mc.GreenPVP.net | Efsane Yeniden Geri Döndü! | FFA - ArenaPvP - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tekrardan selamlar, saygılar...
Bu sunucuyu açarken (bu dönem) tutturmak, iyi hit almak vs. gibi hedeflerim yoktu ama bu kadar düşük kalacağımı da zannetmiyordum. PVP sunucuları en azından artık Türkiye'de tutmuyor. Tutan tutmuş, tutturmak için gerçekten büyük şeyler yapmak gerek. Arkamda olan 100-200 kişiye güvendim, daimi kitlemdir - onlarla dahi ilerleyim diye düşündüm ancak olmadı. Bu işleri bıraktığımı falan söylemiyorum, heyecanlanmayın :).
Artık PVP/FFA sunucuları ile uğraşmıycam. Gelecek yaz başka tür bir sunucu açabilirim. Bilmiyorum, belki önceden söylediklerimi artık gerçekleştirme vakti geldi.
Bu PVP sunucuları için çok çalıştım, çok kişiyi üzdüm, hatalar yaptım, vesaire vesaire... Klasik şeyler işte ya :).
Sunucu bu ay kapandıktan sonra bir daha açılmayacaktır. Bakınız, bu sunucuyu kast ediyorum. Lütfen başka sunucu açtığımda boş beleş laf yapmayınız :).
Kimseyle bir problemim olsun istemiyorum artık. Kendi çapımda takılırım. Balonum söndü artık.

Kendinize iyi bakın, benim ne olduğumu unutmayın. Hayat sürprizlerle doludur.
Gören olur-olmaz, bilemiyorum. Pek ilgilenmiyorum da aslına bakarsanız :).

Hayat güzel, çiçekler falan...

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tekrardan selamlar, saygılar...
Bu sunucuyu açarken (bu dönem) tutturmak, iyi hit almak vs. gibi hedeflerim yoktu ama bu kadar düşük kalacağımı da zannetmiyordum. PVP sunucuları en azından artık Türkiye'de tutmuyor. Tutan tutmuş, tutturmak için gerçekten büyük şeyler yapmak gerek. Arkamda olan 100-200 kişiye güvendim, daimi kitlemdir - onlarla dahi ilerleyim diye düşündüm ancak olmadı. Bu işleri bıraktığımı falan söylemiyorum, heyecanlanmayın :).
Artık PVP/FFA sunucuları ile uğraşmıycam. Gelecek yaz başka tür bir sunucu açabilirim. Bilmiyorum, belki önceden söylediklerimi artık gerçekleştirme vakti geldi.
Bu PVP sunucuları için çok çalıştım, çok kişiyi üzdüm, hatalar yaptım, vesaire vesaire... Klasik şeyler işte ya :).
Sunucu bu ay kapandıktan sonra bir daha açılmayacaktır. Bakınız, bu sunucuyu kast ediyorum. Lütfen başka sunucu açtığımda boş beleş laf yapmayınız :).
Kimseyle bir problemim olsun istemiyorum artık. Kendi çapımda takılırım. Balonum söndü artık.

Kendinize iyi bakın, benim ne olduğumu unutmayın. Hayat sürprizlerle doludur.
Gören olur-olmaz, bilemiyorum. Pek ilgilenmiyorum da aslına bakarsanız :).

Hayat güzel, çiçekler falan...
reklamsız tutmasını beklemek saçma zaten ben büyük bi sunucu kursam en az 500tl reklam parası ayırırdım youtuberlara vermek için özellikle

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
reklamsız tutmasını beklemek saçma zaten ben büyük bi sunucu kursam en az 500tl reklam parası ayırırdım youtuberlara vermek için özellikle
Muratcım, eğer reklam yapmak isteseydim, yapardım.
Sıkıldım çabalamaktan be kardeşim, zamanımı, günlerimi harcıyorum. Emek veriyorum, karşılığını zamanında aldık. Sonrası gelmedi.
Velhasıl kelam, hayat güzel, çiçekler falan...

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Muratcım, eğer reklam yapmak isteseydim, yapardım.
Sıkıldım çabalamaktan be kardeşim, zamanımı, günlerimi harcıyorum. Emek veriyorum, karşılığını zamanında aldık. Sonrası gelmedi.
Velhasıl kelam, hayat güzel, çiçekler falan...
bence bırak minecraftti io oyunu yap xD. Cidden çok güzel ya io oyunları şuna bağımlı oldum https://www.lordz.io/

baran125460

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam hologram li top10 eklentisini paylaşabilirmisiniz

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu bugün gün boyunca açıktır. Bu günden sonra GreenPVP ismini pek duymayacaksınız.

Piyasaya geri dönen FunnyPvP'yi bizim yokluğumuzda "bizi" bulmak için kullanabilirsiniz dostlar.
Boş vakitlerimde her daim FunnyPvP'de olucam.
funnypvp.rabisu.com
mc.greenpvp.net (ve diğerleri)

OlcayDmryrk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Piyasaya geri dönen FunnyPvP'yi bizim yokluğumuzda "bizi" bulmak için kullanabilirsiniz dostlar.
Boş vakitlerimde her daim FunnyPvP'de olucam.
funnypvp.rabisu.com
mc.greenpvp.net (ve diğerleri)

Böylece sunucu kapalıyken birbirimizden kopmayacağız Ali Abi :) Ben de takılmaya yer arıyordum zaten.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok fazla anımız oldu bu sunucuda, onbinlerce üyeye sahip olduk, ilkleri gerçekleştirdik, dost edindik, oyuncularımızın tanışmasını - kaynaşmasını sağladık.
GreenPvP sunucusunda son döneme dek yanımda olan herkese teşekkür ediyorum.
Bu sefer cidden bir daha açılmamak üzere kapattığımızı söylemiştim ancak yinelemek istedim.
Alan adı satıldı. Eğer arkadaş alan adını kullanıp aynı adda bir sunucu açar ise ekipten kimsenin alakası olmadığını bilmenizi isterim.
İyi günler dilerim.