NoxCrafts Factions / Factionun adresi ne duruyorsun hadi gel!

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya Daha Girmedim ama kaktüs spawner vs gayet saçma olmuş bir faction sunucusu için bildiginiz sunucuya girmeyin diyorsunuz bu konu tasarımı ve mapler ile .
Herkes farklı bir mantık ile ilerler benim oyuncu kitlem bu tarz oynadıgı için bu sistmeler mevcut ve ayrı olarak pingsiz lagsız bir sunucuda oynama keyfi sunuyorum gelip sunucuya bakmadan yorum yapmayınız lütfen :(

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Herkes farklı bir mantık ile ilerler benim oyuncu kitlem bu tarz oynadıgı için bu sistmeler mevcut ve ayrı olarak pingsiz lagsız bir sunucuda oynama keyfi sunuyorum gelip sunucuya bakmadan yorum yapmayınız lütfen :(
Peki o zaman aynı oyuncu kitlesi ile devam et, yeni oyuncular gelmesin.

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki o zaman aynı oyuncu kitlesi ile devam et, yeni oyuncular gelmesin.
Niye kötü yorum yapıyorsunuz ki ben öyle izah etmedim size farkında değilsiniz hocam sunucu açılalı 2 gün oldu reklamsız 70 kişi olduk dün amacımız gelişmek eyvallah hatamız varsa söyleyin düzeltelim ama sistemler olarak her geçen gün daha da gelişeceğimizden emin olabilirsiniz.

NotToDay

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server yeterince güzel yeni açılmasına rağmen yeterince iyi sistemleri var oynanabilir bir sunucu eventleride yeterince iyi gelmenizi tavsiye ederim

bossbora

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Türkiyede faction piyasasındaki en yenilikçi server ve kendini geliştirmekte olan bir sunucu öne çıkan özellikleri 256gb ram ve iyi yetkili kadrosu kısacası tr faction sunucuları arasında en iyi sunuculardan

Yahubunedır

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunun Çok Güzel Oynamaya Başladım 2.günüm Vip Aldım Lagsız Böyle Bir Sunucu Açtıgınız İçin Çok Teşekürler

ErenTN2

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkiyede faction piyasasındaki en yenilikçi server ve kendini geliştirmekte olan bir sunucu öne çıkan özellikleri 256gb ram ve iyi yetkili kadrosu kısacası tr faction sunucuları arasında en iyi sunuculardan
Yorumun için çoook teşekkürler <3 <3 <3

erdemalsirts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ama olmaz ki böyle... Speedmine olmazsa olmaz... Ve Nuker.
140109

RegginProject

Reggin ile bir adım ileriye!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu şu an oynayamasam bile discorddan gelişmleri dikkate alıyorum başarılar.