[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - 0 LAG GARANTİSİ - 192GB - SAYFALI ENVATER - KANATLAR - HER GUN EVENT - UOPSKYBLOK - EMEKSKYBLOCK - +1800 REKOR!!

SkyBlock oynamaktan zevk alan eğitim grubu?

• Anaokulu

• İlkokul

• Ortaokul

• Lise

• Üniversite

• +20 Yaş

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
150332

18 Mart Akşamından bir kare.

150333

Yeni rekor kırıldı, sonraki rekorlarda görüşmek üzere, 1000 Oyuncu dileği ile :)

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ek olarak: Her gün yeni rekor..

19 Mart akşamından bir kare..

150497

150498

Her gün yeni bir rekor..

Yaşananlar, yaşatanlarla güzeldir.

mhdmhd

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Server'a bir şey mi oldu bağlanamıyorum yaklaşık 4 saattir.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Sunucu çok güzel; tasarımları, mimarileri, sistemleri ve eklentileri. Zaten hakkını da görüyor, umarım görmeye de devam eder.
Fakat, yönetimin forumlardan anladığım kadarıyla agresif olduğunu görüyorum. Her yerde "yaş kaç" ifadeleri kullanılmış. En ufak bir şikayete en büyük agresiflikle yaklaşılmış. Bunu da çözerseniz, Türkiye'nin en güzel sunucuları listesinde sizi de görmekten herkes memnun olur. Başarılar diliyorum.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Merhaba iftirayı atan kişiyle konuştum, bizzat kendisinin zaten tek amacı çamur atmak olduğunu gördüm, konuşmayı dahi bilmiyor...

Ve en sonunda haksız çıkması sonucunda 10 yaşındaki çocuğa küfür ediyormuşuz bunu iddia etti tabii buna gerekli cevabı verince engelledi kendisi.

İyi forumlar :))

Ben sadece ufak bir şey dedim ve geri kalan cümlelerimde sunucunuzun güzelliğinden bahsettim. Siz mi? Sadece kötü kısımları gördünüz.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu çok güzel; tasarımları, mimarileri, sistemleri ve eklentileri. Zaten hakkını da görüyor, umarım görmeye de devam eder.
Fakat, yönetimin forumlardan anladığım kadarıyla agresif olduğunu görüyorum. Her yerde "yaş kaç" ifadeleri kullanılmış. En ufak bir şikayete en büyük agresiflikle yaklaşılmış. Bunu da çözerseniz, Türkiye'nin en güzel sunucuları listesinde sizi de görmekten herkes memnun olur. Başarılar diliyorum.
Teşekkür ederim, aslında bizde oyuncularımıza sert yaklaşmayı sevmeyiz olabildiğince yardımcı oluruz fakat, işte iftiraları kabullenemiyoruz.

Not olarak: tasarımlarımı bende çok seviyorum :)

FarukMergen

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bakım ne zaman biter bu arada ben tiktokdan geldim beni hatırlar sunucu sahibi

naber12344321

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yorumu tamamen değiştiriyorum sunucuya girdim güzel bi sunucu buldum diye düşünürken.. birinde 30 tane sp var bu lag yapmıyor da mob trap den doğan moblar lag yapıyor diye kaldırılmış :D nekadar ilginç değilmi para verip 100 tane sp alsanda problem yoktur muhakkak.. ama emek verip zaman geçireyim diyen adam mob trap yapamıycak :D bi rehber var oyunda makarna adı gerçekten tam bi makarna bir şey soruyorum üst yetkililere sorarsın diyor sanki devlet dairesine geldik.. kendisine soru soruyorum sanki dün başlamış mc ye hiçbir şeyden haberi yok -/is settings i ilk defa duyuyor.. sohbet arası mal dedim diye de 20 dk mute yiyince hiç durasım gelmedi sw de .. sunucunuz genel olarak güzel 1-2 eksiği vardır muhakkak ..açılan çoğu sunucudan iyi olduğunu fark ettim başarılar diliyorum size...

Son düzenleme:

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
sunucuya giremiyorum bot saldırısı oluyordu attı beni ve tekrar giremiyorum ilginç bi server.. sarıyor gibi
Selamlar, saldırı esnasında giriş yaptıktan sonra 3 saniye sonra tekrar giriniz mesajı alacaksınız, 3 saniye sonra tekrar denediğinizde girme oranınız %99.8'dir kalan %0.2 lik kısım biraz sizin şansınıza bağlıdır, ama kesin olarak giriş yapabilirsiniz.

naber12344321

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Selamlar, saldırı esnasında giriş yaptıktan sonra 3 saniye sonra tekrar giriniz mesajı alacaksınız, 3 saniye sonra tekrar denediğinizde girme oranınız %99.8'dir kalan %0.2 lik kısım biraz sizin şansınıza bağlıdır, ama kesin olarak giriş yapabilirsiniz.
teşekkürler