.

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
KONU KİLİT​

Ekli dosyalar

• spawn.png
    spawn.png
    388.4 KB · Görüntüleme: 539
  • 1526784174161.png
    1526784174161.png
    1.9 KB · Görüntüleme: 2,858
Son düzenleme:

AlexTheCoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı İdare Eder Sunucu Güzel Daha Fazla Resim Eklenebilir Sunucu Değerlendirmesi 10/6

AlexTheCoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler efendim. :şapka: Sunucu değerlendimesi 10/6 demişsiniz nereden kırdınız 4 puanımızı :)
Sunucunuza Geldim ADım AlperASN'idi Gezindim Fakat Bu Gezinti Hoşuma Gitmedi Spawn'ınız Alıntı Değişiklik Yapıp Kullanmışsınız 2 Puan Ordan Kırdım 2 Puanda Kasa Açarken Çok Efect Çıkıyor Bence Onu Iptal Edin Çünkü Bilgisayarı Kötü Olan Var Ekran Kartı Olmayan Var Bu Efectler Dahada Kastırır !

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza Geldim ADım AlperASN'idi Gezindim Fakat Bu Gezinti Hoşuma Gitmedi Spawn'ınız Alıntı Değişiklik Yapıp Kullanmışsınız 2 Puan Ordan Kırdım 2 Puanda Kasa Açarken Çok Efect Çıkıyor Bence Onu Iptal Edin Çünkü Bilgisayarı Kötü Olan Var Ekran Kartı Olmayan Var Bu Efectler Dahada Kastırır !
Spawnımız alıntı değildir. LiteNW ekibi tarafından yapılmıştır, başka sunucuda görmüş olabilirsin çünkü daha önceki sunucularımda da kullanıyordum ve bir ortağım benden izinsiz hırsızlık yapıp paketimi paylaşmıştı o yüzden :) Kasa konusunda haklısınız ama bende biraz gıcığım ona :) :yıkıl:

AlexTheCoder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawnımız alıntı değildir. LiteNW ekibi tarafından yapılmıştır, başka sunucuda görmüş olabilirsin çünkü daha önceki sunucularımda da kullanıyordum ve bir ortağım benden izinsiz hırsızlık yapıp paketimi paylaşmıştı o yüzden :) Kasa konusunda haklısınız ama bende biraz gıcığım ona :) :yıkıl:
Dünyada Böyle Ş*******'lerde Bulunmakta Malesef

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı alıntı gibi geldi neyse başarılar.

amiral

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımını bizzat ben yapmışımdır. İkonlardan tutun yazılara kadar MineTürk'ün konu tasarımı bana aittir. Bu aciz arkadaşlar onu kopyalamış ve ne benden ne de Yiğit'ten izin almıştır. Tasarımın orjinali Behance adresimde duruyor.
https://www.behance.net/gallery/64832553/minetuerk

İkon ve o ikonların altındaki yazıları da ben yazdım bizzat lâkin o konuyu verirsem reklama giriyor maalesef. Ayrıca konu tasarımı değiştirilmez ve yalan söylenmeye devam ederse bu piyasada sizi yaşatmayacağımı bilin. Bu bir tehdit değil, yapacağım bir şeydir.

NOT: Esinlenmek, biraz alıntı yapmak, bir fikrin üstüne yeni şeyler eklemektir. Siz direkt kopyala yapıştır yapmışsınız.

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MC.LITENW.ORG

Son düzenleme:

GodTRMC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını bizzat ben yapmışımdır. İkonlardan tutun yazılara kadar MineTürk'ün konu tasarımı bana aittir. Bu aciz arkadaşlar onu kopyalamış ve ne benden ne de Yiğit'ten izin almıştır. Tasarımın orjinali Behance adresimde duruyor.
Behance

İkon ve o ikonların altındaki yazıları da ben yazdım bizzat lâkin o konuyu verirsem reklama giriyor maalesef. Ayrıca konu tasarımı değiştirilmez ve yalan söylenmeye devam ederse bu piyasada sizi yaşatmayacağımı bilin. Bu bir tehdit değil, yapacağım bir şeydir.

NOT: Esinlenmek, biraz alıntı yapmak, bir fikrin üstüne yeni şeyler eklemektir. Siz direkt kopyala yapıştır yapmışsınız.
İlk olarak siz konuyu minetürk için yaptınız ve minetürkün sahibi kadir.
İkinci olarak kadire sorabilirsiniz ondan izin aldım. Böyle bir yorum yapıp konuma gereksiz mesaj atmak yerine en azından sorsaydınız keşke.
[automerge]1526992635[/automerge]
gece gece güldürdün ALLAH da seni güldürsün kadir benim kardeşimdir aynı zamanda ortağım bana sormadan bu izni vermez :) kendisi geldiginde gerekli cevabı verecek
[automerge]1526924185[/automerge]

cansın kardeşim
Gerekli cevabı aldın heralde kadirden :)
[automerge]1526993030[/automerge]
Değerli yorumlarınızı bekliyorum :)

Son düzenleme: