mc.liteturk.net | ARADIĞIN O FACTİON SUNUCU | En Yenilikçi Sunucu!

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı geliştirilmeli, haritalar sade fakat hoş gözüküyor. Bol şans!

MelihElkoca

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yakışıyor mu bu tarz şeyler yapmak? Değer mi 2 3 oyuncu sunucuna girecek diye başka insanların discord sunucusunda reklam yapmak? daha önce de selam vermişsin utanmadan?

Ekli dosyayı görüntüle 191375

Ekli dosyayı görüntüle 191377
''2 3 oyuncu'' lafınız ile oyunculara verdiğiniz değeri görmüş bulunmaktayız. Oyuncuların kendilerini değerli hissettikleri, vakitlerinin karşılığını alabilecekleri gerçek bir sunucu için çabalıyoruz.

anlootr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maalesef çok beğenmedim klasik hazır paketli sunucu.

AhmedKeremHD

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Aşırı iddialısınız ancak resimlerden gördüğüm kadarıyla dümdüz bir faction sunucusu yapmışsınız. Pek yeni özellik yok gibi.

MelihElkoca

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aşırı iddialısınız ancak resimlerden gördüğüm kadarıyla dümdüz bir faction sunucusu yapmışsınız. Pek yeni özellik yok gibi.
Merhabalar yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim, konu tasarımımız geliştirelecek. Pek yeni özellik yok gibi, diyerek oyun içine girmeden yorum yaptığınız anlıyorum. Sizi oyunu oynamaya davet ediyorum. Ondan sonra tekrardan değerlendirirsiniz teşekkürler.

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Konu tasarımı güzel ancak sistemler alanı eklenmeli onun dışında güzel :)

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya ilk girdiğimden itibaren yetkililerin aktif olduğunu gördüm ve gayet güzel bir sistem oturtmuşlar. Lapis kazarken size gelen madenci şansı, gururu tarzı şeyler gerçekten farklılık katıyor. Ekstra olarak level sistemi de oyuncular arasında yeni bir ekonomik pazar geliştirebilir. Ekstra olarak boss sistemi şu anlık kapalı ama /yetenek kısmındaki yetenekler gerçekten pvpye ayrı tad katacak gibi duruyor. Umarım çizgilerini bozmadan böyle devam ederler.
Arkadaşa katılıyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum sunucuya 1-2 oyun eklemelisiniz.

STORMI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tasarımı üstünde biraz daha çalışabilir ancak güzel. Aktif yetkili olması güzel. Lapis ve Vipedit dışında diğer warplar hoş tasarlanmış. Sistemler olarakta normal bir faction oyuncusu ne isterse onlar bulunmakta.

fuckboybloodbath

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı üstünde biraz daha çalışabilir ancak güzel. Aktif yetkili olması güzel. Lapis ve Vipedit dışında diğer warplar hoş tasarlanmış. Sistemler olarakta normal bir faction oyuncusu ne isterse onlar bulunmakta.
ben sunucuya giremiyorum,sorun bende mi yoksa genel mi? bugün yorum yaptığınızı görünce sormak istedim

MelihElkoca

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumunuz için teşekkürler.