[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - %100 HAS SURVİVAL - ÇETELER - VEİNMİNER - OYUNCU WARPI - HER GÜN EVENT - 0 LAG SINIRSIZ KALİTE

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
sv de 5 gündür oynuyorum genel olarak yorumum şu :
-yetkililer ilgisiz kurucu ve admin dahil
-sv de vagon ile yolculuk yapılmıyor olduğun yerde takılıp sv den atılıyorsun bunun çözülmesi lazım
-sana yakın duran köylüler belli bir süre sonra kendi kendine siliniyor 8 köy buldum 2 tanesi bu olay yüzünden bomboş kaldı diğerleri uzak olduğu için zarar görmedi şimdilik bu olayın çözülmesi gerekiyor köylüler bu oyunun zinciridir diğer türlü zevk alınmaz oyundan ticaret düşer
-rehberlerin hepsi 5 para etmez görev yaptıkları yok genelde afk bırakıyorlar veya afk numarası yapıyorlar muteleri bazen geç atıyorlar kendi aralarında 2 yetkili olarak kavga ediyorlar ve chati kirletiyorlar tahminimce rehberlerin yaş kitlesi 12-16 arasındadır yaşlarına veriyorum bu hareketlerini hatasız kul olmaz
-sv marketi bana göre işe yaramaz madenlere satın alma eklenmeli sv de kimse altın satmıyor köylü ticaret ve normal köylülerden de alınmadığı için altın bulmakta zorlanıyorum kurucuya bunu söylediğimde geri dönüş dahi yapmadı dediğim gibi ilgisizler
-hep aynı event ayrıca boş event kasa çeşidi arttırılmalı ve eventte her kasanın anahtarından 1 er tane verilmesi bence daha mantıklı olur sv nin çoğu normalde olmayacak kadar zengin zaten bu durumun yeni başlayanlar açısından daha iyi olacağını düşünüyorum adamlar kendi ağzıyla 36 golem sp 26 zombi pigman ve stack stack diğer sp lerden sahip olduklarını söylüyorlar marketteki itemlere satın alma eklenmesi başka oyunculara bağımlılığımızı azaltmak bakımından iyi olur event itemlerini çok faydasız dediğim şekilde değiştirilmesi daha iyi olur
-kasanın birinde içinde 32 altın gözüküyor altın çıkarttığınızda ise 16 altın geliyor bunu 2 kez yaşadım 32 altınım boşa gitti telafi edilmedi giden köylülerimde telafi edilmedi bu kasa hatasını kurucuya yazdığımda afk bırakıp sv den ayrıldı bende rehbere veya admine ilettim hatırlamıyorum hangisi olduğuna bu problemde düzelir inş
-oyuncular rehber yetersizliğinden dolayı birbirlerine çok hakaret ediyorlar tek dertleri hile ile pvp yapmak mc yi bundan ibaret sanıyorlar birde .... yarışması yapıyorlar sürekli ben daha zenginim gibi gibi bu da diğer yaşı büyük oyuncuları rahatsız ediyor bence güzel muhabbet eden hiç görmedim 5 gündür hep aynı konuşmalar aynı senaryo
-yetkililerden ricam vagon ve köylü probleminin çözülmesi kesin olarak + kaybettiğim 20 köylüyü yumurta olarak geri verip telafi etmeleri ve yukarıda yazdığım problemleri çözüp serveri daha iyi hale getirmeleri ricamdır şimdilik bu kadar
Fikirlerinizi Discord sunucusunda fikrim-var kanalına yazmazsanız değerlendirme altına alınmaz.

Sorunlarınız veya yardımlarınız için hiçbir yetkilimiz sizin sorununuzu discord üzerinden çözmekte yükümlü değil, sizin gibi binlerce oyuncuya ev sahipliği yaptık şu anda sitemizde cevaplanmış, çözülmüş, çözüme kavuşturulmuş, bilgi verilmiş 3900 adet destek talebi var.

Kimseye ayrı olarak yardım veremeyiz, lütfen destek için destek talebi açınız.

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet iyi yapılmış sistemler iyi

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
148727

Hepinize iyi tatiller!

Maks hesap sayısı: 1

Gururla yerli!

Umarım ping dikkatinizi çekmiştir :)

LhaewionTaxe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Parayla yetkili satan, düzensiz bir sunucu. Sistemlere v.s. lafım yok. Ha birde survival'ı sırf oyuncu çeksin diye 1.8x tabanlı yapıp eğlenceyi tamamen kısıtlamışlar. Geçen bir moderatör gördüm PXRL adında. Adam dr - görevli (parayla) - moderatör (parayla) geçti. Bunların hepsi 2 günde oldu. Umarım sadık bir parasız yetkili bulup amele gibi çalıştırırsınız. Başarılar!

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Parayla yetkili satan, düzensiz bir sunucu. Sistemlere v.s. lafım yok. Ha birde survival'ı sırf oyuncu çeksin diye 1.8x tabanlı yapıp eğlenceyi tamamen kısıtlamışlar. Geçen bir moderatör gördüm PXRL adında. Adam dr - görevli (parayla) - moderatör (parayla) geçti. Bunların hepsi 2 günde oldu. Umarım sadık bir parasız yetkili bulup amele gibi çalıştırırsınız. Başarılar!
Merhaba, ücretli ile ücretsiz yetkili arasındaki farkı zaten soran her kullanıcıya söylüyoruz.

Survival sunucumuza 2 adet yetkili alındı birisi Ücretsiz Mod emek gösteren biriside ücret ile mod olan.

Ücretsiz olan 2 hafta sonra ihanet etti, arkadaşlarını korudu, dostlarını çağırdı ve ona laf atanları banladı çünkü atılınca kaybedecek birşeyi olmamasıydı.

Ücretli olan ise halendaha devam ediyor.

Amele konusunda ise şu ana kadar alınan hiçbir yetkili sunucunun arka planında güncelleme veya zor bir iş için uğraşmamıştır tek yaptığı iş oyuncularla ilgilenmek ve kendine göre eğlenmek olmuştur.

Geri kalan herşeyi bizzat Kurucu tagındaki kişi yapıyor.

Ayrıca survival hakkındaki şikayetlerinizi survival konumuza yazın lütfen burada skyblock hakkındaki düşüncelerinizi dile getirin.

tolgahan_timur

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Bir Sunucu Olmuş Başarılarınızın Devamını Dilerim...

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılar.

Sandman

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuncu listesi tamamen aldatmaca. Survival sunucusuna giriyorum 130 kişi falan diyor ama global :ciddi: bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı geri kalan klasik survival. İyi forumlar :)

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Oyuncu listesi tamamen aldatmaca. Survival sunucusuna giriyorum 130 kişi falan diyor ama global :ciddi: bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı geri kalan klasik survival. İyi forumlar :)
Merhaba, eğer /m oyuncuismi yerine tab'a basarsanız Sunucumuzdaki survival hariç skyblock oyun oynayan kullanıcılarıda göreceksiniz, Tablolarda yazan oyuncu sayısı bulunduğunuz sunucuya aittir, sadece Lobi'deki geneldir.

Kriyos

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz çok güzel olmuş . Oyunu sizin sayenizde sevdim :D

FurkanBoğar

Play.GizemliOyuncu.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar pluginler çok seksi güzel günlerin olsun basarilar bebeğim