[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.16] - 0 LAG GARANTİSİ - 80GB - DUEL/DUELLÖ - Kanatlar - HER GUN EVENT - EMEK-FACTION - Edit Sistemi - YENI AÇILDI!

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
1.jpg

2.png

3.png

fsistemler.png

4.png
6.jpg

PLAY.ENDEROYUNCU.COM
MC.ENDEROYUNCU.COM
OYNA.ENDEROYUNCU.COM

son.png

ForumGamerBuyuk_copy.jpg

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
80 GB wow. Başarılı oynamıştım zamanında.

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başlığa aynı anda emek faction yazıp aynı anda da edit sistemi yazmak :D Girmeye vakit harcamayacağım bildiğimiz sunucular gibi p2w olduğu bariz.

Ender Oyuncu

MC.ENDEROYUNCU.COM
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Başlığa aynı anda emek faction yazıp aynı anda da edit sistemi yazmak :D Girmeye vakit harcamayacağım bildiğimiz sunucular gibi p2w olduğu bariz.
Skype'ı hacker başlığı altında geçen birinin bunları yazması komik, amacımız farklılık biz klasik sunucular gibi alıp alıp önünüze koymuyoruz, denemelisiniz.

Ayrıca p2w dediğiniz şey biraz anlamsız, Para'nın gücü olmayan bir yer gösterir misiniz bana lütfen? Gösteremezsiniz, para sizi her zaman 1-0 öne alır bunu unutmayın sene 2020.

Lütfen bilginiz dahilinde konuşun.

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype'ı hacker başlığı altında geçen birinin bunları yazması komik, amacımız farklılık biz klasik sunucular gibi alıp alıp önünüze koymuyoruz, denemelisiniz.

Ayrıca p2w dediğiniz şey biraz anlamsız, Para'nın gücü olmayan bir yer gösterir misiniz bana lütfen? Gösteremezsiniz, para sizi her zaman 1-0 öne alır bunu unutmayın sene 2020.

Lütfen bilginiz dahilinde konuşun.
Skype'ımı 2011 yılında 11 yaşında iken açtım ki ismimle hala gurur duyarım bana çocukluğumu hatırlatır. Hangi çocuk 10-11 yaşında cmd'den googleyi kapatmaya çalışmadı ki? Emek sunucu denen şey "emek" ile yol alınan "emek" ile gelişilen ve emeği ile gelişen oyuncuların kapıştığı sunucudur. P2W olmayan Minecraft sunucusu şu anda mevcut değil evet 2020 yılındayız aynısını ben de belirttim zaten. Ama siz konuya bakıldığı zaman "emek" tabirini kullanarak click-bait yapıp konuya adam çekiyorsunuz. Yaptığınızın yalancılıktan farkı yok. Emek sunucularda lapis bile olmaz, kaldı ki emek sunucuların hepsi zamanında çatır çatır ayaktaydı gayet güzel satış yapıyorlardı. Adam olana her Minecraft sunucusu ayakta durur, amacı sarece para gütmek olan sunucular nasılda kapanıyor görüyoruz. Ben bu sektörün içinde 14 yaşından beri varım bana "alıp alıp önünüze koymuyoruz" yazmışsınız. Sunucunuz gayet klasik Faction sunucusu.

iMasterOzan

+ PLAY.ITSJERRYANDHARRY.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size 100 satırdan fazla cevap yazabilirim ama, dediklerinizden benim bile haberim yok, 1 kere event yaptığınızı görmedim derken? Event sistemi zaten otomatik olarak çalışıyor, Güncelleme ile alakalı olarak Haftada en az 1 ve ayda toplamda 8'den fazla güncelleme geliyor ki bi aralar her gün 2 tane güncelleme geliyordu, yani sizi yetkili kadromuzdan atmamızdan dolayı bu kadar kötüleme bir yorum yapıyorsanız bilerim ki çekememizliğinizdendir, parayla yetkili satıp kelimesini açıp kendinizin sunucumuzda parayla yetki almaya kalkmanız zaten herşeyi ifade ediyor ki parayla yetkili satış muhabbeti hakkında bilginiz yok, Parayla ücretli yetkili sadece Yetkili kadromuzda en az Rehber rütbesinde olan kişiler alım yapabiliyor o da üst yetki alsalar bile Game Mode 1 geçemeyecek durumda oluyorlar ve zamanla yetkileri artıyor. Tabii yetkili kadromuz 4/4lük değil ama 1 kere hata yapan kişinin 2. defa hata yapmasına izin vermeyiz size diyeceğimiz daha çok şey var fakat şu anda daha fazla sizi düşürmek istemiyorum, galiba diğer parayla yetki aldığınız sunucudanda atıldınız ki şu anda gelip burada sallama yapıyorsunuz.

