[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - %100 HAS SURVİVAL - ÇETELER - VEİNMİNER - OYUNCU WARPI - HER GÜN EVENT - 0 LAG SINIRSIZ KALİTE

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Survival Güncellemesi

-/auc eklendi [Açık Arttırma]
-Ağaçları kırınca direk düşmesi eklendi [İstek Üzerine]
-Çoğu sunucunun lag olacağı içim yapmadığı Chunk ayarı yapıldı [16 Chunk'a kadar heryeri görebiliyosunuz çoğu sunucuda bu değer 4 olur vede Chunk ne kadar fazla olursa Şeker kamışı farmınız vesaire o kadar uzaktan büyür bunun katkısı çok fazladır.] Peki sizde olmayacakmı? İ9 9900K Dediacted Makinede bir sorun yaratmadığını gördük.
-Hızlı Craft Masası Eklendi [İstek Üzerine]

EfsaneSurvival963

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sunucu Güzel Gözüküyor Ama Sw ye giremiyorum 10 yapmışsınız bekleme süresini rica etsem dc ip atar mısınız

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba Sunucu Güzel Gözüküyor Ama Sw ye giremiyorum 10 yapmışsınız bekleme süresini rica etsem dc ip atar mısınız
Sorunu anlayamadım sık sık tekrar giriş yaparsanız sistem sizi 10 dakika bloklar.

Bekleme süresi yok girişte sık sık giriş yaptığınız zamaN 3 saniyede 2 kere olduğu zaman blokluyor.

NicatAbbasov

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba sunucuya genel bakarsa iyi bir server.
Amma kötü taraflarıda var mesela
yöneticiler iyi diyil bisiy olunca mute atıyolar ben manyak dedim ve 15dk mute yedim yani sadece manyak dedim diyer adam küfür ediyo 7dk mute yiyo ve kafalarına göre v.i.p lerde mute atıyo
sunucu sürümü 1.9 olduğu için iyi build yapmak zor.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba sunucuya genel bakarsa iyi bir server.
Amma kötü taraflarıda var mesela
yöneticiler iyi diyil bisiy olunca mute atıyolar ben manyak dedim ve 15dk mute yedim yani sadece manyak dedim diyer adam küfür ediyo 7dk mute yiyo ve kafalarına göre v.i.p lerde mute atıyo
sunucu sürümü 1.9 olduğu için iyi build yapmak zor.
Yönetici'ler size mute atmaz.

Yüksek ihtimal bir rehber tarafından mute yemişsiniz, rehber attıysa bir sebebi vardır.

Eğer haksız bir mute olduğunu düşünüyorsan destek talebi aç halledelim.

dodorii

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim lag olmasa güzel server bi sıkıntısı yok sadece chat renkleri göz yoruyor.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Kardeşim lag olmasa güzel server bi sıkıntısı yok sadece chat renkleri göz yoruyor.
Lag sorunu hakkında duyuru attık.
Duyuruları takip ederseniz sadece Cumartesi günü Türkiye lokasyon denemeleri için TR Lokasyon BungeeCord kullanmıştık. Bunu bizden Hosting firmasıda test etmemizi istedi.

Sorun şuanda düzelmiş bulunmaktadır.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Teşekkür ediyorum + olarak.

Türkiye sunucular ile artık +600 kişiye kadar lagsız oynayabilirsiniz, Buda sunucumuzun ping değerleri:
Türkiye içi 10ms ile 50ms arası ping alırsınız, ana sunucu bana 160km uzakta olduğu için ben 10ms alıyorum :)
Ekli dosyayı görüntüle 147509
Ekli dosyayı görüntüle 147510

Üsttede dediğim gibi Türkiye sunucu testi başarılı bir şekilde geçti.

ByCenk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya şuanda giriş yapılamıyor bunun sebebi nedir ?

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konu Tasarımı hoşuma gitti ama bazı yerlerde font yüzünden okunmaz hale gelmiş (hakkımızda, sistemler), başarılar dilerim.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucuya şuanda giriş yapılamıyor bunun sebebi nedir ?
Konu Tasarımı hoşuma gitti ama bazı yerlerde font yüzünden okunmaz hale gelmiş (hakkımızda, sistemler), başarılar dilerim.
Merhaba sorunun Giriş sunucusundaki MYSQL Bağlantısından olduğu tespit ettik, bize bu hizmeti veren yer ile görüştük birdaha olmayacağını söylediler sunucu şu an'dan itibaren aktiftir iyi oyunlar.

