[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - 0 LAG GARANTİSİ - 192GB - SAYFALI ENVATER - KANATLAR - HER GUN EVENT - UOPSKYBLOK - EMEKSKYBLOCK - +1800 REKOR!!

SkyBlock oynamaktan zevk alan eğitim grubu?

• Anaokulu

• İlkokul

• Ortaokul

• Lise

• Üniversite

• +20 Yaş

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kellerk

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence sunucu güzel zor para kasılsa da eğlenceli tek sıkıntı kurucu değişiminden sonra server bayağı bir geri gitti ama bakalım şimdiki kurucunun başarılarını bekliyoruz

Smade

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaz sezonu güzel etkinlikler geliyormuş duyduğuma göre?

MEE6

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İlk önce ilgilenmeleri hızlı zamanda oluyor server eventlar tam zamanında sistem güzel ve başka serverlardan farklı çok özellikleri var.Mesela özel huni sistemi VİP özel marketler örnek olabilir.Ve servere güvenim ve zevk almam sonucunda siteye bakiye yükledim ve 2x kampanyası vardı ordanda fazla kredi alıp mutluca beraber herkezle oynadım.Tavsiye ederim servere gelirseniz size ada bakımından yardım ederim.Şimdiden Teşekürler.Sağlıcakla Kalın.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
İlk önce ilgilenmeleri hızlı zamanda oluyor server eventlar tam zamanında sistem güzel ve başka serverlardan farklı çok özellikleri var.Mesela özel huni sistemi VİP özel marketler örnek olabilir.Ve servere güvenim ve zevk almam sonucunda siteye bakiye yükledim ve 2x kampanyası vardı ordanda fazla kredi alıp mutluca beraber herkezle oynadım.Tavsiye ederim servere gelirseniz size ada bakımından yardım ederim.Şimdiden Teşekürler.Sağlıcakla Kalın.
Teşekkürler, sizler sayesinde büyüyoruz.

ismetemre1234

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Suana kadar oynadıgım serverlerdan sıkıldım ama bunu sıkılmadan günün yarısını serverda geçiriyorum çok güzel bir server sorunları vardı hepsi kaldırıldı gelmenizi tavsiye ediyorum