MC.GREENPVP.NET (1.8-1.12) | Türkiye'nin En İyi PvP Sunucusu! | UHCFFA & ARENAPVP & OITC & UHCPARTY & SGFFA

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konudan görüldüğü kadarıyla kaliteli bir sunucuya benziyor, iyi forumlar! xD <3

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konudan görüldüğü kadarıyla kaliteli bir sunucuya benziyor, iyi forumlar! xD <3
Teşekkürler!

2.4 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 kit sistemi (aynı zamanda UHCMeetup ve UHC FFA oyunlarını da ilgilendiriyor) tamamen baştan yazıldı. Her açıdan daha tasarruflu artık sistem. Oyuncular kitlerini yeniden kaydetmek zorunda sistem yeniden yazıldığı için
  • 1vs1 sisteminde bulunan ufak bir hata giderildi. Sistem yeniden yüklendiğinde arenaları temizlemiyormuş, onu düzelttim.
  • Tüm sistemlerde ufak değişiklikler yaptım. Artık tüm sistemler daha tasarruflu. Elimden geldiğince performans artışı sağlamaya çalışıyorum.
  • Market yenilendi. Artık ayrı GUI'ler yok, tek GUI üzerinde yapıyorsunuz her işlemi.
  • Bounty sıralaması ile alakalı bir sorun düzeltildi.
  • Blok koyma ile alakalı sorunlar düzeltildi.
Öyle işte.

2.4.1 güncellemesi detayları:
  • Sıralama sistemi güncellendi. TOP 5 dışında olsanız bile sıralamanızı görebiliyorsunuz artık. Her 15 dakikada bir yenileniyor.
  • NPC'ler ile alakalı ufak sorunlar düzeltildi.
1529222754074.png

1529222771473.png

Son düzenleme:

Batuhan_23_

Mc.GreenPvP.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuz Başarılı UhcFFA SGFFA 1vs1 Filan Çok iyi İlerde yeni Adımlar Atmanız Dileğiyle

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.4.2 güncellemesi detayları:
Bu güncellemede daha çok tasarım ile alakalı ufak şeyler yaptık.
  • TAB listesinin tasarımı güncellendi.
  • /rütbe komutunun tasarımı güncellendi. Rütbeler için gerekli öldürme sayıları da değiştirildi.
  • Duyurular düzenlendi.
  • Scoreboard düzenlendi.
  • /ping komutunda ufak bir değişiklik yapıldı.
  • /vipbilgi komutu güncellendi. GUI eklendi.
  • Bounty sıralamasını yanlışlıkla silmişiz, yeniden eklendi ve 25 kişiden 30 kişiye yüksektildi.
Görseller:

1529314455729.png

1529314800253.png

Dediğim gibi, Türkiye'nin en kaliteli PvP sunucusu GreenPvP. Gelişmeye devam ediyoruz. Değerimizi bilmeyen lanet olası kitleye zorla öğreticez ne denli geniş bir vizyonumuz olduğunu.
Sıktı amatörlük.

Batuhan_23_

Mc.GreenPvP.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Değerimizi bilmeyen lanet olası kitleye zorla öğreticez ne denli geniş bir vizyonumuz olduğunu.
Sıktı amatörlük.
" Sadece Sunucunun Aktifliği Düşük Buda Düzelirse O zorla Öğrenen Kitle Kolaylıkla Öğrenecek.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.4.3 güncellemesi detayları:
  • Oyunlar menüsü ve 1vs1 menüsü güncellendi. Artık ikiside otomatik olarak güncelleniyor. GIF aşağıda olacak. Tam anlamayabilirsiniz, sunucuya gelip tam olarak görmeniz daha iyi :).
  • CTF kabataslak olarak kodlandı. En geç 3 gün içinde sunucuda olacak. (/ctf)
  • OITC'ye dokunulmazlık süresi eklendi (5 saniye).
  • VIP'lere özel giriş mesajı eklendi.
  • TAB listesinin animasyonu kaldırıldı. Görseli altta.
  • Rütbe sistemiyle alakalı sorunlar düzeltildi.
  • Merdivenin Kralı oyununun alanı büyütüldü.
  • Duel isteği geldiğinde kabul edilmesi için bir eşya geliyor artık envanterinize.
  • Haftalık Hediye eklendi. 5000 Bounty veriyor.
  • Merdivenin Kralı oyununa Premium eklendi (:D). 1.5K Bounty veya 5 Kuruş ile satın alınabilir.
  • Ufak sorunlar giderildi.