KinqHakan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İğrenç bi sw, hile serbestmiş. İnsan bi yazar hile serbest felan diye. Bi girdim adamlar full dia, açmışlar hileyi uçarak killaurayla kesiyolar herkesi..

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
İğrenç bi sw, hile serbestmiş. İnsan bi yazar hile serbest felan diye. Bi girdim adamlar full dia, açmışlar hileyi uçarak killaurayla kesiyolar herkesi..
/kurallar menüsüne bakarsanız hile serbest diye yazar.

Sunucumuzda vip'lerde bile fly yok hile ile fly açamazlar antifly diye bir şey var.

Lütfen sallamadan önce tekrar düşünün.

Full dia çünkü adamlar ilk girdiğinde PvP atmadı tam 2 hafta boyunca kasıldılar yeni başladı warp orman'da pvp.

Ayrıca hile yasak diye bir şey göremedim ben.

AxeRaider

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sv de 5 gündür oynuyorum genel olarak yorumum şu :
-yetkililer ilgisiz kurucu ve admin dahil
-sv de vagon ile yolculuk yapılmıyor olduğun yerde takılıp sv den atılıyorsun bunun çözülmesi lazım
-sana yakın duran köylüler belli bir süre sonra kendi kendine siliniyor 8 köy buldum 2 tanesi bu olay yüzünden bomboş kaldı diğerleri uzak olduğu için zarar görmedi şimdilik bu olayın çözülmesi gerekiyor köylüler bu oyunun zinciridir diğer türlü zevk alınmaz oyundan ticaret düşer
-rehberlerin hepsi 5 para etmez görev yaptıkları yok genelde afk bırakıyorlar veya afk numarası yapıyorlar muteleri bazen geç atıyorlar kendi aralarında 2 yetkili olarak kavga ediyorlar ve chati kirletiyorlar tahminimce rehberlerin yaş kitlesi 12-16 arasındadır yaşlarına veriyorum bu hareketlerini hatasız kul olmaz
-sv marketi bana göre işe yaramaz madenlere satın alma eklenmeli sv de kimse altın satmıyor köylü ticaret ve normal köylülerden de alınmadığı için altın bulmakta zorlanıyorum kurucuya bunu söylediğimde geri dönüş dahi yapmadı dediğim gibi ilgisizler
-hep aynı event ayrıca boş event kasa çeşidi arttırılmalı ve eventte her kasanın anahtarından 1 er tane verilmesi bence daha mantıklı olur sv nin çoğu normalde olmayacak kadar zengin zaten bu durumun yeni başlayanlar açısından daha iyi olacağını düşünüyorum adamlar kendi ağzıyla 36 golem sp 26 zombi pigman ve stack stack diğer sp lerden sahip olduklarını söylüyorlar marketteki itemlere satın alma eklenmesi başka oyunculara bağımlılığımızı azaltmak bakımından iyi olur event itemlerini çok faydasız dediğim şekilde değiştirilmesi daha iyi olur
-kasanın birinde içinde 32 altın gözüküyor altın çıkarttığınızda ise 16 altın geliyor bunu 2 kez yaşadım 32 altınım boşa gitti telafi edilmedi giden köylülerimde telafi edilmedi bu kasa hatasını kurucuya yazdığımda afk bırakıp sv den ayrıldı bende rehbere veya admine ilettim hatırlamıyorum hangisi olduğuna bu problemde düzelir inş
-oyuncular rehber yetersizliğinden dolayı birbirlerine çok hakaret ediyorlar tek dertleri hile ile pvp yapmak mc yi bundan ibaret sanıyorlar birde .... yarışması yapıyorlar sürekli ben daha zenginim gibi gibi bu da diğer yaşı büyük oyuncuları rahatsız ediyor bence güzel muhabbet eden hiç görmedim 5 gündür hep aynı konuşmalar aynı senaryo
-yetkililerden ricam vagon ve köylü probleminin çözülmesi kesin olarak + kaybettiğim 20 köylüyü yumurta olarak geri verip telafi etmeleri ve yukarıda yazdığım problemleri çözüp serveri daha iyi hale getirmeleri ricamdır şimdilik bu kadar