MC.KASABANETWORK.COM | Emek Skyblock Zevki! | Aktif! (1.8.X) | Eski Skyblock Sadeliği!

KasabaNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
115600

ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Selamlar! Sunucumuz 10.10.2018 tarihinde Skyblock sunucusu olarak tam hizmete açıldı. Oyuncu sayısı rekorumuz ise 12.12.2018 tarihinde 94 oyuncu ile kırıldı!
Oyuncuların yorumlarını dikkate alarak görüş ve önerilerinizi tüm yetkili kadrosu olarak gözden geçirerek sizin istediğiniz bizim de yaptığımız bir yönetim biçimiyle yaklaşık 3 ay 7/24 açık bir şekilde özgün ve yarısından çoğunun istek eklentiler ile oluşturulduğu ve geliştirildiği sunucumuz ne yazık ki yönetim kadrosundaki olumsuzluklar sonucu kapatıldı. Yakın bir geçmişte sunucu geliştiricisi ve kurucusu SalgamSuyu eski yönetim ekibindeki birkaç kişiyle sunucuyu tekrar açmaya karar verdi.
115601

Oyuncularımıza en iyi hizmeti sağlayarak gecikmesiz bir Skyblock zevki sunmak. Ekibimiz tarafından hazırlanan düzenli sistemler ve kurallar ile oyun zevkini doruklarda yaşayabileceksiniz!
115602

Oyun zevkinden ödün vermemek amacıyla sizler ile her daim iletişimde olacak destek ekibimiz hazır olacaktır. Vizyonumuzu gerçekleştirme hedefiyle sizlere gerekli tüm hizmetleri sunmak için ekibimiz adına ve KasabaNetwork adına çalışacak güvenilir ve işinde profesyonel kişiler seçtik. Sizlere oyununuzdan usandırmamak amacıyla her daim görevlerinde olacak ve destek talepleriyle ilgilenecek ekibimiz ile her türlü soruna hızlıca ulaşabileceksiniz.
115603

Oyuncu değerlendirmelerine önem veren, sunucuya bağış yapanla yapamayanı ayırt etmeyen ve her zaman "Oyuncu her daim haklıdır." mantığıyla hareket eden yönetim ekibimiz sayesinde, sizlere gecikmesiz ve gerçekten emeklerinizin boşa çıkmayacağı bir Skyblock sunucusu hazırlıyoruz. Bu zamana kadar herhangi bir projemizi görmemiş olabilirsiniz fakat KasabaNetwork ismi önderliğinde gerçekten kararlıyız. Sunucumuzun en ince ayrıntısına bile yönetim ekibinin eli değdiğinden dolayı, sunucumuzun çoğu parçası bizzat ekibimiz tarafından yapılmış, el emeği görmüş şeylerle doludur. Her sunucu gibi mutlaka bizim de bir miktar kazanç sağlamamız gerekiyor ki sunucumuzu ilerletip, siz oyuncularımıza daha iyi hizmet verebilelim ve daha büyük şeylere imza atabilelim. İlk olarak Skyblock olarak planladığımız sunucumuz, daha sonra HUB'a geçiş yapacaktır. Bu yolculukta bizimle birlikte olan tüm oyuncu ve ekibimize teşekkür ederiz.
115604

115594

115595

115597

115598

115599

Sunucumuz 27.04.2019 Yani Bugün Saat 17:30'da Açılacaktır. Sunucumuzda Sizleri Görmekten Mutluluk Duyarız. İyi Forumlar...

Site: www.kasabanetwork.com
İP: mc.kasabanetwork.com
Sürüm: 1.8x

Son düzenleme:

Matric142

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncedende oynuyordum vip almıştım çok gelişmiştim çok güzel bir sunucuydu ve şimdi yeni map ve yeni sistemler gelmiş çok güzel olmuş sunucu açılsın oynayacağım...

BoesDart

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten uzun zamandır görmek istediğim sunucu türlerinden.. Başarılarınızın devamını dilerim. 10/10 veriyorum. Çok hoş bir sunucunuz var

KasabaNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncedende oynuyordum vip almıştım çok gelişmiştim çok güzel bir sunucuydu ve şimdi yeni map ve yeni sistemler gelmiş çok güzel olmuş sunucu açılsın oynayacağım...
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Çok fazla değişiklik yapıp geliştirdik sunucumuzu. Sizi de aramızda görmek isteriz.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Konu tasarımı acilen geliştirilmeli.

BoesDart

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı acilen geliştirilmeli.
Sunucuyu yakından takip etmeye başladım da, bence konu tasarımı o kadar da kötü değil. Yani güzel de değil fakat ortalama bir konu tasarımına sahip bence. Sunucuda girip oynayınca aslında o kadar da konu tasarımının önemli olmadığı anlaşılıyor.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Sunucuyu yakından takip etmeye başladım da, bence konu tasarımı o kadar da kötü değil. Yani güzel de değil fakat ortalama bir konu tasarımına sahip bence. Sunucuda girip oynayınca aslında o kadar da konu tasarımının önemli olmadığı anlaşılıyor.
Adamlar direk yazı yazmış ne ortalaması :D

BoesDart

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adamlar direk yazı yazmış ne ortalaması :D
Açıkca söylemek gerekirse evet bu kötü bir şey ama yazıların-içeriği, üslubu vs-çok hoşuma gitti sunucuda girip bizzat oynadım da sunucu 10/10 hakediyor konu tasarımına ise 4/10 veriyorum iyi forumlar

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Açıkca söylemek gerekirse evet bu kötü bir şey ama yazıların-içeriği, üslubu vs-çok hoşuma gitti sunucuda girip bizzat oynadım da sunucu 10/10 hakediyor konu tasarımına ise 4/10 veriyorum iyi forumlar
Neyse uzatmayalım. İyi Forumlar

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Oyuncu değerlendirmelerine önem verdiğimizden dolayı her türlü eleştiriye açığız. Sunucumuzun gösterişli olmadığının farkındayız, bunu bilerek yapıyoruz. Uzun bir süre de sadelikten ödün vermeyeceğiz. Eski Skyblock kitlesi tarafından özlenen eski Skyblock sadeliği istendiğinden dolayı konu tasarımından tutun her şeyi sade ve gelişmiş şekilde sunmak istedik. :)