1529389629896.png

G.

Son düzenleme:

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.4.4 güncellemesi detayları:
  • 1vs1 menüsündeki ufak bir hata giderildi.
  • Oyunlar menüsünde eşyaların değişmesi kaldırıldı ancak otomatik güncelleme sistemi halen mevcut.
  • Duyurularda kullandığımız renkler tamamen değişti. Bu değişimle beraber sunucuyu komple yeniden renklendirmeye başladık.
  • OITC oyun içi mesajları değiştirildi.
  • Scoreboard düzenlendi.
  • Sohbet sistemi elden geçirildi, kelime engelleme sistemi güncellendi ve renk kodu kullanımı engellendi.
  • Artık sohbette bir oyuncunun isminin üstüne tıklarsanız istatistiklerini görebilirsiniz.
  • İstatistiklerin daha hızlı gösterilmesini sağlayan ufak bir düzenleme yapıldı.
  • Hile korumasında düzenlemeler yapıldı.
G.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
2.4.5 güncellemesi detayları:
  • Duel sisteminde olan kritik bir hata giderildi, @UlasBuyukdag31'e teşekkürler.
  • /vipbilgi komutu tamamen YAML'a taşındı. Tasarruf ve hız artışı sağlandı.
  • Scoreboard yine, yeni, yeniden değiştirildi. Bir daha değişmeyecek.
  • Duyurular üzerinde bulanan komutlar artık JSON sayesinde çalışabiliyor.
    Mesela burda bulunan /dd komutuna bastığınızda istatiklerinizi görmüyorsunuz. /dd komutunu kullanıyorsunuz :D.
  • /discord komutu düzenlendi.
  • Rütbe sistemi baştan yazıldı.
  • Can yenilenmesi ile alakalı ufak bir sorun giderildi.
  • Sohbet koruması düzenlendi.
Bugünlük bu kadar :).

Son düzenleme:

