mc.elzemcraft.com |KALE SAVAŞLARI|Görev|Boss|Rütbe|TNT Serbest|İdeoloji|Anti-Hile|Her gün Event|Farklı Rütbe Ağaçları|Sıralama|Turnuva|1.15-1.8

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
+ Görevlerle ilgili küçük sorunlar giderildi.
+ DDOS koruması iyileştirildi.

Son düzenleme:

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
+ Artık /stat ile oyuncuların K/D istatistiğine bakabilirsiniz!

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel bir sunucu.Başarılar!

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu biraz daha güzelleştirilebilir , Sunucudaki kan efekti laga sebebiyet vereceğini düşünüyorum , Sunucunun mapleri güzel , Sağlam PvP Dönüyor.
Başarılar...

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu biraz daha güzelleştirilebilir , Sunucudaki kan efekti laga sebebiyet vereceğini düşünüyorum , Sunucunun mapleri güzel , Sağlam PvP Dönüyor.
Başarılar...
Kan efekti redstone bloğunun koyulup kırılmasıyla oluşuyor, lag yapacağını düşünmediğimiz için eklemiştik. Yinede tavsiyenizi dikkate alacağız yorumunuz için teşekkürler :şapka:
[automerge]1525112142[/automerge]
Güncel

Son düzenleme:

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an sunucuya saldırı yapılıyor sanırım çünkü bu lag normal değil. Oyundaki çoğu kişi lagdan şikayetçi ve bir an önce düzeltin. Tarih: 12.05.2018 20.50

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet sunucuya saldırı yapılıyor modlar da bunun farkında yakında düzeltilir.
Teşekkürler fakat bu gibi durumlarda sunucuyu kapatıp oyuncuların sunucudan sıkılmasını engelleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Başarılar

babakondad

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Seni hatırlıyorum sanırım. Muhtemelen bu saldırıyı yapanda sensin zaten. Müffetiş adıyla gelip daha 1 saniye sonra lag saldırısı fln yapılıyor diyen sensin. Bir de :)(ib**) gülücüğü koyman bu iddiamı daha da kuvvetlendiriyor.
Böyle önyargılı insanları sevmiyorum açıkçası. Ben yapsam şahsen belli etmem ve o gülücüğü yapanlar bu saldırıyı yapmış olmuyor Lütfen önyargılı olmayın.
[automerge]1526149048[/automerge]
Seni hatırlıyorum sanırım. Muhtemelen bu saldırıyı yapanda sensin zaten. Müffetiş adıyla gelip daha 1 saniye sonra lag saldırısı fln yapılıyor diyen sensin. Bir de :)(ib**) gülücüğü koyman bu iddiamı daha da kuvvetlendiriyor.
Ayrıca benim internetim iyi olduğu halde sunucuda lag varsa saldırı yapılıyordur bunu bilmemek zor olmasa gerek ?

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle önyargılı insanları sevmiyorum açıkçası. Ben yapsam şahsen belli etmem ve o gülücüğü yapanlar bu saldırıyı yapmış olmuyor Lütfen önyargılı olmayın.
[automerge]1526149048[/automerge]

Ayrıca benim internetim iyi olduğu halde sunucuda lag varsa saldırı yapılıyordur bunu bilmemek zor olmasa gerek ?
Burada ne olmuş böyle :D
Sunucuda DDoS koruması bulunuyor paket gönderilip performansın düşürülmesi pek muhtemel değil. Sorun yaratan eklentiyi dün bulup düzelttik iyi oyunlar.

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gayet başarılı sürükleyici bir oyun düzeni var yaklaşık 3 ay önce başladım ve rehberlik ve asistanlık yaptım bu serverda şuanda şahsi işlerimden dolayı görevimden ayrıldım kendi serverımı kuracağım halde hala girip oynadığım bağımlılık yapan bir server herkese öneririm

ElzemCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gayet başarılı sürükleyici bir oyun düzeni var yaklaşık 3 ay önce başladım ve rehberlik ve asistanlık yaptım bu serverda şuanda şahsi işlerimden dolayı görevimden ayrıldım kendi serverımı kuracağım halde hala girip oynadığım bağımlılık yapan bir server herkese öneririm
Teşekkür ederiz ve ve sana izlediğin yolda başarılar diliyoruz. :)
[automerge]1527262009[/automerge]
Günlük ödüller aktif! Detaylı bilgi:
ElzemCraft | Duyuru
[automerge]1527279143[/automerge]
Rep sistemi aktif! Detaylı bilgi:
ElzemCraft | Duyuru

Son düzenleme:

Yahya0211

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüğüm En Mükemmel Sunuculardan Bir tanesi ve aktifliğini ve sürerliliğini koruyabilmiş bir sunucu Başarılar...