mc.GreenPVP.net | Efsane Yeniden Geri Döndü! | FFA - ArenaPvP - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Tekrardan selamlar, saygılar...
Bu sunucuyu açarken (bu dönem) tutturmak, iyi hit almak vs. gibi hedeflerim yoktu ama bu kadar düşük kalacağımı da zannetmiyordum. PVP sunucuları artık en azından Türkiye'de tutmuyor. Tutan tutmuş, tutturmak için gerçekten büyük şeyler yapmak gerek. Tutturduğımı tutturdum, tuttuğumu tuttum :). Arkamda olan 100-200 kişiye güvendim, daimi kitlemdir - onlarla dahi ilerleyim diye düşündüm ancak olmadı. Bu işleri bıraktığımı falan söylemiyorum, heyecanlanmayın :).
Artık PVP/FFA sunucuları ile uğraşmıycam. Gelecek yaz başka tür bir sunucu açabilirim. Bilmiyorum, belki önceden söylediklerimi artık gerçekleştirme vakti geldi.
Bu PVP sunucuları için çok çalıştım, çok kişiyi üzdüm, hatalar yaptım, vesaire vesaire... Klasik şeyler işte ya :).
Sunucu bu ay kapandıktan sonra bir daha açılmayacaktır. Bakınız, bu sunucuyu kast ediyorum. Lütfen başka sunucu açtığımda boş beleş laf yapmayınız :).
Kimseyle bir problemim olsun istemiyorum artık. Kendi çapımda takılırım. Balonum söndü artık.

Kendinize iyi bakın, benim ne olduğumu unutmayın. Hayat sürprizlerle doludur.
Gören olur-olmaz, bilemiyorum. Pek ilgilenmiyorum da aslına bakarsanız :).

Hayat güzel, çiçekler falan...

Orantısız zekamı konuşturduğum metnimin sonuna geldiniz. Kendinize iyi bakın.

Son düzenleme:

Mrtol

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Şimdiye kadar açılmış en iyi PvP sunucularından biri, hep öyleydi zaten. Başarılarının devamını dilerim dostum :).

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
iğrenç sunucu ıyk keşke ölsen

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çekemeyenler direk basmış piyasayı. Çekemeyen anten taksın. Bu arada sunucu çok hoj.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kitlesi hariç çok güzel ve Türkçe'ye çok iyi bir şekilde uyarlanmış. Şu an sunucu yeni olduğu için oyuncu sayısı düşük ama bu git gide artacak ve çok iyi bir sunucu olacak :). - GVIP MustafaYigit :şapka:

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorum yapan herkese teşekkürler.
0.3 güncellemesi bugün saat 11:00 sularında gelecek.
CTF (Bayrak Kapmaca) ALPHA olarak eklenebilir.
Hile koruması aktif edilecek. Her zaman olduğu gibi Fly, Speed vs. basit sorunlar için sadece. Aura gibi yüksek efor gerektirecek hileleri engellemeye çalışma gibi bir niyetim yok.
Bulduğum sorunları düzelticem.

v0.3 - Düzenlemeleri & Güncellemesi detayları:
  • TOP 20 düzenlendi.
  • Yetkili hesaplarının güvenliği artırıldı.
  • LiteBans mesajları düzenlendi (LuckyMC yazıları kalmış :D).
  • Hile koruması aktif edildi (SAC & PAC & AAC). AAC crack, yalan söyleme ihtiyacı duymuyorum.
  • Sistemlerde düzenlemeler yapıldı.
  • Harita güvenliği artırıldı. eZP eklentisi daha seri çalışıyor artık.
  • Tab ile komut & nick tamamlama sorunları düzeltildi, bazı komutlar engellendi.
  • 1.8 harici sürümlerle giriş yapınca oluşan chunk sorunları düzeltildi.
  • Scoreboard optimize edildi.
  • UHC FFA harita temizleme esnasında oluşan lag artık daha kısa sürecek.
  • AuthMe Fast Login Bug fixlendi.
  • CTF Alpha sürümü kodlamaları bitirildi. Sunucuya hafta sonu eklenebilir. Harita bekleniyor.
  • Vuruşlar (hitler) toparlandı. Sekme sorunları, olta atışında oluşan senkron hatası düzeltildi.
  • Herobrine kaldırıldı.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum yapan herkese teşekkürler.
0.3 güncellemesi bugün saat 11:00 sularında gelecek.
CTF (Bayrak Kapmaca) ALPHA olarak eklenebilir.
Hile koruması aktif edilecek. Her zaman olduğu gibi Fly, Speed vs. basit sorunlar için sadece. Aura gibi yüksek efor gerektirecek hileleri engellemeye çalışma gibi bir niyetim yok.
Bulduğum sorunları düzelticem.

v0.3 - Düzenlemeleri & Güncellemesi detayları:
  • TOP 20 düzenlendi.
  • Yetkili hesaplarının güvenliği artırıldı.
  • LiteBans mesajları düzenlendi (LuckyMC yazıları kalmış :D).
  • Hile koruması aktif edildi (SAC & PAC & AAC). AAC crack, yalan söyleme ihtiyacı duymuyorum.
  • Sistemlerde düzenlemeler yapıldı.
  • Harita güvenliği artırıldı. eZP eklentisi daha seri çalışıyor artık.
  • Tab ile komut & nick tamamlama sorunları düzeltildi, bazı komutlar engellendi.
  • 1.8 harici sürümlerle giriş yapınca oluşan chunk sorunları düzeltildi.
  • Scoreboard optimize edildi.
  • UHC FFA harita temizleme esnasında oluşan lag artık daha kısa sürecek.
  • AuthMe Fast Login Bug fixlendi.
  • CTF Alpha sürümü kodlamaları bitirildi. Sunucuya hafta sonu eklenebilir. Harita bekleniyor.
  • Vuruşlar (hitler) toparlandı. Sekme sorunları, olta atışında oluşan senkron hatası düzeltildi.
  • Herobrine kaldırıldı.
AAC ile çok basit bir şekilde engellenebiliyor..

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AAC pek bir işe yaramıyor. Edit gerekiyor ve crack olduğu içinde kaybı çok. Benim amacım Fly, Speed vs. engellemek olduğu için diğerlerini pek önemsemiyorum.
AAC'nin son sürümünde Hitbox metotuyla engelleniyor tabi sunucunun spigotunun 1.9+ olması gerekiyor.

bilektuğrul

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya bu hafta sonu ya da gelecek hafta sonu sunucu 1.9-1.12 veya sadece 1.12 olarak yoluna devam edecek.
1.8 denilen lanet sürümden bir şey olmayacak. Oyuncu yok zaten, 1.12 olalım gelenlerde adam gibi oyuncu olsun.
Hiç sevmem ama, klasikten pek ötede olmasa bile zevk verecek bir Faction sunucusuna çevirebilirim. Ama bu dönem değil.