Ek olarak yan hesabınıza * permi verip sunucumuza grief atmaya çalışmanızdan dolayı yasaklama yemeniz ve onun üstüne İftiradan ban yedim diyorsunuz yazık :(.

Sanırım amacınıza ulaşamadığınız için çok sinirlisiniz :)

İYİ FORUMLAR DİLERİM,

MC.ENDEROYUNCU.COM
Yan hesabıma * permimi ben degil eski yetkiliniz CihanMCL vermiştir. Bunu sizde biliyorsunuz ki sunucunuza grief atmaya çalışmadım. Sadece sizin nasıl yüzsüz olduğunuzu sunucunuzdaki kişilere izah ettim. Beni susturmaya çalışan rehberlerinde yetkisini aldım. Sonra zaten ban yedim. Griefleyecek olsam admin olduğum zaman yapardım, madem sadece yetkililere yetki satiyordunuz neden bana Şef yetkisini sattınız 300 Türk lirasına? Atıldığımı idda ediyorsanız Dm konuşmalarımız duruyor. O konuşmaları buraya atmayacağım, çünkü sizinle aramızdaki özel konuşmalarımızı ifşa etmek etik bir davranış olmaycaktır. Sizin sunucunuzda sizin yüzsüz olduğunuzu ban yedikten sonra zaten gelip söyledim. SennaNetwork'e gelecek olursak. O sunucudan atılmamla ender oyuncu arasında çok fazla fark var çünkü tam 6 ay sonra orda yetkili oldum. Bir de insanlara "Kızlara çok yürüyor" kelimesini kullanmışsınız, bana yürüdüğüm 1 tane kızın ismini verin (Bahar hariç kendisi sevgilimdi bildiğiniz üzere). İftra atmaya gelirsek, siz iftra atmasını benden iyi biliyorsunuz. CihanMCL'yi Banlayip, Cihan istifa etti demeniz ayrı bir ironiydi zaten. Eventlere gelecek olursak 7 ay önce Emek Skyblock sunucunuzdaki event sistemi bozulduğunda sizi oyuna çağırmıştım (/eventyap komutunu uygulanamanız için) Fakat sizin cevabınız "yarin 2x event yaparim"olmuştu. tamam dedim geçtim, ertesi gün geldiğinde erteleyip durdunuz (tam 5 gün boyunca ertelediniz ve 5x olucak dediniz). 5. gün geldiğinde 1 x yapıp bıraktınız :D. Benim istifa etme sebeplerimden bir tanesi ilgisiz ve işe yaramaz bir kurucuların başta olmasıydı. Daha büyük sunucuda moderatörlük yaptım fakat EnderOyuncudaki adminlikten daha iyidi :). CihanMCL neden sana yıldız permi versin diyecekseniz eğer cevaplayayım, kendisi oyunda yokken yan hesabımla gamemode 3 geçip, Hile tespiti yapıp banlıyordum. Bu arada ben sizin çocukça Konularınızla sinirlenmem, sinirlenceğimi düşündüyseniz bu sizin bileceğiniz iştir :D. Admin nickiyle Sılaya yürüyüp suçu bana atmanızdan zaten karakterinizi belli etiniz :D.

Atılmadığımın ve İstifa etmediğimin kanıtı :) :

Bu arada, Hergün güncelleme geldiği için bir LostSky rütbesinin chat rengini 3 ayda değiştirdiniz :D

Tabi siz buna da fake diyeceksiniz hatta yazdığım her şeyi yalanlayacaksınız, fakat bu benim gram umrumda değil. Zaten azcık aklı olan neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlar :)