mc.MineAlive.com > | EMEK VE OPSKYBLOCK Keyfi | < Hergün KOTH | VIP Hediyemiz | Yeni Rütbe Sistemi | Ada Geliştirme | Kumar

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu anlatımı tasarım güzel olsun diye kısa tutulmuş ama suncuu hakkında hiç bilgi vermiyor ve sunucu içinden haritalar bile gösterilmemiş.

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sene 2012 arkadaşlar Türkiye'de bir ilki becerdik
Screenshot
Bu arada pardon, bu sistemi türkiyede ilk yapan biziz evet sunucuya gelip bakabilirsiniz, gif yüklemeyi denedim fakat olmadı. /warp market yazın bir şey satın almayı deneyin görüceksiniz %100 bize ait bir skript.
[automerge]1526552537[/automerge]
Güncel +.

Son düzenleme:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
PSD olduğu için yapan arkadaş düzenlememiş sanırsam.
[automerge]1526511993[/automerge]

Bu arada pardon, bu sistemi türkiyede ilk yapan biziz evet sunucuya gelip bakabilirsiniz, gif yüklemeyi denedim fakat olmadı. /warp market yazın bir şey satın almayı deneyin görüceksiniz %100 bize ait bir skript.
[automerge]1526552537[/automerge]
Güncel +.
canım kardeşim benim eğer dediğin şeyi doğru anlıyorsam yaptığın chestcommandsa price lı eşyalar eklemek bunun neresini siz yaptınız Allah aşkına

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
canım kardeşim benim eğer dediğin şeyi doğru anlıyorsam yaptığın chestcommandsa price lı eşyalar eklemek bunun neresini siz yaptınız Allah aşkına
Öncellikle kardeşim kelimesini kullanmassan sevinirim, yaptığımız 156 satırlık 8610 kelime uzunluğunda ki skripti bilmeden ve sunucuya gelip markete bakmadan konuşman canımı sıktı. "İleri" seviyede skript bilmeden istesende yapamıyacağın birşeye burada atıp sallaman ise ayrı bir şey. Sen bunu chestcommands'la yap bende sunucuyu kapatıp gidicem bu kadar diyorum sana.
[automerge]1526588921[/automerge]
Ek olarak chestcommands'la yapılmış bir şey olsa niye Türkiye'de ilk biz yaptık diyelim ?
[automerge]1526640695[/automerge]
Güncel +.
[automerge]1526740466[/automerge]
Güncel +.

Son düzenleme:

FerdiCixxTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu geliştirilmeli, vizyonumuz yazmışsınız yazdığınız yazı bir cümle bir şey, konuda server içi özelliklerden fazla bahsedilmemiş, buildlerden hiçbir şey yok zaten.

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu geliştirilmeli, vizyonumuz yazmışsınız yazdığınız yazı bir cümle bir şey, konuda server içi özelliklerden fazla bahsedilmemiş, buildlerden hiçbir şey yok zaten.
Zaman bulamadığımızdan şuanlık böyle fakat ilerleyen günlerde konu düzeni ve içeriği değiştirilicek.​
[automerge]1526862395[/automerge]
Güncel+.
[automerge]1527203761[/automerge]
Güncel.+
[automerge]1527211420[/automerge]
Konu anlatımı tasarım güzel olsun diye kısa tutulmuş ama suncuu hakkında hiç bilgi vermiyor ve sunucu içinden haritalar bile gösterilmemiş.
Konu içeriği yakın zamanda güncellenicektir.
[automerge]1527211437[/automerge]

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Konu tasarımı az çok güzel ama sunucu hakkında hiçbir bilgi yok konu güncellenecek demişsiniz 2 gün olmuş ama bir şey yok konuda değişen sunucu hakkında bilgi vermek ve resim vb eklemek max 30dk fln alır diye düşünüyorum hadi 1 saat diyelim market sisteminiz hakkında bir şey demeyeceğim çünkü sunucu bakımdan dolayı kapalı olduğundan inceleyemedim inceleseydim dicektim bu arada tasarımı güzel düzenlemişsin ne diyelim başarılar .

serif0

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu baştan sona güncellendi,
Rütbe sistemi, envanter sistemi, kazıkazan eklendi!
Ada Komutları türkçeleştirildi [/ada <komut>]

KOTH Eklendi !
mc.minealive.com

Güncel+.

Güncel +.

Emek skyblock eklendi.

Son düzenleme: