bu kadar hoş değil.
Serverin iyi yanları:
1-Serverde oyuncu sayısı yüksek.
2-Aile ortamı var.
3-Buildler iyi.
4-Klasik bir faction serveri değil kaliteli sistemler var.
5-Boss olayı çok iyi bosslar sayesinde eşya kasabiliyoruz.
Serverin kötü yanı yok.
Serverin ömrü uzun oynamanızı tavsiye ederim. Adaletsizlik te yok. Oyun ortamı küfürsüz, adaletli ve kaliteli.
Benim şu ana kadar girdiğim en iyi faction server diyebilirim.
Üstteki yorumların üstüne bu yorumunuz çok iyi geldi :) Teşekkürler iyi oyunlar!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Edit olmasaydı gözüm kapalı girebileceğim bir sunucuydu. Yine de denemekte yarar var.

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Edit olmasaydı gözüm kapalı girebileceğim bir sunucuydu. Yine de denemekte yarar var.
Sunucuyu açarken 1.12.2 yapıcaz dedik, lapis olmıycak dedik, edit olmıycak dedik. Daha sonra 1.8.8 lapisli yarı op faction açtık. Yakın zamanda editsiz/lapissiz ve 1.13 bir sunucu daha açmayı düşünüyoruz. Yorumunuz için teşekkürler :)

Otomatik eventler eklendi! Artık saat 6,12,18 ve 24te otomatik olarak event yapılacak!
Sunucuya has Discord botu eklendi!

güncel

Ckerr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
her şey güzele benziyor.Başarılar!

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu düzeninden ve builderlerinden anlaşıldığı üzere güzel bir sunucuya benziyor. tebrikler

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu düzeninden ve builderlerinden anlaşıldığı üzere güzel bir sunucuya benziyor. tebrikler

Teşekkür ederiz :)

Güncel :)

top5 haritası yeniden yapıldı! "En Çok Oyuncu Öldürenler"in yanı sıra "En Çok... Canavar Öldürenler/Parası Olanlar/Blok Kıranlar/Oyunda Kalanlar" eklendi!