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Selam dostlar.
Dün biraz değişiklikler yaptık, ufak tefek düzenlemeler vs. ama çoğunu unuttum. Bu konuda sıkıntılarım var biraz :D.
Başka bir konu hakkında konuşmak istedim sizinle, sunucu hakkında. Korkmayın yine kapanma vs. diye zırlamıycam :D.
Ufak bir sunucu var forumda, sörvayvıl ve bir.sekiz bir sunucu. Sahibi kerizlerin dinini sömürüyor, paranın dıbına vurup kaçıyor bazen gelip. Jet Fadıl hesabı. #tüksenefsdurrrrrrxdddd diye taglar falan açıyo. "KARDAŞLARIM" falan diyo yani, dar paça hesabı. Nargile elinde serverde 25 kişiyi görüp masturbasyon yapan biridir kesin.
Adamlar "SİZİN İÇİN SÖRVIR AÇEYOZZZZZZZZZZZZZ" diyor, 2 saldırı oluyor, 10 15 VIP satıyor sonra kaçıyor. Para için açıyorlar, dininizi sömürüyorlar.
Ben bu para kazanma mevzusuna, kendim için bir açıklık getirmek istedim.
Sunucudan şu ana kadar ciddi bir para kazanmadım, bana göre büyük rakamlar değil yani. 450 TL'ye LuckyMC sunucumu sattım. Ondan önce de 60 ya da 70 TL'ye ufak şeyler satmıştım ama ben hiçbir zaman para kazanmak için sunucu açmadım. Sattığım VIP'lerden "1 KURUŞ" bile kendime almadım, sunucuya verdim. Sunucuya para vermediğimi asla inkar etmedim. Her dönem bir arkadaşımı silkeleyip açıyorum :D. Yalan söyleyerek bir yerlere gelme gibi bir gayem yok. Olduğum yer, çalışmalarım, başarılarım falan fistan her şey ortada.
Bu #TÜKKENXDPROOOOEFSANEEEEEEE diyen arkadaşlardan olmayacağım asla. Zaten öyle bir kişiliğim yok. Param da var, arkadaşım da, dostum da. Kimsenin bana vereceği 10, 15 TL'ye muhtaç değilim. Kimsenin dinini sömürüp öyle dinime bağlıyım, şöyleyim demem. Kimseyi ilgilendirmez bu durum.
Beni bilen bilir, bilmeyenler için Google yeter. Büyük bir adam mıyım? Hayır. Kendi çapımda bir şeyler başardım bu MC sunucularında, o kadar. Gerçek hayatta ne başardım? Ne bileyim la.
Çok uzadı bu, iyi günler.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selam dostlar.
Dün biraz değişiklikler yaptık, ufak tefek düzenlemeler vs. ama çoğunu unuttum. Bu konuda sıkıntılarım var biraz :D.
Başka bir konu hakkında konuşmak istedim sizinle, sunucu hakkında. Korkmayın yine kapanma vs. diye zırlamıycam :D.
Ufak bir sunucu var forumda, sörvayvıl ve bir.sekiz bir sunucu. Sahibi kerizlerin dinini sömürüyor, paranın dıbına vurup kaçıyor bazen gelip. Jet Fadıl hesabı. #tüksenefsdurrrrrrxdddd diye taglar falan açıyo. "KARDAŞLARIM" falan diyo yani, dar paça hesabı. Nargile elinde serverde 25 kişiyi görüp masturbasyon yapan biridir kesin.
Adamlar "SİZİN İÇİN SÖRVIR AÇEYOZZZZZZZZZZZZZ" diyor, 2 saldırı oluyor, 10 15 VIP satıyor sonra kaçıyor. Para için açıyorlar, dininizi sömürüyorlar.
Ben bu para kazanma mevzusuna, kendim için bir açıklık getirmek istedim.
Sunucudan şu ana kadar ciddi bir para kazanmadım, bana göre büyük rakamlar değil yani. 450 TL'ye LuckyMC sunucumu sattım. Ondan önce de 60 ya da 70 TL'ye ufak şeyler satmıştım ama ben hiçbir zaman para kazanmak için sunucu açmadım. Sattığım VIP'lerden "1 KURUŞ" bile kendime almadım, sunucuya verdim. Sunucuya para vermediğimi asla inkar etmedim. Her dönem bir arkadaşımı silkeleyip açıyorum :D. Yalan söyleyerek bir yerlere gelme gibi bir gayem yok. Olduğum yer, çalışmalarım, başarılarım falan fistan her şey ortada.
Bu #TÜKKENXDPROOOOEFSANEEEEEEE diyen arkadaşlardan olmayacağım asla. Zaten öyle bir kişiliğim yok. Param da var, arkadaşım da, dostum da. Kimsenin bana vereceği 10, 15 TL'ye muhtaç değilim. Kimsenin dinini sömürüp öyle dinime bağlıyım, şöyleyim demem. Kimseyi ilgilendirmez bu durum.
Beni bilen bilir, bilmeyenler için Google yeter. Büyük bir adam mıyım? Hayır. Kendi çapımda bir şeyler başardım bu MC sunucularında, o kadar. Gerçek hayatta ne başardım? Ne bileyim la.
Çok uzadı bu, iyi günler.

Adam gibi adam.